Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: gdybym wiedział że aż tak ci zależy to bym poszedł zagłosować na tego Jarka. Sam od lat nie mieszkam w Polsce ale jak gdybyś podał wcześniej to bym to dla ciebie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mddzms99: brawo za pół mózgu, zostańcie tam w lesie skoro nie macie zamiaru uczestniczyć w życiu społecznym

Dla takich jak Ty powinien być zakaz z korzystania czegokolwiek co publiczne, skoro Cie to nie obchodzi

Nie ma na kogo głosować, ja #!$%@?
masterdick - @Mddzms99: brawo za pół mózgu, zostańcie tam w lesie skoro nie macie zam...

źródło: IMG_0649

Pobierz
@JanuszPDM Cześć, miałem taki przypadek. Odmawiam referendum. Oni w komisji okej. Pytam się czy nie robią notatki. Mówią że zrobią sobie. Wrzucam karty do urny i podchodzę się zapytać czy zaznaczyli że nie wziąłem karty. Tak tak. Mówię, proszę pokazać. Puste pole i zero info że nie wziąłem karty! #wybory2023 Do tego ziomek jeden mnie namawiał z komisji żebym wziął kartę i głosował (wg tego jak wódz jedyny przykazał chociaż się rypnął
Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść


@JanuszPDM: Patrząc po stylu wypowiedzi to chyba jesteś fanem polskiego rapu i niedawno przeczytałeś w książce od WOSu pierwszy raz, że wybory są ważne. Gratulację. Uwielbiam takich idiotów. A powiedz mi przy okazji, kiedy ostatnio zaglądałeś do dziennika ustaw albo czegoś podobnego? xD

Napisz gdzie się spotkamy żebyś mógł puścić mi tę obiecaną melę. Mam nadzieję, że
Mi się nawet nie chce na ciebie pluć, bardzo mi ciebie szkoda.

Myślenie, że wypełnieniem jednej kartki raz na 4lata coś zmienisz, to już jest wyższa forma niewolnictwa, jeszcze ta nienawiść.

Jesteś dobrze wytresowanym gojem, pogratulować.
@Mddzms99: to nie garniak szyty na miarę tylko autobus. Nie ma i NIE BĘDZIE partii w pełni zgodnej z twoimi oczekiwaniami. No ale każda wymówka dobra, prawda?
@Wejd1: radzą bo mają pozór głosu i się lud ciesz, a wszystko i tak układa biznes i elity wyżej. Jak mają wszyscy łazić i głosować na populistyczne bzdety to w dupie z taką demokracją.
@JanuszPDM: Tak zupełnie serio to JAK ŚMIESZ POMIJAĆ REFERENDUM?
POPiSowi zależy na tym by obywatele nie decydowali samodzielnie.Dowodzą tego zarówno mielenie podpisów,trzymanie obywatelskich projektów w zamrażarce aż się skończy kadencja sejmu czy idiotyczne pytania w referendach organizowanych przez Komorowskiego lub tym ostatnim.
W przeciwieństwie do wyborów,które są jedynie festiwalem popularności (nie możesz zagłosować "przeciw",lecz wyłącznie "za") referendum jest aktem bezpośredniej demokracji,nie ustawki list zatwierdzanych przez partyjnych baronów.NIEWAŻNE JAK KRETYŃSKIE PYTANIA BY
@Mddzms99: głosowanie do obywatelski obowiązek. Możesz z niego zrezygnować, tylko wtedy nie płacz że w kraju źle się dzieje. Jeśli uważasz że nie potrzeba zmiany, to dajesz ciche przyzwolenie dla obecnej władzy.
Twój wpis nosi znamiona zamordyzmu i jakiegoś urojonego przekonania, że to obowiązek. Ja głosowałem bo czułem taką potrzebę ale nie ograniczam wolności innych osób i uważam, że jak nie chcą albo nie mają na kogo to ich świętym prawem jest zostać w domu czy gdziekolwiek są. Dodatkowo pisząc o pluciu w twarz pokazujesz jakim jesteś prymitywem. Ps. skasuj konto bo razi w oczy czytanie takich wysrywów.