Wpis z mikrobloga

@Ark00 kiedyś wjechałem w dwóch takich, połamane nogi, dużo jęczenia, ale przyjechała policja i wszystko wyjaśniła. Wina nie moja, tylko pedalarzy. Z bogiem a raczej bez ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
a pała co jedzie nagrywa komórką podczas jazdy xd


@way-farer: a skąd pewność że kierowałem a nie trzymałem tak ręki z telefonem przed kierowcą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a to polecam edukację w temacie, bo trawnik trawnikowi nierówny nie zawsze to wykroczenie.


@Tamerlan: ależ ja nie twierdzę że to jest zawsze wykroczenie, tylko że mogłoby być, a poza tym nie ma to dla tego przykładu znaczenia.

Jadąc rowerem nie #!$%@? ścieżka jak glupi, jeśli wiem, że będą niej inni rowerzyści.


Ale wiesz że to nie jest uregulowane przepisami, zdaje się że na ścieżce rowerowej obowiązuje to samo ograniczenie co
  • Odpowiedz
a poza tym nie ma to dla tego przykładu znaczenia.


@KEjAf: no raczej ma, mówimy o przestrzeganiu prawa.

Ale wiesz że to nie jest uregulowane przepisami, zdaje się że na ścieżce rowerowej


@KEjAf: cieszę się, że prawidłowo odczytałeś to, co napisałem. Nie jadę w ten sposób z uwagi na normy prawne, tylko z uwagi na innych użytkowników.

A skąd ci to w ogóle przyszło do głowy?


@KEjAf: taki poziom
  • Odpowiedz
właśnie o kulturze jazdy mowa i z twojej argumentacji wynika, że kończy się ona na tym jak ci wygodnie.


@Tamerlan: z czego dokładnie to wynika, z którego fragmentu moich wypowiedzi?

Ty wypisujesz, że prawo glupie i po co przestrzegać.


Prawo bywa głupie i są sytuacje w których z różnych względów lepiej jest je złamać niż go przestrzegać, jak najbardziej.

Czyli jak jadę zgodnie z przepisami to ja zagrazam i utrudniam, a
  • Odpowiedz
@NieMogeSieZarejestrowac: chyba zapomniałeś, że rowery mogą się poruszać po drogach, a samochody po CPRach nie. Więc tak, jeśli ktoś by mi rozjeżdżał ścieżkę, to bym robił zdjęcia, i wysyłał na pały. Uwierz mi, że oni lubią takie szybkie i łatwe sprawy, bo już kilka razy zgłaszałem jak jakiś młot parkuje na CPRze swoim dostawczakiem, i ma wszystkich w dupie.
  • Odpowiedz
którego fragmentu moich wypowiedzi


O patrz, nawet mi sam pomogles:

Prawo bywa głupie i są sytuacje w których z różnych względów lepiej jest je złamać niż go przestrzegać, jak najbardziej.


Masz odpowiedź, w jakich fragmentach.

Nie, on też utrudnia i zagraża swoją obecnością,


@KEjAf: dziękuję, naprawdę nie mamy o czym rozmawiać, skoro wymyślasz nowe zasady w ruchu drogowym, które dotyczą tylko mojej osoby xd

W miejscu tego towerzysty możemy wstawić zaprzęg
  • Odpowiedz
@Ark00: czy podczas tej jazdy samochodem złamałeś przepisy? Przekroczyłeś prędkość o chociażby 1km/h? No to jesteś dokładnie taki sam jak oni, tylko w dodatku jesteś hipokrytą :)
  • Odpowiedz
@Ark00 W Hiszpanii czy Wloszech nikt nie daje o to #!$%@?, w gorach potrafia ludzie sie wlec za rowerzystami, ale w Polsce to obraza majestatu kierowcy xD Sam jestem kierowca i pedalarzem, dwie grupy zjebow ktorzy pusza sie jak pawiany.
  • Odpowiedz
  • 0
czy podczas tej jazdy samochodem złamałeś przepisy? Przekroczyłeś prędkość o chociażby 1km/h?


@kuraku: pomijając telefon, nie

Znaczy się nie wiem czy o 1km/h nie złamałem, dopuszczalny błąd pomiaru dla liczników samochodowych to pewnie z 10%
  • Odpowiedz
@Ark00: wszystkich pedalarzy olewających wolne, puste, nowe DDR #!$%@?ć prądem. Widuję to nagminnie, jest pusta ścieżka, ale taki młot z jakiegoś niewyjaśnionego powodu pakuje się albo na ulicę, albo na chodnik. Jeszcze tacy mają czelność dzwonić na pieszych. Gdyby każdy rower miał swój numer rejestracyjny jak samochód, świat byłby lepszym miejscem...
  • Odpowiedz
  • 0
Hiszpanii czy Wloszech nikt nie daje o to #!$%@?, w gorach potrafia ludzie sie wlec za rowerzystami


@XpedobearX: hiszpania jest #!$%@?. w górach i tak nie mają ścieżek obok i jeździ się powoli po krętych drogach i tak
  • Odpowiedz
@Ark00: Proste rozwiązanie - wprowadzić do przepisów, że jeśli rowerzysta jedzie drogą, a obok jest ścieżka rowerowa traktowany jest jako pojazd niedopuszczony do ruchu i każda kolizja / wypadek z automatu jego wina. Nienawidzę pedalarzy
  • Odpowiedz
@melba

Co to w ogóle za argument. Jak mam sportowe auto to nie muszę przestrzegać ograniczeń prędkości? Nikt nie zmusza do posiadania szosy, jak się na taki rower zdecydowałeś to tłucz dupe po ścieżce, albo wybieraj drogi gdzie ich nie ma.


Po co remontowac drogi i robic ekspresowki? Tlucz dupe po dziurach powoli albo jezdzij objazdami XD
  • Odpowiedz