Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
@KarnetNaGlony: żyjemy w systemie gdzie większość ludzi pracuje tylko dlatego, że musi z czegoś zyć. Tymczasem wykopek "nie rozumie zawodu śmieciarza" xD Jeszcze powiedz, że nie rozumiesz ludzi idących do pracy za mnie niż10k
może trudno w to uwierzyć, ale w innych krajach ludzie szanują ciężka i potrzebna pracę, nie wszyscy żyją na twoim Podlasiu wieśniaku


@naganiaczherculesa: po pierwsze - napisałeś 'chyba najbardziej szanowany zawód". Co jest po prostu głupotą. Po drugie - to nawet nie jest jeden z najbardziej szanowanych zawodów, jak głupio się upierasz.

Już widzę, jak matki z przyjemnością myślą o tym, żeby ich córki wyszły za śmieciarza. Albo te młode Julki,
Ogólnie to
1. Nienajgorsza kasa jak za pracę wymagającą zerowych kwalifikacji
2. Fanty (często wyciągają złom metali kolorowych (miedź) lub znajdują wartościowe przedmioty (nie grzebią w śmieciach, ludzie najczęściej zostawiają je obok śmieci) i je sprzedają po wyczyszczeniu
3. Lewy wywóz śmieci - znajomy miał małą gastronomię i zgłoszony jeden średni pojemnik na śmieci. Jak śmieciarze jechali na duże osiedle to po drodze mu to , zbierali na lewo jak była potrzeba.
@Przypadkowy za dużo wykopu i socjali, myślisz, że wszystko się kręci według tego co przeczytasz w internecie. Szanowany nie znaczy, że chętnie wybierany - właśnie przez to, że jest to ciężki zawód ale bardzo potrzebny jest tak właśnie szanowany. Żyjesz w bańce internetu i nie masz zielonego pojęcia o otaczającym cię poza nim świecie, smutne w #!$%@?
@naganiaczherculesa: ciekawy wywiad filozoficzny, ale nie na temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A wracając do tematu - już zaczaiłeś, że walnąłeś śmieszną bzdurę nazywając zawód śmieciarza "chyba najbardziej szanowanym zawodem" (aż kisnę cytując twoją głupotę xDDD), czy jeszcze nie i potrzebujesz więcej czasu na to? xDDD