Wpis z mikrobloga

Siemanko

Pytanie do obeznanych w temacie.

Szukam najprostszej i najtańszej opcji kupna sprzętu, który będzie mi pokazywał puls podczas treningu w czasie rzeczywistym.

Już wiem, że jeżeli chodzi o błąd pomiarowy to najlepiej się sprawdza opaska na klatkę piersiową, taka jak na zdjęciu, która ma bluetooth i ANT+

Kwestia teraz, co kupić na rękę najprostszego, żeby pokazywało mi ten odczyt w czasie rzeczywistym?

Pozdr

#fitness #bieganie #trening #smartwatch #smartband #technologia #gadzety #pytanie
Tomek990 - Siemanko 

Pytanie do obeznanych w temacie. 

Szukam najprostszej i najtań...

źródło: 1000012922

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Tomek990: wejdz na strone decathlonu i kup u nich zegarek z pasem, z tego co widze najtanszy na niekodowanej transmisji to jakies 95zl, tylko pasek plastikowy. Za 170 jest juz lacznosc po BT i pas z materialu. Z deca dlatego bo maja bezproblemowa gwarancje, a pasy lubia sie #!$%@? z niczego.

Ewentualnie poluj na zaestaw zegarek + pasek od sigma sport, sa dosc tanie a to znana marka bardzo dlugo na
  • Odpowiedz
@Tomek990: Yo. Jak szukasz najtańszej opcji , to mam taki pasek Sigma i jakiś zegarek podstawowy Sigma. Nie używałem tego od 10 lat ale leżało w ciepełku bez baterii więc podejrzewam że nadal działa. Za zwrot kw mogę Ci to wysłać do paczkomatu. Jakby co to pisz na priv
  • Odpowiedz