Wpis z mikrobloga

Ale seriale jako kultura nie są równe literaturze,


@mobutu2: Oczywiście, że są i przestań budować pseudo elitaryzm. Jeśli chcesz iść taką drogą to równie dobrze mogę napisać, że gry video są nadrzędnym źródłem kultury bo to często jest jakim taki serial czy książka, ale w ktorym udział bierzesz.
  • Odpowiedz
historia jest nudna to znaczyłoby że ją zna


@Squanto: i tak i nie, jak został zapoznany z historią w wydaniu szkolnym, gdzie mało któremu z nauczycieli zależy na zainteresowaniu ucznia czymś innym niż datami i kolejnością wstępowania na tron, za to kompletnie olewa np. związki przyczynowo skutkowe, to można mieć wrażenie, że to nudne, myśleć, że tak właśnie wygląda historia i nie brnąć dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos

Wiedzieliście, że są ludzie, dla których książki historyczne czy do fizyki to coś, czego się nie czyta?


Tak, wiedziałem, nie do końca tak sformułowane ale już gdzieś słyszałem, że czyta się tylko popularne książki, bestsellery, a jak ktoś czyta trudne i nie popularne to jest dziwny bo te ksiazkary i tak nie mają o czym rozmawiać jeśli ktoś nie zna 50 twarzy grya albo nowych kryminalow z fabuła na poziomie serialu
bn1776 - @WielkiNos 
Wiedzieliście, że są ludzie, dla których książki historyczne czy...

źródło: temp_file1268931990036062766

Pobierz
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak czytasz książki historyczne czy podręczniki do fizyki w ramach rozrywki to szacun. Ale ona nie twierdzi, że tego się nie czyta, tylko że no raczej rzadko się takie rzeczy czyta dla rozrywki (i ma rację). No, historię znacznie częściej niż fizykę. Niemniej ludzie preferują jakieś fabularne.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: strasznie mnie #!$%@?ą książkary xD

Czyta taka 20 książek miesięcznie i uważa się, że jest lepsza. A po głębszej analizie okazuje się, że męczy tylko harlekiny albo kryminały na poziomie trudności scooby-doo.

W tym roku przeczytałem 2 książki i w połączeniu z moim turboautyzmem mogę zrobić 3godzinny wykład o tym jak środowisko technologiczne niszczy psychikę człowieka.
SzubiDubiDu - @WielkiNos: strasznie mnie #!$%@?ą książkary xD

Czyta taka 20 książek ...

źródło: _130056197_gettyimages-1301274454

Pobierz
  • Odpowiedz