Wpis z mikrobloga

#film #disneyplus
Trochę zdziwiły mnie słabe oceny tego filmu na filmwebie. Jak dla mnie całkiem ciekawe kino przygodowe, w mojej ocenie dużo lepsze niż Królestwo Kryształowej Czaszki z 2008 roku. Być może fanom serii nie spodobało się to, że tym razem twórcy poszli mocno w stronę sci-fi? Mi to akurat wcale nie przeszkadzało, film nakręcony z rozmachem, ja się dobrze bawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
potatowitheyes - #film #disneyplus
Trochę zdziwiły mnie słabe oceny tego filmu na fil...

źródło: indiana-jones-i-artefakt-przeznaczenia-5

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
ale za to był postacią drugoplanową w swoim filmie, bo podmienili go na kobietę( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piratestorm: W którym niby momencie stał się postacią drugoplanową? To że zrobili duet z jego chrześnicą to aż tak wielka potwarz dla fanów Jonesa?
  • Odpowiedz
@potatowitheyes: Tak, ponieważ niedoświadczona młoda kobieta od razu staje się lepsza od niego, jest arogancka, jej rozwój jest nienaturalny, z Indiany robią fajtłapę. Gdyby zrobili z niej jakąś uczennicę która nabiera ogłady przy nim, uczy się od niego i na końcu filmu dojrzewa by być prawdziwym partnerem przygodowym to by to fajnie wyszło. A tak to dostaliśmy woke gówno.
  • Odpowiedz
Tak, ponieważ niedoświadczona młoda kobieta od razu staje się lepsza od niego, jest arogancka, jej rozwój jest nienaturalny, z Indiany robią fajtłapę. Gdyby zrobili z niej jakąś uczennicę która nabiera ogłady przy nim, uczy się od niego i na końcu filmu dojrzewa by być prawdziwym partnerem przygodowym to by to fajnie wyszło


@Stulejman_Beznadziejny:
Akcja filmu ma miejsce w 1969 roku, kiedy Indiana ma już 70 lat. Serio lepiej oglądałoby ci się
  • Odpowiedz
Serio lepiej oglądałoby ci się ten film, gdyby dziadek Ford odwalał całą akcję, jak za lat swojej młodości?


@potatowitheyes: no i tutaj dochodzimy do sedna problemu - ten film nie był zupełnie potrzebny, niech zostawią Indy'iego w spokoju.
  • Odpowiedz