Wpis z mikrobloga

@arais_siara: @dzieju41 ale odrobinę empatii... Może ma kiepską sytuację finansową a bardzo chciał?
Co jest ważniejsze, że chłop się pojawił na koncercie, czy jak był ubrany?
Szacunek za odwagę że poszedł mimo braku odpowiedniego stroju. Ja myślę że chłop tak kocha muzykę klasyczną że nie mógł odpuścić.
<chad-meme.jpg>
  • Odpowiedz
@arais_siara: na początku pomyślałam że to Cichopek z synem. Ale widzę że to jakaś inna Grażyna. Obstawiam że to jej syn wzięty na siłę. Walnął focha a że jest rozpieszczonym przez matkę gówniarzem to ona tylko się z tego śmieje hahahaha hihihi ale ten Oskarek uparty nie chciał ubrać garniaka hihihi ale ma charakter
  • Odpowiedz
i prawidłowo, #!$%@?ć konwenanse,


@Mirkoncjusz: z kfc na wynos też może wejść na salę? w końcu #!$%@?ć konwenanse.

powiadam ci ze słoma w butach oceniających innych ludzi za wygląd jest po stokroć gorsza i nie za dobrze o nich świadczy xD


@kocha_to_poczeka: kolejny wsiur
  • Odpowiedz
kolejny wsiur


@biaukowe: znaczy ludzie ze wsi są dla ciebie gorsi ?
może chciałbyś ich wyeliminować żeby nie burzyli swojej wizji idealnego świata ?
może jakeś getto dla nich żebyś nie poczł się zniesmaczony w kinie lub supermarkecie xD
  • Odpowiedz
@biaukowe: @arais_siara niezłe janusze z was xD

#!$%@?ć się o kogoś o kawałek jakiegoś materiału, jakiejś nic nieznaczącej szmaty, która tak naprawdę o niczym nie świadczy i nic nie znaczy, tylko niektórzy sobie wkręcają w swojej wizji świata jakieś dziwne ideologie xD
  • Odpowiedz
@arais_siara: nie wiem czy bym się lepiej ubrał bo się upasłem ostatnio i żadna koszula na mnie teraz nie wchodzi, a na co dzień nie potrzebuję to po cholerę co chwilę mam wydawać kasę na nową?
  • Odpowiedz
@arais_siara przerażające z jednej strony jest to, ile wykopków tutaj popiera tego typu zachowanie. Po co się pchać na taki koncert, skoro się idzie tylko po to, żeby zademonstrować swoje lekceważenie i brak szacunku przede wszystkim dla muzyków, którzy ciężko pracują, żeby móc ten koncert dać. Kolejny argument, żeby zrezygnować z losowań itd. i #!$%@?ć cenę za bilet od 1-2k€, żeby po prostu wieśniaków (nie ma to nic wspólnego z mieszkańcami wsi)
  • Odpowiedz