Wpis z mikrobloga

#blackpill
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczucie. Pierwsza laska w okolicach liceum, ty też jesteś jej pierwszym. Nowe doświadczenia, nie mówiąc już o uczuciu rozdziewiczenia jakiejś Julki. Jest ta "beztroska", brak zmartwień dorosłego życia, brak zaglądania w portfel, po prostu przygoda.

Potem po zakończeniu edukacji już Julczyska po karuzeli, "wyszaleniu się" i "przejściach" patrzą, żeby wbić się na kwadrat za free. Zaraz ocena tego co masz, pracy, ile masz samochodów, jaki pasek od spodni, czy organizujesz wakacje pod palmami.... Nie mówiąc już o tym, że większość normalniejszych już zajęta.

Wiele też już "przeszło przez nią", umysł już roszczeniowy, chłodny, kalkulacyjny, ze swoimi skrzywieniami, wciąż pamietającą tego Chada, co jednak ją zostawił.

A nawet jeśli trafiłaby się jakaś w marę ok, to już nie ma tego szczenięcego luzu, wolności, swobody -> zamiast tego są: praca, rachunki, czynsze ...... A do tego jej zegar już tyka coraz szybciej, więc zaraz parcie na bachory.

Dla niej spoko bo już się wybawiła w życiu, a my? Mamy przeskoczyć najlepszy okres życia, od razu do #!$%@? do śmierci z rachunkami, tyrką i zabawą w dom?

Co by tu dużo mówić - wygraliśmy #!$%@? bilet do lunaparku życia, w którym prawie nie ma żadnych atrakcji, a dodatkowo musimy myć kible xd
Luke_Skywalker88 - #blackpill 
Ehh ominęło nas pierwotne, "czyste" młodzieńcze uczuci...

źródło: 434052156_1494115651460747_4500454664478093693_n

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@Pastaadastra: Synku, jesteś słabiakiem który za wszystkie swoje błedy obwinia reszte swiata - looknałem na Twoje posty i tylko to potwierdzaja. Nie ma co z Tobą rozmawiać do ponieważ nie jesteś otwarty na żadne argumenty tylko forsujesz swoją błędną wizję świata.
W sumie to troche mi Cie żal bo jestes tak zamknięty że dużo tracisz z życia a ja nie mam ani czasu ani ochoty wdawać się w bezsensowne gadki -
  • Odpowiedz
@Luke_Skywalker88: echh, nawet Wodecki odwoływał się do tego motywu w jednym ze swoich utworów, a tu co niektórzy uprawiają gigacope, że niby prawie nikt nie przeżywa takich związków w młodości i że jest to kwestia nieistotna dla samooceny. xD Odklejki normików nigdy nie przestają bawić.
soyunmago - @Luke_Skywalker88: echh, nawet Wodecki odwoływał się do tego motywu w jed...
  • Odpowiedz
  • 0
@keep_movin

Wziąłeś se już do otwartego związku onlyfansiarę, robiącą jeszcze na kamerkach?


chętnie bym wziął onlyfansiarę do związku. Nie traktowałbym go super poważnie ale korzystał z każdej sekundy jego trwania. Wycisnąłbym z tego związku wszystko co najlepsze
  • Odpowiedz
Niczego nie przegapili. Po prostu byli nieatrakcyjni. Teraz są za to betabuxami pełną gębą. W głębi duszy wiedzą o tym i to im tak ciąży.


@Pastaadastra: dokładnie xd skoro muszą nadrabiac w wieku 30+ pokazywaniem sie jako bardzo dobry provider (auto,kasa, dom, zadbanie czytaj barber+drogie ciuchy) to nie dziwie sie, ze ich to piecze i ciagle gonia za czyms co nie istnieje w ich przypadku, czego nigdy nie dostali czyli pozadanie
  • Odpowiedz
@soyunmago @TTedbundYY
To megacope i pieprzenie, że coś ty to tylko związki dla beki. Tyle, że u mnie powiedzmy na 25 lasek z klasy z licbazy na koniec szkoły 20 było zajętych. Po tych 8 latach z tych 20 ok 10 z nich dalej jest z tymi samymi gostkami. Dalej - 5 z nich wyszła za nich za mąż a dwie już mają dzieci. I to wcale często nie były Chady jak
  • Odpowiedz