Wpis z mikrobloga

#blackpill
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

Potem po zakończeniu edukacji już Julczyska po karuzeli, "wyszaleniu się" i "przejściach" patrzą, żeby wbić się na kwadrat za free. Zaraz ocena tego co masz, pracy, ile masz samochodów, jaki pasek od spodni, czy organizujesz wakacje pod palmami.... Nie mówiąc już o tym, że większość normalniejszych już zajęta.

Wiele też już "przeszło przez nią", umysł już roszczeniowy, chłodny, kalkulacyjny, ze swoimi skrzywieniami, wciąż pamietającą tego Chada, co jednak ją zostawił.

A nawet jeśli trafiłaby się jakaś w marę ok, to już nie ma tego szczenięcego luzu, wolności, swobody -> zamiast tego są: praca, rachunki, czynsze ...... A do tego jej zegar już tyka coraz szybciej, więc zaraz parcie na bachory.

Dla niej spoko bo już się wybawiła w życiu, a my? Mamy przeskoczyć najlepszy okres życia, od razu do #!$%@? do śmierci z rachunkami, tyrką i zabawą w dom?

Co by tu dużo mówić - wygraliśmy #!$%@? bilet do lunaparku życia, w którym prawie nie ma żadnych atrakcji, a dodatkowo musimy myć kible xd
Luke_Skywalker88 - #blackpill 
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczuci...

źródło: 434052156_1494115651460747_4500454664478093693_n

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 1
@Luke_Skywalker88 ten wysryw musiała napisać jakaś rozemocjonowana nastolatka. Prawdziwy facet nie szlocha nad "prawdziwą" miłością tylko chce być KIMŚ i bzykać laski niezależnie od ich wieku i życiowych doświadczeń
  • Odpowiedz
Mam kilku znajomków którzy przegapili to o czym Op mówi.


@maciej-kozien: Niczego nie przegapili. Po prostu byli nieatrakcyjni. Teraz są za to betabuxami pełną gębą. W głębi duszy wiedzą o tym i to im tak ciąży.
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: Nie sądzę że są betabuxami. Oni nie mają zamiaru się z kimś związać mimo tego większość tych lasek by chciała. Myślę że oni są problemem obenych inceli bo zgraniają cały potencjalny rynek lasek.
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 ale #!$%@? xd

Wcale nie wspominam tych wczesnych miłości bardziej, wręcz przeciwnie. Szczególnie że w tym wieku to facet wyrucha cokolwiek, co się da. Zastanów się lepiej, czemu te związki licealne zwykle się rozpadają dość szybko, skoro takie niby idealne i wyjątkowe.

To o tych kobietach wiecznie szukających źródła utrzymania i niczego innego to też takie gdybanie kogoś, kto nigdy nie randkowal. Są takie przypadki, ale nie jest to norma.
  • Odpowiedz
@trtrtrtr: zawsze koło technikum jest jakaś babska szkoła, technikum ekonomiczne czy ogólniak. Przynajmniej u mnie tak było, praktycznie każdy do studniówki miał dziołchę, no oprocz mnie.
  • Odpowiedz
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia,


@Luke_Skywalker88: Ale dlaczego ominęło? Znając dziwolągów z tego tagu to nie jeden z was stoi pod szkołą
  • Odpowiedz
@wstanczyk ale tak się uczysz i nabywasz sociallskilli, przynajmniej z mojego punktu - wiecznego tfwnogf ¯\(ツ)/¯
jak chłop prawie 34lvl nigdy nie trzymający za rękę który był na 2 randkach w życiu może wyrwać różową?
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: Cóż. Ja przeżyłem wszystko to co opisane w tym poście. I mogę potwierdzić. To było coś. Totalny spontan. Miałem 5 złotych w kieszeni, a radość życia taką, że dzisiaj gdy jestem 30+ i mam pieniądze to wciąż uważam, że najlepsze chwile życia to były te noce gdzie mając 16 lat wpatrywałem się z rówieśniczkami w gwiazdy. To było prawdziwe szczęście.
  • Odpowiedz
jak chłop prawie 34lvl nigdy nie trzymający za rękę który był na 2 randkach w życiu może wyrwać różową?


@mati1990: Odpowiem ci tak - jak miałem lat naście, też nie miałem pojęcia. Po prostu człowiek próbuje tak długo, aż się uda. Z większością się nie uda. Rozpamiętywanie tego tematu to dalej błedne koło, gdzie zamiast robić coś teraz, człowiek marzy o tym, czego nie miał, aby za dekadę znowu narzekać, że
  • Odpowiedz
romantycznej "miłości" blupilowej do 25 roku życia i całej tej otoczki czyli motyle w brzuchu,szczere pożądanie, komplementy, tęsknota, przytulanie, spacerowanie," lizanie z języczkiem" ruchańsko przy netflixie i winie oraz mase innych beztroskich rzeczy


@TTedbundYY: wy próbujecie być bardziej romantyczni od księżniczek Disneya xD skąd wy czerpiecie wiedzę o tym jak takie związki wyglądają, z "młodzieżowych" seriali robionych pod 13-letnią widownię? Bo tak to niestety brzmi: same pozytywy, czysta ekstaza i niczym
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88 no minęło, więc teraz pogódź się z tym, że musisz zająć się sobą. Rozwojem, ani hobby. Możesz np o 5 rano do pobliskiego stawu na ryby iść. Juleczki są już dawno poza twoim zasięgiem.
  • Odpowiedz
@purrminator dobry komentarz. Oni nigdy tego nie przeżyli i chcieliby taki pierwszy tydzień nastoletniej fascynacji przeżyć. A to znają tak jak piszesz, z jakich disneyowskich bajek
  • Odpowiedz
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

o czym ty do mnie piszesz
  • Odpowiedz