Wpis z mikrobloga

Chciałbym oficjalnie NAPLUĆ z tego miejsca na każdego któremu nie chcę się dziś iść na #wybory nie zależnie od tego na kogo by zagłosował. Oczywiście podwójnie chciałbym OPLUĆ tych którym się dziś nie chcę iść ale będą pisać o polityce na mirko regularnie.

#wybory
  • 320
  • Odpowiedz
@alteron: no tak sobie radzą, że rozdają karty na świecie. Napisałem jasno: 'jakos'. Na pewno mają więcej do gadania niż Polska.
  • Odpowiedz
@Mddzms99: i elegancko tylko pamiętaj ze jak pozniej opcja A,B lub C zabroni ci jeździć autem, zamknie pracę, wprowadzi panstwo wyznaniowe albo cokolwiek innego to nie będziesz miał prawa powiedzieć słowa na to
  • Odpowiedz
Kiedy inni jak przygłupy ekscytują się polityką, skacząc sobie wzajemnie do gardeł i myślą, że coś się zmieni w tym kraju, gdy ich opcja wygra, ja z całą rodzinką jedziemy sobie pochodzić w góry, mając cały świat w pompie. Śmieszą mnie te wszystkie napinki w stronę nieuczestniczących w wyborach. Póki mam prawo nie uczestniczyć, a nie mam partii zgodnej z moimi oczekiwaniami, to nie uczestniczę. Pozdrawiam :)


@Mddzms99: najwazniejsze wybory od
  • Odpowiedz
@Mddzms99 czyli nie głosują oddałeś głos na aktualnie panujących, czyli zgadzasz się z ich polityką i żadne #!$%@? tego nie zmieni - jesteś kryptopisior.
  • Odpowiedz
przygłupy ekscytują się polityką


@Mddzms99: ja ide spełnić swój moralny obowiązek, potem na kawke z koleżanką i spacer wzdłuż morza, na koniec obiad u rodzinki a wieczorem ucze sie pisze dalej wielowarstwowy perceptron. Przygłup pozdrawia :)
  • Odpowiedz
@freeszpak: chyba młody jesteś, bo, sorki, #!$%@? straszne głupoty mireczku, mam 50 leveli i powiem ci tylko ze wbrew pozorom i twoim pobożnym życzeniom TWOJE życie jak najbardziej zalezy od polityki i od tych ktorych wybierzesz, Jesli tego nie widzisz teraz to zobaczysz prędzej czy później.
btw kiedyś, jak wchodziłem w dorosle życie, myslałem podobnie do ciebie
  • Odpowiedz
@Mddzms99 brawo, dzięki takim jak Ty i twoja rodzina, mniej głosów będzie potrzebne, by wybrać niekorzystne dla Polski rządy. Pogratulować. Nie zapomnij potem marudzić, że drogo, że źle i w ogóle kto kto widział.
  • Odpowiedz
Wybory to jak autobus. Jak nie ma tego co jedzie w twoje miejsce zamieszkania to łapiesz taki który chociaż jedzie w tym samym kierunku


@Crisu: Nie wiem, kto wymyślił to kretyńskie porównanie, ale jest mi smutno, że ludzie to kopiują.

Teraz napiszę powoli, żebyś złapał, o co chodzi:

JeZdEś Na PrZyZdAnKu w Łodzi i chcesz dostać się do Poznania - odjeżdżają dwa autobusy, w które możesz wsiąść. Jeden jedzie do Radomia,
  • Odpowiedz
@dwal: . Oddanie głosu raz na 4 lata, nawet na partię która jest " mniejszym złem" jest tak małym wkładem w proces demokracji że świadome sobie jego odpuszczanie jest dla mnie niezrozumiałe. Ten głos jest niezauwalny w skali całego głosowania ale jak ileś milionów tak pomyśli to nagle się robi skala i głosują na koncu tylko Ci najbardziej zradykalizowani którzy wiadomo kogo wybiorą
  • Odpowiedz
@odislaw: ja mam 30 i wiem, że niezaleznie kto będzie wygrywał, emerytura mnie nie czeka (wystarczy spojrzeć na naszą demografię) i to obojetne który polityk co nakłamie w "debacie", z demografią nikt nie wygra. Także nie głosuję na nikogo kto mi coś obieca, tylko już myślę i kombinuję jak zapewnić sobie dobrą przyszłość.
Nie chciałem napisać, że polityka nie ma na nasze życie wpływu, bardziej chodzi mi o to, że powinniśmy
  • Odpowiedz
Oddanie głosu raz na 4 lata, nawet na partię która jest " mniejszym


@AlanPogromca: A oddanie na tę która jest większym złem?

pomyśli to nagle


@AlanPogromca: Ale miliony pomyśli to co pomyśli, jest to następstwo nieskończonej ilości łańcuchów zdarzeniowych. Nic z milionami nagle się nie stanie, bo ty coś zrobiłeś lub nie.
  • Odpowiedz