•  

  ZARĘCZYNY
  poważny temat, poważne pytania

  Ze swoją dziewczyną jestem już od roku, mieszkamy razem. W tym roku chciałbym się jej już oświadczyć. Planujemy sobie naszą wspólną przyszłość, za rok max dwa chcemy rzucić antykoncepcję i sobie zrobić gó... dzieciaka albo i dwa. No i dlatego powoli rozmyślam sobie kiedy jest najlepszy moment na zaręczyny. Doszliśmy kiedyś do wniosku, że jak się zaręczać to jedynie w chwili 1na1, bez publiczności, jakichś dziwnych miejsc typu stadion, restauracja, kurwa nie wiem, sklep. Więc najpewniej będą to zaręczyny w domu z jakąś fajną otoczką. Tutaj też z chęcią jakieś rady czy pomysły - wysłucham jak najbardziej.
  I teraz tak, urodziny mojej lubej wypadają w maju i czy jest to dobry dzień na taką akcję? Czy wy, dziewczyny, tak to sobie wyobrażacie i wg was jest to idealny moment na taką akcję czy wręcz przeciwnie, wybrać każdy inny dzień prócz urodzin?

  Doradźcie cholibka, bo ja to już nie wiem, a nigdy tego nie robiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Ja lvl 32 (no dobra, rocznikowo 33 ( ͡° ʖ̯ ͡°) ), ona 28.

  #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  •  

   @mat1989: Dom jest spoko opcją ale dorzucę kilka groszy, trochę nieproszonych, a później wrócę do Twojego zamysłu.

   Macie jakąś wspólną pasję? Podróżujecie coś po Polsce? Zagranica? Jak na poprzednie pytania chociaż jedną odpowiedź jest na tak, to bierz plecak, sprawdzaj tanie loty i weź jakieś bilety na weekendowy wypad plus/minus dwa dni na tygodniu i oświadczaj się. Możesz ją nieźle zaskoczyć, a okazja taka jak oświadczyny może też być uczczona takim wyjazdem.

   Na powyższe pytania odpowiedzi są negatywne? No to poszukaj jakiegoś ciekawego miejsca w okolicy, jakieś zabytki, jezioro, pomniki przyrody, miejscówkę z dobrym widokiem na zachód słońca.

   Co do Twojego pomysłu, jak najbardziej super. Może oświadczyny po jakieś fajnej kolacji w domu albo zabierz ją do restauracji i później się oświadcz, jak będziecie już tylko we dwoje. Urodziny bardzo dobra opcja ale rozważ może właśnie jakiś dodatkowy termin plus wyjazd dla przykładu.

   Ciężko doradzać nie znając Waszych zainteresowań i pasji.

   Na pewno dorzucił bym dwie uwagi do całości:
   1. W tych zaręczynach nie zapominaj, że to jest też ważne wydarzenie dla Ciebie, więc najlepsze wyjście to oświadczyny w klimacie i okolicznościach obojgu odpowiadające.
   2. Dobierz rozmiar pierścionka, serio z tym jest najwięcej zachodu. Jak się machniesz o rozmiar to się raczej nic nie będzie działo ale dwa czy trzy mogą spowodować, że albo będzie trzeba zmniejszyć go, albo wymienić, albo dziewczyna będzie musiała zdobyć szósty zmysł utrzymywania pierścionka na palcu, w każdych okolicznościach życia codziennego.

   Gratulacje.
   pokaż całość

   +: mat1989
  • więcej komentarzy (10)

 •  

  Szukam jakiejś #grybezpradu na urodziny dla bombelka 30 lvl. Coś nietrudnego, rozgrywka do 1 h, budżet ok. 100 zł. W oko wpadła mi gra Carcassonne w edycji jubileuszowej. Co o niej sądzicie? Macie jakieś inne propozycje?
  Wsiąść do pociągu i Sagrada odpadają.

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika Top_orrr

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (1)