Wpis z mikrobloga

Mój największy życiowy sukces to brak gówniaków.
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.
Żadnego gówniaka nie będę musiał zawieść do szkoły.
Do tego brak kobiety i zbędnego #!$%@?.
Dużo tu osób które chcą być w związku, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy przeważają minusy.

Dobra dosyć #!$%@? pora spać bez problemów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 151
@brunetroll089: Właśnie też nie do końca rozumiem to zesrańsko w komentarzach, pomijając czy to bejt czy nie bejt. Ludzie tu odpisują, że "hehe, piszesz tak bo nie masz dzieci, ale jakbyś miał...". No więc żeby mieć te dzieci, rodzinę, dobrą pracę itd. itp., to najpierw trzeba przejść przez cały łańcuszek zdarzeń do tego prowadzonych, wejść na pewien poziom, o którym ci, którym przychodzi z łatwością pisanie, że "dopiero mając dziecko przekonali
Rozumiem wpis jakby napisał 'Robię co lubię, spełniam się w pracy bo mam czas na samorozwój, potem mam czas na hobby, znajomych, podjąłem taką decyzję świadomie aby móc poświęcać czas sobie'


@ATAT-2: no i w sumie wydźwięk ten sam - tylko nie wspomniał o pracy bo po co xD - robi co chce o której chce bo go żadne dzieci nie zmuszają do planowania dnia w określony sposób ¯\(ツ)/¯ nie wiem
#!$%@?ąc od opa to lekarze, energerycy, strażacy, opiekunowie i ogólnie wszelkie służby to debile?


@Cadfael: Ty może przycztaj co op napisał. xD

Rozróżnij zawody i osoby, które muszą/nie mają wyboru, więc pracują na nocki, a osoby, które śpią w dzień, bo siedzą na kompie lub uj wie co w nocy robią.
Pokaż mi osoby, które pracują na nocki i są zadowolone z tego faktu. Takich osób jest pewnie 1%, bo nikt
dlaczego ludzie chwalą się tym czego nie zrobili?


@xPekka: bo to wykop i tutaj ludziom imponuje bycie obślizgłą larwą karalucha z punktu widzenia społeczeństwa. Na szczęście te kilkaset plusów to promil, margines i ci ludzie właściwie nie istnieją w realnym świecie.
@CzaryMarek: Mam nadzieje, że moje dzieci będzie stac na dom starców, ale to jest końcówka życia, jego wycinek. Tak jak ty patrzysz na obecny wycinek, jako szczęśliwy, Peterson mówi o samotności i spełnieniu. Strasznie czarno widzisz posiadanie dzieci, to nie jest tak, że zycie staje się gorsze, staje sie inne. Sa statystyki, że osoby co mają rodzinę więcej zarabiają(bo mają dla kogo się starać) i żyja dłużej (jak by nie patrzeć
Mam nadzieje, że moje dzieci będzie stac na dom starców, ale to jest końcówka życia, jego wycinek. Tak jak ty patrzysz na obecny wycinek, jako szczęśliwy, Peterson mówi o samotności i spełnieniu. Strasznie czarno widzisz posiadanie dzieci, to nie jest tak, że zycie staje się gorsze, staje sie inne. Sa statystyki, że osoby co mają rodzinę więcej zarabiają(bo mają dla kogo się starać) i żyja dłużej (jak by nie patrzeć jesteśmy stadnym