Wpis z mikrobloga

@su1ik Szkoda tylko, że nie ruszają mnie teksty internetowego pozera ;) Idź się dowartościować gdzie indziej ;)


@Wezwoguleicstont: Nie wcale cię nie ruszają teksty "internetowych pozerów" ( ͡º ͜ʖ͡º) ale ciśnienie z emocji podnoszą

@garfild1994g: no i to jest dobra rada, zamiast na SOR, to trzeba się udać do świątecznej i nocnej opieki zdrowotnej i tam lekarz stwierdzi czy trzeba robić prześwietlenie i jakie kroki
arais_siara - >@su1ik Szkoda tylko, że nie ruszają mnie teksty internetowego pozera ;...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-01 095210

Pobierz
  • Odpowiedz
Szpitalny oddział ratunkowy jest od stanów nagłych zagrażających życiu. Podejrzenia złamania 5. palca u stopy nie jest stanem zagrożenia życia.


@garfild1994g: Czyli jak sobie złamię dzisiaj palca to do lekarza mam iść jutro, a najlepiej w poniedziałek?
W sumie to wykop to już mnie przestaje dziwić, że można tutaj takie głupoty pisać.

Mi na SORze kiedyś bez łaski zszywali opuszek palca, od razu Triage i czekałem może 15 minut od przyjazdu
  • Odpowiedz
Szpitalny oddział ratunkowy jest od stanów nagłych zagrażających życiu.


@garfild1994g: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

A więc powiem tak: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sorry, już do rzeczy: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dobra, teraz na serio: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

SOR z OIOMem pomylileś typie xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
dalej nabuzowany, sam napisałeś, że to lepsze od kawy, więc emocji w Twojej główce sporo, bo ktoś wytknął ci błędny tok rozumowania.


@arais_siara: Drogi wykopku, po czym twierdzisz, że ja niby jestem nabuzowany? Oceniasz to na podstawie randomowych słów czy emotek których używam kończąc jakieś zdanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami? XD Nie mam zamiaru psuć sobie zdrowia denerwując się, bo ktoś ma odmienne zdanie od mojego. Racja jest jak dupa,
  • Odpowiedz
@garfild1994g: dla mnie to jest informacja czy mogę iść do pracy, czy będzie mnie czekało kilkutygodniowe l4.
Lekarka nie chciała mi tego l4 wystawić, musiałem ją namawiać. Mówiła żeby następnym razem iść na sor, bo tam dyżuruje chirurg od spraw nagłych. Brat skręcił nogę na schodach i miał problem z l4 bo kierował się takimi mądrościami, następnym razem pójdzie na sor.
Byłem tam kilkukrotnie, nikt mi złego słowa nie powiedział.
W
  • Odpowiedz
@Wezwoguleicstont: Na podstawie tego, co sam napisałeś, a powiedz ty mi lepiej jak 50 kg hantelek (muszę przyznać że ładna mitomania), nie połamał Ci śródstopia gdzie znajdują się delikatne kostki, a jedynie Ci spuchła stopa.
  • Odpowiedz
@DrMiranda lekarz NiŚOL może również wystawić w razie konieczności ZUS ZLA. Powtarzam po raz kolejny SOR jest od stanów nagłego zagrożenia życia. Tu nie ma ani kryterium nagłości, ani zagrożenia życia. Twoją ciekawość w tej kwestii może zaspokoić lekarz w trybie zwykłym.
  • Odpowiedz
@Funcfotek: miałem względnie podobną sytuacje gdy spadła mi półka na palec u stopy - też wydawało mi sie ze to takie nic i niewarto jechać a dopiero na sorze okazało sie że paznokieć nadaje sie do usunięcia. Najlepiej pojedź i sprawdź dla swiętego spokoju
  • Odpowiedz
@garfild1994g W teorii masz rację, ale przejdźmy do praktyki: sugerujesz, że tego palca to na spokojnie lekarz ortopeda powinien opisać, więc powiedz proszę jaki jest realny czas oczekiwania na wizytę u ortopedy?
  • Odpowiedz
a powiedz ty mi lepiej jak 50 kg hantelek (muszę przyznać że ładna mitomania), nie połamał Ci śródstopia gdzie znajdują się delikatne kostki, a jedynie Ci spuchła stopa.


@arais_siara: Gdybyś nie stwierdził na starcie, że to mitomania, to nawet bym Ci podesłał zdjęcie z rtg z zasłoniętymi danymi osobowymi, albo zdjęcie stopy, bo mam jeszcze na telefonie z tamtego dnia. Wyobraź sobie również, że w ostatniej chwili zdążyłem odsunąć nogę, dlatego
  • Odpowiedz