Wpis z mikrobloga

Mało kto jeszcze wie, że dosłownie pod koniec tamtego roku z mocnym przytupem na Polski rynek motoryzacyjny wjechała Chińska marka MG.

To co oferuje w tej cenie to istny kosmos. Najdroższy aktualnie dostępny na polskim rynku model HS kosztuje od 103 do 125 tysięcy złotych.

Ten SUV jest większy od Toyoty RAV4. Z automatyczną skrzynią biegów, szklanym dachem, systemem kamer 360 stopni, skórzaną tapicerką foteli i 7-letnią gwarancją. W testach zderzeniowych dostał najwyższą notę 5 gwiazdek.

Posiada nawet system autonomicznej jazdy na poziomie L2.

Mocno stronniczy Auto Świat tak podsumował auto:

" Cena MG HS może zmylić. Możesz pomyśleć, że kryje się za nią tani samochód. Nie ufaj pozorom. Podczas całego testu nawet przez chwilę nie miałem wrażenia, że jeżdżę samochodem, w którym na czymś zaoszczędzono. To po prostu na wskroś nowoczesny kompaktowy SUV — i przy okazji jeden z najwygodniejszych w tym segmencie.

Na dodatek MG kusi opiekuńczością. MG HS ma aż siedem lat podstawowej gwarancji (z limitem 150 tys. km) i darmowy assistance przez pierwszy rok. A jeśli samochód serwisuje się wyłącznie w ASO, to assistance masz gratis także od 2. do 7. roku eksploatacji tego SUV-a. "

Recenzje na YouTube też nie szczędzą w komplementach zaznaczając wielokrotnie, że fotele czy środek wygląda rodem z klasy premium.

Teraz najlepsze. W Polskich salonach (wiem od znajomego z Renault) zapanował istny postrach i spadek obrotów.

Nic dziwnego bo w komentarzu możecie zobaczyć co oferuje konkurencja w tej cenie.

#motoryzacja #ciekawostki
Caracas - Mało kto jeszcze wie, że dosłownie pod koniec tamtego roku z mocnym przytup...

źródło: temp_file3223533117772062428

Pobierz
  • 187
@Caracas jeździłem 3 dni na Gran Canari i ja się wypowiem z perspektywy tych trzech dni bardzo pozytywnie. Nie miałem pojęcia co to za marka ;D myślałem że mi w nagrodę za zjechane klocki w Seacie dali coś premium ;D. Zjechałem wyspę w lewo i prawo i serio fajnie. Jedyne co mnie denerwowało to obsługa klimatyzacji z tabletu, ale w Volvo S60 jest podobnie. Myślę, że trzeba poczekać z rok dwa na
@Caracas: przecież to nie opłacalne dziadostwo w dodatku zima śmierdzą w środku a co mowic jak lato przyjdzie od użytych plastików czego nie ma w w eyropejskich autach. brak też podstawowych wyposażen. Cena jest zbyt wysoka jak na to co oferuje.

Akurat recenzje na youtube raczej negatywnie wypowiadają się o tym aucie.
Ty musiałeś sobie wybrać taka gdzie ktoś se trzepie do tych aut.

Zamiast takie gdzie ktoś używał przez tydzień
Aktualizacja softu podobno rozwiązała problem jasnego ekranu


@Caracas: XD
Tego się nie da rozwiązać żadną aktualizacją oprogramowania. Ekran LCD zawsze będzie świecić. Bez backlightu nic byś nie odczytał z tego. On jest tak po prostu skonstruowany i tego się nie da w żaden sposób poprawić.
Chińska marka MG


@Caracas: ja nawet nie wiedziałem, że przejęli ich Chińczycy (choć kojarzę taki moment, gdy brytyjskie marki padały jak muchy), ale w sumie motoryzacją interesuję się w takim stopniu, że jeżdżę samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)