Wpis z mikrobloga

Hej,

w ostatnim wpisie podzieliłem się z Wami drugim odcinkiem mojej serii "Kompendium wiedzy o świecie Pathfinder", czas więc na kontynuacje w postaci trzeciego, którym bardzo cieszę się, że mogę się ponownie podzielić.
W planach jest już ostatni odcinek dotyczący bardziej szczegółowych opisów lokacji Skradzionych Ziem i tym samym będe mógł zając się nowym tematem. Zapraszam do obejrzenie, polajkowania i komentowania ????

Z ciekawostek, użyłem w tym odcinku bardzo dużo grafik wygenerowanych przy pomocy AI Midjourney i mam nadzieje, że przypadną Wam one do gustu.
____________________________________________
"Kompendium wiedzy o świecie Pathfinder" ma na celu zainteresowanie polskich odbiorców do zanurzenia się we wspaniałe, według mnie, uniwersum i zachęcenia ich zgłebienia postaci, historii i ogólnie świata Pathfindera, czy to podręczników od Paizo czy gier komputerowych wydanych przez Owlcat Studio ????

Wiadomo, na pewno popełniłem wiele błędów językowych, tłumaczeniowych, interpretacyjnych, ale myślę, że i tak części z Was może się to spodobać mimo tego.

Miłego oglądania, mam nadzieję, że się Wam spodoba ????

Tutaj bezpośredni link:
https://www.youtube.com/watch?v=Z16GHslUKDo&ab_channel=Seses

#pathfinder #kingmaker #grybezpradu #youtube #rpg #grypc #chwalesie
fajnaposoka - Hej,

w ostatnim wpisie podzieliłem się z Wami drugim odcinkiem mojej s...
  • 1
@fajnaposoka: świat przedstawiony przez Pathfindera jest bardzo ciekawy. Fajnie byłoby gdyby w końcu jakiś wydawca zainteresował się wydaniem polskich podręczników do tego systemu RPG, no ale to kilka tysięcy stron tłumaczeń, żeby wprowadzić podręcznik główny plus podstawowe bestiariusze i kilka kampanii, może odstraszać.