Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod "terapeutycznych" które się tam stosuje

#pracbaza #smieciarka
KarnetNaGlony - Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu ...

źródło: temp_file4808704554712419120

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
Jeździłem 6 lat na śmieciarkach. w Ostatnich miesiącach pracy zarabiałem około 8-9k na rękę jako kierowca śmieciarki. Ale też i pracowałem z tyłu. Dlatego pracowałem na niej. :D


@MaxoFuroPax: przetłumaczysz to na polski? Zrozumiałem tylko pierwsze zdanie.
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony: Masz rację. Na #!$%@? pracować jako śmieciarz? Niech ludzie sami sprzątają swoje syfy, prawda? Będą sprzątać, prawda? Po sobie? Zajmą się śmieciami ze swojego mieszkania czy tam gospodarstwa, tak czy nie?

I będzie czyściutko i tak, a nikt nie będzie musiał pracować jako śmieciarz. Tak będzie.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to?


@KarnetNaGlony: ile razy wam matoły trzeba wbijać do głowy że żadna praca nie hańbi i że z pracy nie należy się śmiać? Uczciwie wykonują swoje obowiązki a KTOŚ musi to robić.
  • Odpowiedz
trzeba być totalnym ściekiem ludzkim żeby nie szanować ludzi którzy dbają o to aby nasze śmieci nie walały się po ulicach


@naganiaczherculesa: ale to nie jest chyba najbardziej szanowany zawód. #!$%@?. Nie jest w ogóle szanowany. xD
  • Odpowiedz
Nie rozumiem zawodu śmieciarza. Przecież jest tyle innej pracy czemu akurat to? To chyba nie jest dobrze płatne zajęcie chyba że czegoś nie wiem. Im się to podoba? Sam się bawiłem śmieciarką jak byłem dzieckiem bo to ciekawy pojazd ale bez przesady xD jako ciekawostkę dodam że jedyny przypadek z mojego otoczenia tego zawodu to typ co zaczął tam pracować po tym jak wyszedł z monaru i to ciekawe w kontekście metod
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony A Pan mości hrabia to czym się zajmuje? #!$%@? się do zawodu strategicznego, a sam pewnie siedzisz na garnuszku u rodziców z klasy robotniczej. Ja tam Panów Czyściochów szanuje, nie raz browarek na kuble na nich czekał. Po co ja to w ogóle pisze, bait 2/10 bo odpisałem
  • Odpowiedz
@KarnetNaGlony ja nie rozumiem zawodu kucharza. Stać cały dzień i gotować ludziom za jakieś marne grosze xD wszędzie śmierdzi, gorąco, bez przesady.

A najbardziej uwłaczający to w ogóle jest zawód mechanika samochodowego. Jak można nie czuć wstydu grzebiąc w czyimś aucie #!$%@? jakimiś smarami za marne grosze xD

#pdk
  • Odpowiedz