•  

  Planuje sobie zrobić taki leśny wypad na biwak w któryś łykend. Jakieś protipy co można fajnego robić na takim wypadzie? xD
  Planuje z kolegą wyjść późnym popołudniem koło 15, ogarnąć jakąś miejscówkę na ognisko, bez nocowania, powrocik pewnie koło 20, zobaczy się.

  Generalnie to naoglądałem się ostatnio tych różnych youtuberow zajmujących się taką tematyka i mi się spodobało, a tez zawsze lubiłem oglądać Bear Gryllsa jak latał po lesie xD

  Co wartko kupić, co sprawi dużo frajdy, a nie będzie dużym wydatkiem?
  Myśle, że obowiązkowo krzesiwo, może jakiś kubek stalowy do gotowania na ognisku i siedzisko pod tyłek (te 3 produkty widziałem w Decathlonie po 15-20 zł. Z takich rzeczy co już mam, bo kiedyś kupowałem, to hamak (ten najtańszy z deca), karczownik fiskarsa, scyzoryk, mały rozkładany stołeczek.

  #bushcraft #survival
  pokaż całość

  +: Piz-dur
  •  

   Ciemno bedzie w cholerę otakiej godzinie, nic nie będzie widac. Siedziec na dupie i patrzec w ogień. Weźcie ciepłe rzeczy bo choc z przodu będzie grzało ognisko to po nerach z lasu niemilosiernie może ciągnąć chłodem. A z gotowaniem, jak tak ciemno jest, to polecam kiełbaske na kiju, dobra dla poczatkujacych ;)

  • więcej komentarzy (4)

 •  

  Ognisko do oceny. Ja daję 10/10
  #bushcraft

  źródło: JPEG_20191109_113436_439136408080765301.jpg

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika FunkyZeit

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (3)