Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: Koło 5k. Nie jakoś super ale praca nie aż tak ciężka(myśle że realnie z 4 h się pracuje, max 6), mało chętnych trochę podbija stawkę. Myśle że jakby to nie było przez MPO a na rynku to byłby to bardzo dobrze płatny zawód.
  • Odpowiedz
  • 1
@Przypadkowy

@naganiaczherculesa: lepiej wierzyć jakiejś głupiej grafice wyciągniętej z nie wiadomo jakiego źródła. xD Śmieciarz jako jeden z najbardziej szanowanych zawodów. xDDD Ale jesteś odklejony człowieku.


Tylko w #!$%@? Polsce każdy obywatel ma gigantyczną potrzebę porównywania się z innymi i #!$%@? dosłownie każdemu. Haha ten śmieciarz, haha ten w sklepie robi, haha żarcie dowozi itd itp tylko akurat zawód wykonywany przez wyśmiewającego jest zajebisty a zarobki takie, że Emiraty się chowają
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: myślę że ta praca ma jakieś tam plusy, np to że wystarczy zrobić swoją trasę biegiem szybciej i w 4 godziny zamyka się dzień pracy i idzie do kolejnej roboty. ;] Po maturze byłem śmieciarzem w UK przez 3 miesiące - tam tak to wygladało.
  • Odpowiedz
na wykopie stabilnie

jakakolwiek praca się pojawi to ktoś wyskoczy że 15k na rękę a z nadgodzinami to 35k


@vieniasn: Od lat interesuję się mitomanią na wykopie, to podzielę się wiedzą - obecnie 15k na nikim nie robi wrażenia. programisci 15k to teraz programisci ~25k, 15k to średnia pensja w wojewódzkim (po szkole średniej), a okolice 10k to powiatowe (po szkole średniej), chyba że jesteś mitycznym pracownikiem fizycznym to wtedy 12k
  • Odpowiedz
Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod
  • Odpowiedz