Prosty przepis na pyszne domowe Reese's Peanut Butter Cup w cenie 50gr za sztukę

Prosty przepis na pyszne domowe Reese's Peanut Butter Cup w cenie 50gr za sztukę

Prosty przepis na jeden z najpopularniejszych amerykańskich słodyczy - domowe Reese's Peanut Butter Cup. W Polskich sklepach są trudno dostępne, a jeśli już je spotkacie to kosztują zazwyczaj od 5 do 10 zł za opakowanie 3 sztuk.

1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 następna