Dokładnie przeszedł zawał, tylko chwile wcześniej strzelił sobie 3 razy w plecy i wyskoczył z okna zamykając je za sobą. Jak kacapia zabierze nam jeszcze denaturova to będzie najsmutniejszy dzień w moim życiu :( nie będzie memów. ( ͡°ʖ̯͡°)
@adachowiczow: Post nie mówi, że nie żyje. Więc możliwe, że zamiast dostać trzy strzały i dostac siedem razy nożem w plecy, może miał prawdziwy zawał i leży w szpitalu.
@saggitarius_a: Zastanówmy się... Ktoś jest odpowiedzialny za utrzymanie statusu quo, przez który rosyjskie wojsko jest zagrożeniem głównie dla siebie, zwłaszcza po pijaku, rzadko trafia się abstynent ( ͡º͜ʖ͡º). I kraj wywołuje wojnę, która ma trwać maksymalnie trzy dni, aby świat nie zdążył zareagować. Armia nie jest zdolna do tak skomplikowanych działań - Ukraińcy się bronią, świat reaguje, upada mit kraju i mit władzy. Nie
Komentarze (287)
najlepsze
Jak kacapia zabierze nam jeszcze denaturova to będzie najsmutniejszy dzień w moim życiu :( nie będzie memów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@artem17: Ale za to będzie jasno.
Lewa jego, prawa moja, lewa jego, prawa moja... I wypił z lewej.
źródło: comment_1648247383H4klEsAg2toADyTxfpY1jV.jpg
Pobierzźródło: comment_1648276320LYwo8c1CpH1uS0dXvCOmne.jpg
Pobierzźródło: comment_1648276368fa4yOx4ZEHzYZmJ2ilnZEe.jpg
Pobierz@MaranX: zawał jeszcze nie zdecydował