Wpis z mikrobloga

@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Ale "brud zębów po śniadaniu" to nie jest sam brud który mam kapcia w japie jak się obudzę. Nie wyobrażam sobie się obudzić, nie umyć zębów i robić czy jeść śniadanie. No ale może są ludzie którzy się budzą z bardziej czystą japą no nie wiem ¯\(ツ)/¯

Dupe też przed sraniem wycierasz?

@xqwzyts: Jakbym #!$%@?ł gówno na śniadanie jak ty to pewnie darowałbym sobie mycie.
  • Odpowiedz
nie będę jadł śniadania razem z bakteriami które utworzyły się przez noc.

@lukiboss: te bakterie się rozpuszczą w twoim żołądku i poza jamą ustną i tak nie mają żadnego znaczenia
  • Odpowiedz
@fsfdjf Jak wstaję, to myję zęby bo nie jem śniadania 5 czy 10 minut po wstaniu, a dużo później. Ogólnie zęby myję minimum 5 razy dziennie. 5 lat noszenia aparatu wyrobiło mi nawyk częstego mycia zębów.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Jesli rano wali ci z paszczy, to znaczy, że slabo myjesz zeby wieczorem. Wynitkuj zeby, wymyj je, i użyj płynu do plukania ust. Ja tak robię od dawna i rano mam w miarę świeża gębę. Wiem, że własny oddech trudno poczuć;) Ale mozna polizać nadgarstek, poczekać chwile i powąchać.
  • Odpowiedz
@fsfdjf: Smutna prawda jest taka, że 8/10 osobom #!$%@? z gęby. W zdecydowanej większości kobietom. Ludzie nie myją rąk po sraniu, czy szczaniu. Nie myją zębów, a jeśli już myją to jakąś gównianą pastą za 1,5zł z biedronki.
Ogólnie Polacy to straszne brudasy.

Z racji zawodu przekonuję się o tym każdego dnia. I serio, głównie kobiety.
  • Odpowiedz