Wpis z mikrobloga

Mój największy życiowy sukces to brak gówniaków.
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.
Żadnego gówniaka nie będę musiał zawieść do szkoły.
Do tego brak kobiety i zbędnego #!$%@?.
Dużo tu osób które chcą być w związku, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy przeważają minusy.

Dobra dosyć #!$%@? pora spać bez problemów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 151
Ja jedyne czego żałuję w posiadaniu dziecka to fakt że nie zdecydowałem się na to wcześniej. Myślę, że nie wszyscy są stworzeni do tego żeby mieć dzieci i nie będę nikomu tego wmawiał, ale ja przed pojawieniem się dziecka czułem taką pustkę istnienia. Minęła młodość, minęła ochota na imprezowanie, zacząłem mieć pieniądze na większość rozrywek i dóbr materialnych i okazało się że nic mnie już nie cieszy. Dziecko uzupełniło moje życie i
@bandera

@teslamodels ale smutek bije z tego wpisu


Smutek to bije od tych desperatów, których dupa boli i nie mogą zaakceptować tego, że ktoś może być dzięki temu szczęśliwy i próbują mu zrzucać, że na pewno kłamie xD

@jasha

ale cope XD


Właśnie wasz xD

NIEEEEEEEEEEEE, NIE MOŻESZ BYĆ PO PROSTU SZCZĘŚLIWY I WOLNY, MUSISZ PODJĄĆ DECYZJE, KTÓRYCH NIE BĘDZIESZ MÓGŁ COFNĄĆ I KTÓRE ODBIORĄ CI WOLNOŚĆ
Pobierz srogie_ciasteczko - @bandera
@teslamodels ale smutek bije z tego wpisu

Smutek to bij...
źródło: temp_file8017791572793628479
@Majkel_

@teslamodels a ja właśnie odwiozłem mojego guwniaka do żłobka, cała noc sobie spaliśmy razem przytuleni i jest zajebiscie. Co kto lubi :D kiedyś sobie nie wyobrażałem mieć dzieciaka a teraz nie wyobrażam sobie nie mieć.


Normalne, szczególnie że hormony w tym pomagają, ale chodzi o to, że teraz to już wyboru żadnego nie masz i nawet nie możesz sobie tego wyobrażać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@In_thrust_we_trust: Ale wiesz, że jeśli masz ochotę, to danego wieczoru możesz wyskoczyć nawet na ONSa z Tindera? Nikt nie monitoruje posiadaczy 80-calowych telewizorów pod tym kątem. Będąc singlem możesz wszystko i dokładnie na tym polega piękno takiego życia! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Reichsmarschall:

danego wieczoru możesz wyskoczyć nawet na ONSa z Tindera


Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy, że ONS z Tindera to nie jest żadna relacja międzyludzka i nie zastąpi Ci głębszych potrzeb?
No ale dopiero po czasie się o tym przekonasz. Tak jak uzytkownik Bentleya czy 80 calowego telewizorka po czasie się przekonuje, że to tylko nudna rzecz
Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy, że ONS z Tindera to nie jest żadna relacja międzyludzka i nie zastąpi Ci głębszych potrzeb?


@In_thrust_we_trust: Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy, że to był tylko przykład. Poza tym rozumujesz bardzo szablonowo. ONS może przerodzić się w stały związek, możesz tak nawet poznać swoją żonę. Jak jesteś singlem, to wszystko jest możliwe. Jak się ożenisz i spłodzisz kaszojada, to masz pozamiatane. Widzę po swoich
Obsranie rodziców to jedno ale, jakby nie patrzeć, typ wypisuje jako swoje życiowe osiągnięcia brak kobiety, brak dziecka i możliwość spania do 14 po zarwaniu nocy przy kompie. Osiągnięcia godne gimnazjalisty na wakacjach


@ATAT-2: A jakie osiagniecia trzeba miec wedlug ciebie? i co z w tym zlego ze nie ma kobieta ani dziecka?