Wpis z mikrobloga

A #!$%@? mnie obchodzi, jak jest zaprojektowana i wykonana DDR, bo po niej nie jeżdżę.


@kasztan00: no właśnie powinno cię interesować choćby przez to, żeby ludzie nie jeździli ci po ulicy, jak będziesz po niej pomykał swoim passatem b5 tdi.
@Tamerlan: nie - rowerzyści łamią przepisy (tak samo jak kierowcy i ktokolwiek inny) głównie wtedy kiedy te przepisy są głupie. I nie korzystają z przeznaczonej dla nich infrastruktury wtedy kiedy ta infrastruktura jest źle zaprojektowana i/lub wykonana. Gdyby ścieżki rowerowe robiły to co mają niby z założenia robić - czyli ułatwiały rowerzystom poruszanie się na rowerze, to oczywiście by z nich korzystali.

To jest jak problem takiej wydeptanej ścieżki w parku.
KEjAf - @Tamerlan: nie - rowerzyści łamią przepisy (tak samo jak kierowcy i ktokolwie...

źródło: image_2024-04-14_161220117

Pobierz
@Ark00: No to ich wyprzedź, i zapomnij o nich


@G06DbT: Bo to takie urwa proste długi na dwa tira wężyk jadący środkiem drogi, w lesie tuż przed zakrentem. Drogi w polsce powiatowej w wiekszosci idą tak jak wozy ciagali 100 lat temu, lub teren pozwala, cieżko jest kogo kolwiek wyprzecić gdy ciagle jadą z 2 stron, a pas nadajcy sie do wyprzedzania jest raz na kilka kilometów.
Bo to takie urwa proste długi na dwa tira wężyk jadący środkiem drogi


@topikPajak: no to chyba widzieliśmy inny filmik, niż op zapostował. Przecież tam jest idealna okazja żeby idiotów minąć, i pojechać w #!$%@? w stronę zachodzącego słońca.

To że op to nieudoł, i nie potrafi wyprzedzać, to nie moja wina.
no właśnie powinno cię interesować choćby przez to, żeby ludzie nie jeździli ci po ulicy, jak będziesz po niej pomykał swoim passatem b5 tdi.


@G06DbT:

Rozumiem, że jeśli nie spodoba mi się jakość nawierzchni po ulicy jaką jadę, to zgodnie z twoim rozumowaniem mogę się przenieść na DDR i jechać sobie po równym?
@kasztan00: ale ja jeżdżę po tych #!$%@? ŚCIEŻKACH I BŁOCIE I WSZYSTKIM CO JEST NA DRODZE, jezu, myślałem że wykopki mądrzejsze, bo piszę o tym już w którymś poście, ale jak widać umiejętność czytania w narodzie wygasa.
Ileś osób tu pisało że w Holandii to rowerzyści potrafią trzymać się ścieżek rowerowych - to nie dlatego że rowerzyści są tam inni, tylko dlatego że ścieżki rowerowe są inne.


@KEjAf: miałem kiedyś epizod, że jeździłem po belgijskich ścieżkach. I w ciul bruku było. Ale jeździłem po nich. Tylko jak wyjeżdżałem z domu, to mogłem jechać nad morze cały czas po ścieżce, i z powrotem. To było jakieś 50 km. I
@kartoflaneUroczysko: a policjanci udowadniają ci, że jechałeś na odległość kartki papieru, i za brak stosownego odstępu dostajesz mandat, i naprawiasz samochód z własnej kieszeni. No i jeszcze płacisz za rower takiego rowerzysty.
głównie wtedy kiedy te przepisy są głupie.


@KEjAf: yhm, dokładnie tak było. Jeszcze 15 razy napisz, że kierowca auta pokroju majtczaka/rowerzysta/pieszy se może łamać prawo, bo przepisy głupie i infrastruktura zła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zuch chłopak, potwierdzasz tylko, że lepiej cię na drodze nie spotkać, bo zignorujesz jakiś "głupi" przepis, a normalny człowiek będzie miał problem z tym, że cię uszkodził.

Przenosząc tu twoją (i większości