Wpis z mikrobloga

#blackpill
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

Potem po zakończeniu edukacji już Julczyska po karuzeli, "wyszaleniu się" i "przejściach" patrzą, żeby wbić się na kwadrat za free. Zaraz ocena tego co masz, pracy, ile masz samochodów, jaki pasek od spodni, czy organizujesz wakacje pod palmami.... Nie mówiąc już o tym, że większość normalniejszych już zajęta.

Wiele też już "przeszło przez nią", umysł już roszczeniowy, chłodny, kalkulacyjny, ze swoimi skrzywieniami, wciąż pamietającą tego Chada, co jednak ją zostawił.

A nawet jeśli trafiłaby się jakaś w marę ok, to już nie ma tego szczenięcego luzu, wolności, swobody -> zamiast tego są: praca, rachunki, czynsze ...... A do tego jej zegar już tyka coraz szybciej, więc zaraz parcie na bachory.

Dla niej spoko bo już się wybawiła w życiu, a my? Mamy przeskoczyć najlepszy okres życia, od razu do #!$%@? do śmierci z rachunkami, tyrką i zabawą w dom?

Co by tu dużo mówić - wygraliśmy #!$%@? bilet do lunaparku życia, w którym prawie nie ma żadnych atrakcji, a dodatkowo musimy myć kible xd
Luke_Skywalker88 - #blackpill 
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczuci...

źródło: 434052156_1494115651460747_4500454664478093693_n

Pobierz
  • 87
@Luke_Skywalker88: generalnie jak dla mnie to rób co tam chcesz, jak masz ochotę sobie powzdychać to ok i pewnie ja jak każdy inny też bym znalazł jakieś kwestie gdzie coś mogłem a nie zrobiłem

ale tak szczerze to mi się nie chce tego robić xd

było minęło i trzeba dalej żyć i liczyć że nas coś dobrego jeszcze czeka
@Luke_Skywalker88 ale codziennie sobie picujesz furę? Kurde, ja raz na 3 miesiące na myjnie pojadę i wystarczy. No ale ok, może to lubisz po prostu.
A jak chcesz nadal uderzać do nastolatek w poszukiwaniu nastoletniej miłości będąc dorosłym, to powodzenia - to nie jest przyznanie się do porażki, tylko pogodzenie się z rzeczywistością. Będąc dorosłym już nigdy nie będziesz najkrótszy w danej dziedzinie sportu, po prostu.
@Luke_Skywalker88: ja #!$%@?, czemu tego typu posty pisza zwykle jakies przegrywy tylko po to zeby innych przegrywow zdolowac?! XD

Wyjasnie tym, ktorzy serio jeszcze uwierza w te bzdury. W szkole sredniej malo ktory facet mial dziewczyne, te zwykle chodzily ze starszymi jak juz albo byly wolne. Mowie to jako ktos kto skonczyl liceum gdzie bab bylo od #!$%@?. W mojej klasie jedna para mojego kuzyna a na studniowki to sie z
@Luke_Skywalker88 ten mem przestał być aktualny jakieś 10lat temu przed powstaniem tindera. Po 2 mylisz zauroczenie z miłością, to dwie zupełnie różne zjawiska. Po 3 te licealne związki na zawsze czyli max na miesiąc xDD Nie straciliście wiele, wieczne dramy i shittesty co robiły laski z liceum bo miały dziecinną mentalność. Jednego dnia uważały cię za najlepszego a następny dzień szlag ją trafił i cię nienawidziła za nic xD Oj widać że
@master4342 moja dawna ekipa z liceum, swoje związki z ogólniaka lub środków mieli średnio po 3 lata, więc nie zawsze trwają miesiąc. W poście głównie chodzi mi o czas początku szkoły średniej do, u niektórych końca studiów, czyli do ok 25 rż. Potem to już jakby nie patrzeć to cały lepszy towar się już rozszedł, a zostają wykolejone i przechodzone, z traumami i #!$%@? charakterem. Wiadomo, że nie wszystkie bo jak napisze
@wooster a czy ja mówię, se stoję po liceum, czy pod akademikiem z kwiatami xd

Chodzi bardziej o świadomość, że przez loterie genetyczną człowiek dalej przegrywa. A jeśli przez szkołę średnią, czy studia nic się nie złapało przez wygląd to każda w okolicach 30 to będzie Julka z karuzeli kutang, która "zrozumiała swój błąd i dziecinność i teraz już wie, że wygląd się nie liczy" i będzie roszczeniowa i chłodno będzie kalkulować
@Hrabia_Horeszko
@PiccoloGrande
@NaczelnyHejterWykopu:

do każdego z was:

jaki lvl miałeś jak zaczynałeś?
byłeś oski, bananem, sportowcem, chadem, normikiem, "artystą", czy jeszcze inny?
miasto czy wieś?

mam nadzieję, że nie za dużo prywaty.

@Luke_Skywalker88:

Houellebcq w jednej z książek o tym pisał, nie przypomnę sobie tytułu. Nie przeszło się miłości młodzieńczej to żółć tylko się kumuluje, wręcz z odrazą patrzy się na młodych chłopaka i dziewczynę w wieku nastoletnim.
Pierwsza laska w okolicach liceum


@Luke_Skywalker88: Pierwsza to byla w gimnazjum, chociaz tak wlasciwie to nie bo na wakacjach. Po kilku latach probowala udawac dziewice, mowiac ze wtedy sie nie liczy bo miala 15 lat.

No coz, kazdy moze w dniu swoich 60tych urodzin powiedziec ze jest dziewica a wtedy to sie nie liczy bo mial 59 lat.
@Pastaadastra: Nie pytałem wszystkich ale część z nich z którą mam dobry kontakt na piersze randki umawia sie do parku na spacer i tyle. Raczej o przekupywaniu lasek nie ma mowy.
Widze że masz swoja wizje swiata której sie bardzo trzymasz :)
Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia.


@czlowiek_z_aspiracjami: ziomeczku będę się wypowiadał na jaki temat mam tylko ochotę bo mam tu konto tak z 10 razy dłużej jak Ty i tego typu posta widziałem tak z milion razy

all i try to say is że trzeba żyć i cieszyć się na to co nadejdzie a nie rozpamiętywać przeszłość - a tu jak zwykle lament i jojczenie

to rycz