•  

  Przepraszam Pana Tomasza Włodarczyka, że nie wierzyłem w Pański projekt. Kanał Meczyki jest kilka poziomów wyżej od #kanalsportowy jeśli chodzi o merytorykę i newsy. Subskrypcja oczywiście zostawiona.
  #meczyki

  źródło: meczyki.PNG

  •  

   Kanał Meczyki jest kilka poziomów wyżej od #kanalsportowy jeśli chodzi o merytorykę i newsy. Subskrypcja oczywiście zostawiona.

   @Mikstolar: A to coś nagrywali o Michniewiczu ostatnio? Czy cisza? Przecież to ta sama klika a samo to że jest tam Basałaj całkowicie skreśla poruszanie poważnych tematów (chyba że ktoś coś odjebie z zaskoczenia, ale chyba nie nagrywają na żywo). Każda kontrowersja (jak ze Stempniewskim) jest tam chłodno skalkulowana, a newsy dotyczące poważnej piłki można mieć z każdego innego źródła w necie.Jeśli ktoś chce mieć trochę insiderskiej wiedzy na temat dowolnego polskiego klubu i co się w nim dzieje za kulisami to wystarczy się skumplować z kumatymi co nie jest tak strasznie trudne w praktyce. pokaż całość

   +: zar222
  • więcej komentarzy (5)

 •  

  Szkoda, że Jadczak nie wypuścił tego artykułu w środę przed Hejt Parkiem z Michniewiczem. Dał czas Krzysiowi i spółce na ustalenie kto i z czym będzie się dodzwaniał i ewentualny scenariusz na fikołki, by się wytłumaczyć.

  Sama ilość połączeń nie jest dla mnie jakaś szokująca, ale fakt ile z nich zostało wykonanych w dniach meczowych mówi sam za siebie. Michniewicz jest ubabrany w korupcję. Ciekawi tylko czy Krzyś o tym wiedział i go krył, czy też naiwnie ufał ojcu chrzestnemu swojego syna, że jest czysty, bo mu tak powiedział.

  #kanalsportowy #pilkanozna
  pokaż całość

  •  

   on opisał w książce jak Fryzjer pomógł mu z sędzią, który groził mu procesem. Po co Fryzjer miałby pomagać jakiemuś chłopaczkowi bezinteresownie? Bardzo prawdopodobne jest, że dorobił się na obstawianiu meczy u buków. Czy maczał palce w samym procederze korupcji? Nie wydaje mi się, ale to nie jest do wykluczenia.

   @mrpickles_: A Stano nie był kurierem Zarzecznego do Fryzjera jak ten sobie "dorabiał" u buków? Chyba jakiś dziennikarz to opisywał. Stanowski nawet napisał jakiś reportaż (w którym oczywiście pisał jakby pierwszy raz widział człowieka na oczy) z wizyty we Wronkach jak już szambo wybiło. I chyba własnie znajomość z Michniewiczem się zaczęła od Wronek, ale tu oczywiście mogę się mylić. pokaż całość

  •  

   Zarzeczny "dorabiał" u buków obstawiając przekręcone mecze. Stanowski później pracował dla buków na legalu, ale w erze Fryzjera pewnie tak samo kosił u nich hajs.

   @mrpickles_: To mnie przeraża w polskiej piłce jak bardzo to było skorumpowane. Tu już były kamery, dobra realizacja Canal+, a co sobotę w studiu Ligi Plus które pamiętam jak oglądałem za dzieciaka Zarzeczny, Żelazko i inne kindybały. Jak to się odbywało w świetle kamer to strasznie. To co się teraz dzieje to jest jeszcze większa masakra bo ludzie którzy siedzieli i się śmieli przy wódeczce spotykając się z umoczonymi po uszy i śmiejący się z tych pewnie śmiesznych anegdotek o sprzedawaniu meczy tworzą teraz polską piłkę (jak Stanowski) i mocno bronią przeszłości. Normalnie jak komuchy, esbeki i inne służby po upadku PRL. Tu musi minąć 30 lat żeby to się wszystko wymieniło i może koło 2040 roku byłoby w końcu normalnie... Prawie 20 lat po tym wszystkim mamy Czesia jako selekcjonera... pokaż całość

  • więcej komentarzy (15)

 •  

  Wiele osób twierdzi że Polska nigdy nie była celem militarnego ataku Rosji. No ale w grudniu żądali cofnięcia granic NATO do 1997 roku, czyli także wyjścia Polski z NATO. Czyli po szybkim zdobyciu Ukrainy planowali zająć się Polską w sposób bardziej pokojowy, czy może z tym cofnięciem się NATO to był blef, tylko żeby startować z wysokiej pozycji, bo tak naprawdę nigdy nie myśleli że uda im się cofnąć NATO? A może po rozbiciu jedności w NATO dokonali by militarnego ataku na Polskę, jeśli mieli by pewność że większość krajów NATO nie stanie po stronie Polski?
  #ukraina #wojna
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Mitur

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Popularne tagi Mitur

Osiągnięcia (2)