Wpis z mikrobloga

Dzień 92/92
Koniec! W końcu koniec! Po trzech miesiącach kończymy #grubyzaklad z @hdeck. Oficjalnie ogłaszam, że ja wygrałem, a @hdeck przegrał. Hańba mu!

Wyniki po 3 miesiącach:
@hdeck -22,6kg
@buchajacy_rog -28,7kg

Ale wiecie co? Tak naprawdę jestem w ciężkim szoku, że on wytrwał w tym zakładzie i tak zawzięcie walczył. Nie spodziewałem się tego po nim, także... Rywalu mój, gratuluję drugiego miejsca i znakomitych efektów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Szybkie szczegóły mojej redukcji:
- Wzrost: 183cm
- Waga: 112,2kg → 83,5kg (-28,7kg)
- BMI: 33,5 → 24,93 (otyłość → waga prawidłowa)
- Tłuszcz: 35,9% → 20,0% (-15,9%)
- Obw. klatki piersiowej: 116cm → 103cm (-13cm)
- Obw. brzucha w talii: 120cm → 93cm (-27cm)
- Obw. bioder: 116cm → 98cm (-18cm)

Dzisiaj nie opiszę niczego więcej. W najbliższych dniach wrzucimy z @hdeck (niezależnie od siebie) coś w rodzaju podsumowania i streszczenia przebiegu całego zakładu oraz - przynajmniej z mojej strony - plany na utrzymanie wagi. Wszystkich ciekawskich - śledzących tag i tych, co są tu przypadkiem - zapraszam do przyszłej lektury. Plusujących mój pierwszy komentarz będę/będziemy wołać.

#chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #chwalesie #dieta
buchajacyrog - Dzień 92/92
Koniec! W końcu koniec! Po trzech miesiącach kończymy #gru...

źródło: temp_file5401513090477638030

Pobierz
  • 171
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog: I najlepiej za kolejne 3 miesiące, bo tego też jestem ciekaw.

@buchajacy_rog: Dajcie znać za kilka miesięcy czy wróciliście do swojej starej wagi. Bo przy takim szybkim chudnięciu często ludzie wracają do bycia grubasem.


@Anihilacja_entropii @Yurakamisa Postaram się pamiętać o waszej prośbie i chyba wypada zawołać też plusujących wasz komentarz
__________________________________________

@buchajacy_rog dalej powinniście jechać z redu, bo tłuszczu w #!$%@? jeszcze jest

@buchajacy_rog: do 15% BF dojedź
  • Odpowiedz
  • 0
@buchajacy_rog: @hdeck Wow! Gratuluję wam wytrwałości. Dajecie mi dodatkowej motywacji, by dalej schodzić z wagi, dobrze jeść i więcej ćwiczyć (przez ostatnie 1,5 roku trochę sobie z tym pobłażałem - gdzie głównie sporo łaziłem na co dzień - utrzymując wagę w przedziale 121 - 123 kg, gdzie od kwietnia 2021 do sierpnia 2022 zszedłem ze 183 kg do 121 kg, utrzymując głównie dietę i chodząc na co dzień 8k+ kroków), by
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog:
XXI wiek i ludzie uważają, że liczy sie tylko waga...
Nie zrozum mnie źle, gratuluję itd ale ściganie się kto więcej??

Kompletnie nie rozumiem jak możesz uważać, że większy spadek masy oznacza zwycięstwo
Podziwiam, że w 3 mce tyle zeszło ale zlituj się - przecież to nie ma znaczenia
Znaczenie ma zmiana stylu życia, trwałość tych zmian, zbudowanie wydolności, siły,
Doceniam to że dajesz ludziom motywację ale ta spektakularność tik-tokowa
  • Odpowiedz
@buchajacy_rog -28,7kg 3 miesiące


@buchajacy_rog: o #!$%@? stary szacun, ale to chyba trochę zbyt szybko. Uważaj bo to się lubi mścić. Takie zdrowe chudnięcie to tak 5kg na miesiąc więc 3 miechy 15kg spoko a tu prawie dwa razy tyle, teraz możesz mieć spore napady głodu i efekty jojo przez taką szybkośc w zrzucaniu.

Bądź czujny mordeczko
  • Odpowiedz
@hdeck: oczywiście oba były piękne, teraz tylko zdjęcia po nich zostały.

Ale przy odpowiedniej postawie i dobrym efekcie jojo te dwa piękne bebzony do nas wrócą.
Liczę wtedy na foteczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz