Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
@KarnetNaGlony: Tak się składa że akurat pracuję w tym zawodzie. Dlaczego? Akurat taki okres w życiu, że wolałem wykonywać zadanie, w którym wymagania ode mnie są na minimum. I stawka z wejścia dobra. Mniej wymgań,brak odpowiedzialności. Praca od 7 do 15. Skończysz wcześniej, to skończysz wcześniej. Pn- Pt, wekendy i reszta wolne. Dniówki masz 200-300 (zależnie od frakcji) x dni pracy (oczywiście jest to netto), matematykę zostawiam Tobie. Chcesz dobić jeszcze
@KarnetNaGlony: Żeby być śmieciarzem musisz mieć plecy, bez znajomości się nie dostaniesz. Ogólnie dobra fucha, w czasach gdy minimalna wynosiła 1000zł netto, na śmieciarce zarabiałeś 2500 na rękę, podstawiając do dzisiejszych stawek 3000 x 2.5, to było tak jakby dzisiaj zarabiać 7500 na rękę. plus to co zarobisz z tego co znajdziesz do podzielenia na kumpli z pracy, a masę dobrych rzeczy ludzie wyrzucają.

Nie na śmieciarce a zamiatanie ulic i