Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: głosować powinny tylko osoby, które mają jakieś konkretne poglądy. Przecież jakby się zmusiło wszystkich do głosowania to wynik wcale nie będzie lepszy. Po prostu te 40% ludzi która zazwyczaj nie głosuje, wybierze losowe partie, albo takie o jakich usłyszeli w tv. Głosować powinni wyłącznie ci którzy chcą coś zmienić i ci którym odpowiada obecny rząd.
@Mddzms99: z całym szacunkiem twoja wypowiedź to: jak przyznać sie do bycia debilem bez mówienia tego wprost XD
Nic się nie zmieni? No to chyba TVP nie ogladasz i nie zauważasz ogólniej narracji.
Mało tego, sa kraje które dosłownie się #!$%@?ły przez złe wyniki wyborców.
No, ale łatwiej nic nie robić i jeszcze śmiać się z tych co coś robią (!). Tylko nie ździw się jak potem dzieci ci powiedzą "tato,
@JanuszPDM Na szczęście to nie jest tak, że mi się nie chce, tylko nie idę świadomie. Dzięki za nieoplucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja już straciłem nadzieję na to, że cokolwiek się w tym kraju zmieni. Wybór partii A czy B nie ma żadnego znaczenia tak długo jak ludzie nie zmienią swojego podejścia i tak długo jak państwo jest instytucjonalnie słabe. Kilka lat temu myślałem, że mogą to
@JanuszPDM: Rozumiem twoj sposob myslenia, natomiast mam wrażenie że zapomniałeś że obecnie debata w tym kraju opiera się na klamstwach i chwytach erystycznych, lub po prostu na emocjach. To że ty dokonasz emocjonalnego wyboru na jakąś partię nie oznacza że jej obietnice pokryją się z rzeczywistością. Ja w tej iluzji wyboru nie biorę udzialu. Uważam ze obecna demokracja służy tylko do dzielenia ludzi żeby różne grupy mogły czerpać zysk na naszej