Wpis z mikrobloga

Mój największy życiowy sukces to brak gówniaków.
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.
Żadnego gówniaka nie będę musiał zawieść do szkoły.
Do tego brak kobiety i zbędnego #!$%@?.
Dużo tu osób które chcą być w związku, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy przeważają minusy.

Dobra dosyć #!$%@? pora spać bez problemów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 151
@jasha @Pankuronium @u_k1 @bandera wy jesteście normalni? Lepiej wiecie niż op czy jest mu dobrze czy nie? Ja go doskonale rozumiem i popieram


@sruba_m3: o jak się obruszył o śmieszny obrazek xD

Ale niech będzie: uważam, że życie bez dzieci / partnera może być bardzo spoko, ale... Przeważnie jeśli ktoś ma potrzebę takich deklaracji to jednak temat go trochę uwiera i nie jest tak zajebiście jak twierdzi. Przerabiałem ze znajomymi coperami
@teslamodels: Dokładnie większość pier.... o kobietach to robią spermiarze będący przegrywami.
Nie mają pasji nie mają hobby żyją bo żyją bez składu i ładu 0 zainteresowań i tylko chcą zamoczyć...

Ja też nie mam foki a tym bardziej bachorów.
A dni mi tak szybko mijają że masakra.
Pykam gierki ze znajomymi.. czasem też singla solo jak chce mieć spokój dla siebie.
Interesuje sie informatyką więc lubie pogrzebać w programach zabezpieczających i
@teslamodels: @ananasowy oczywiście że to nie jest jedyny możliwy sposób na życie, tym bardziej dla osób homoseksualnych posiadanie dzieci to jakaś abstrakcja. Takie osoby to też najczęściej antynatalisci wszelkiej maści coperzy. Nie ma nic lepszego niż szczęśliwa, wspierająca się rodzina, nawet nie trzeba być hetero aby to zrozumieć.

Dziecko to największe skarb i szczęście, ile razy wracałem #!$%@? na maxa po robocie a po przytuleniu mojej kochanej bubusi zalewała mnie taka