Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko224
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

11

Browary muszą się liczyć z wyższymi wydatkami. Winna temu opłata cukrowa

Pokaż treści 18+

Browary muszą się liczyć z wyższymi wydatkami. Winna temu opłata cukrowa

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Poznaniu wydał ważny wyrok dotyczący wprowadzonej od 1 stycznia 2021 r. specjalnej opłaty od napojów z dodatkiem cukrów, zwanej także podatkiem od cukru.

Goglez
Goglez
z
portalspozywczy.pl
dodany: 23.05.2022, 14:05:03
  • #
    piwo
  • #
    craftbeer
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (6)

najlepsze

miksturyn
miksturyn
24.05.2022, 08:42:07 via iOS
  • 0
Trzeba szybko wprowadzić harnaś plus aby elektorat mógł dalej sprawnie funkcjonować
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Logintotakiecos
Logintotakiecos
Logintotakiecos
23.05.2022, 21:53:15
  • 0
Logintotakiecos

źródło: comment_1653342794eS4t7hGP8ApWK9T4fPQRXP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

H.....t
H.....t
konto usunięte 23.05.2022, 14:20:13
  • -1
Przydałby się teraz nam Nikodem Dyzma i jego Bank Cukrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Novak-Novacki
Novak-Novacki
23.05.2022, 14:44:03
  • 0
@Harcot: Przecie jest, tylko nazwa banku inna, a właściwie to chyba dwa banki które są pod kontrolą skarbu państwa skupujące obligacje skarbowe.....
  • Odpowiedz
H.....t
H.....t
konto usunięte 23.05.2022, 15:17:42
  • 0
@Novak-Novacki: A we wszystkich na czele prezes Dyzma albo jego pociotek ;)
  • Odpowiedz
ignore48
ignore48
23.05.2022, 17:06:42
  • -2
Według informacji gazety wyrok nie jest prawomocny.


Co oznacza, że pewnie jeszcze ze 2 lata nic się nie zmieni w tej sprawie zanim dojdzie do rozpoznania w 2 instancji.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Jak cwaniak i oszust używa portalu wykop.pl do niszczenia konkurencji
Jak cwaniak i oszust używa portalu wykop.pl do niszczenia konkurencji
3784
Filmik pokazujący jak działa system kaucyjny w praktyce
Filmik pokazujący jak działa system kaucyjny w praktyce
3194
Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona
Zgłosił na policję, że od siedmiu lat znęca się nad nim żona
2658
20 lat stała przy taśmociągu. Po zawale usłyszała, że to była praca tymczasowa
20 lat stała przy taśmociągu. Po zawale usłyszała, że to była praca tymczasowa
2429
Mamy to! System kaucyjny podnosi koszty odpadów
Mamy to! System kaucyjny podnosi koszty odpadów
2052
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pijzwykopem
  • #100piwdokonca2015
  • #craftbeer
  • #piwowarstwo
  • #ocenpiwo
  • #alkohol
  • #etykiety
  • #browarhipster
  • #alkoholizm
  • #heheszki
  • #pytanie
  • #szycheucontent
  • #piwnahipsterka
  • #browar
  • #bezalkoholowe

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking