Wpis z mikrobloga

Mój największy życiowy sukces to brak gówniaków.
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.
Żadnego gówniaka nie będę musiał zawieść do szkoły.
Do tego brak kobiety i zbędnego #!$%@?.
Dużo tu osób które chcą być w związku, ale biorąc pod uwagę plusy i minusy przeważają minusy.

Dobra dosyć #!$%@? pora spać bez problemów
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 151
Jeśli pracuje na nocki, to jaranie się takim stanem rzeczy zbytnio mądre nie jest, bo taka praca jest bardzo szkodliwa.


@Kolarzino: #!$%@?ąc od opa to lekarze, energerycy, strażacy, opiekunowie i ogólnie wszelkie służby to debile?
Ale ze strony małych dzieci takie słowa są wybitnie szczere.


@raizo16: A to akurat bzdura jest. Dziecko może ci tak powiedzieć tylko dlatego, że zobaczyło na filmie, że tak mówią. Tak samo jak może ci odpyskować, bo na filmie zobaczyło, że jakieś dziecko tak zrobiło i nie poniosło żadnych konsekwencji, a rówieśnicy zbijali z nim piątki. Szczere są właśnie psy. Dziecko miałbyś szczere, gdybyś żył na odludziu odcięty od zewnętrznych wzorców.
@teslamodels: ale się zesrali rodzicie miło się czyta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Ayessare: Obsranie rodziców to jedno ale, jakby nie patrzeć, typ wypisuje jako swoje życiowe osiągnięcia brak kobiety, brak dziecka i możliwość spania do 14 po zarwaniu nocy przy kompie. Osiągnięcia godne gimnazjalisty na wakacjach
Obsranie rodziców to jedno ale, jakby nie patrzeć, typ wypisuje jako swoje życiowe osiągnięcia brak kobiety, brak dziecka i możliwość spania do 14 po zarwaniu nocy przy kompie. Osiągnięcia godne gimnazjalisty na wakacjach


@ATAT-2: przynajmniej mu to sprawia radość i się z tego cieszy w przeciwieństwie do ludzi co narzekają na dziecko i muszą sobie usprawiedliwiać że to właśnie dało im szczęście XD
przynajmniej mu to sprawia radość i się z tego cieszy


@Ayessare: No właśnie tak nie brzmi.

Rozumiem wpis jakby napisał 'Robię co lubię, spełniam się w pracy bo mam czas na samorozwój, potem mam czas na hobby, znajomych, podjąłem taką decyzję świadomie aby móc poświęcać czas sobie'

A co napisał? Nie mam dziewczyny, nie mam dziecka, śpię do 14 bo po nocach siedzę przy kompie . I jeszcze określa to jako
@teslamodels: tak tak tak. Bo na razie masz rozrywki którymi możesz zabić czas. Spanie do 14, wielkie osiągnięcie. Lepiej zacznij coś robić żeby zmienić ten stan bo później nie będzie łatwiej.
@teslamodels: generalnie ja tez moge uznac ze sukcesem jest brak gowniaka.... mam prawie 4 dychy na karku ,idzie juz 16 rok pracy w jednej firmie, zarobki zajebiste home office bez przymusu pokazywania sie w firmie.....
31 lat zaraz idę spać i bez problemów pośpie do 14.


@teslamodels:

no zajebiste :D O 16-17 robi sie juz ciemno (przy bardziej deszczowej pogodzie, bo normalnie to juz o 18), wiec wstaniesz, i zanim cokolwiek zrobisz, to znow bedziesz jak kret, siedzial po ciemku :D

Wyczynem wg ciebie jest nicnierobienie :D
@teslamodels: W części się z Tobą zgadzam ale w racjonalizowaniu przez Ciebie własnego położenia nie pomaga fakt, że o swoim szczęściu życia w samotności wypisujesz obcym ludziom na portalu o delikatnie to ujmując nierokującej wiele przyszłości.
@teslamodels: nigdy nie wierzyłem w teorie spiskowe, ale te ciągłe przechwałki jak to super jest nie mieć dzieci wyglądają na ruską propagandę albo długotrwałe programowanie społeczeństwa w kierunku depopulacji.
korporacje cie kochają, one uwielbiają samotnych i nic nieposiadających.


@Jerzy_Kudelski: Z ciekawości, dlaczego? Przecież jak ktoś jest samotny to mniej "konsumuje" i mniej wydaje pieniędzy bo i tak za bardzo nie ma na co i po co.
mi tam by bylo wstyd ze marnotrawie linie genetyczna budowana przez setki pokolen


@markjelof: I tak zostanie zmarnowana, dzietność wszędzie waha się między 0,8 a 1,4 z tendencją spadkową, więc nawet jak ty będziesz miał dzieci, to potencjalnie twoje dzieci mieć dzieci już nie będą.
@wtstheone: Tylko to pieśń przeszłości on mówi o sytuacji sprzed 30 lat, dzisiaj dzieci nie będą podcierać ci tyłka na starość czy podawać szklanki wody, tylko wyślą cię do domu opieki i może raz na 2 lata zadzwonią, stary człowiek jest tylko obciążeniem dla młodych i tym ciężej na starość mu będzie że po latach wyrzeczeń dostaje tak mokrą szmatą w ryj, ale takie są prawa natury, ludzie bardziej dbają o
Dziecko to największe skarb i szczęście, ile razy wracałem #!$%@? na maxa po robocie


@marek-termanowski: Jak nie masz dzieci, to nie jesteś związany do jednego miejsca i też się nie #!$%@? na robotę, bo wiesz, że możesz w dowolnym momencie ją rzucić, wyjechać 200 km dalej i tam sobie coś znaleźć.
Jak masz dzieci to musisz się #!$%@?ć, bo nie możesz tej pracy rzucić, kiedy dzieciak ma szkołę, znajomych, przyjaciół itd.