Sądzę, że Cherry Coke powinna być sprzedawana w butelkach dwulitrowych i czekam na trzeci sezon Stargate Universe.

 •  

  Elo, potrzebuję friendów w #pokemongo, bo ci, których teraz mam nic ode mnie nie otwierają, a research trzeba zrobić :< #pokefriends

  Mój kod: 7603 0926 1641

 •  

  Parę tygodni temu pisałem o tym, że skończyliśmy polskie tłumaczenie Siege of Dragonspear. Dzisiaj pojawiła się informacja, że zostanie ono dodane do gry w wersji 2.6. Do tego czasu możemy jeszcze wprowadzać drobne poprawki, tak że gdyby ktoś odnalazł jakieś błędy czy miał sugestie, to można zgłaszać je tu, ewentualnie na Wykopie w PW albo mnie zawołać. Co kto lubi. Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc!

  Na razie (aż do wydania wersji 2.6) tłumaczenie można pobrać w formie moda stąd.
  #baldursgate #siegeofdragonspear #crpg
  pokaż całość

 •  

  No elo @kicjow!

  Na początku chciałbym Ci podziękować za wysoką recenzję mojego opisu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widać przydał się, bo paczka jest niesamowita, tak że za nią dziękuję jeszcze bardziej!

  Rzeczywiście udało Ci się bardzo dobrze wstrzelić w mój gust (tak, jestem z tych ludzi, którzy lubią lukrecję), więc jestem zaopatrzony w słodycze na długo. Żadnej z tych Coli nie miałem jeszcze okazji wypić i zostaną nowymi nabytkami w mojej kolekcji pustych butelek i puszek po rzadkich napojach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zastanawiam się tylko, czy ten piękny rysunek też tam należy. Może to dziwne, ale nigdy nie jadłem pryncypałków XD tak że torcik będzie moim pierwszym razem z tym produktem. W planszówkę na pewno zagram wkrótce, szczególnie że szykują się dwa tygodnie wolnego. To konkretne piwo zdaje się być znakomitą kontrą dla całej słodyczy – i wbrew pozorom nie mam nic przeciwko goryczce, tak że myślę, że mi zasmakuje.

  Jeszcze raz bardzo dziękuję – Tobie, jak i wszystkim czytającym to Mirkom. Ponadto podziękowania dla Organizatorów – kolejny rok, kolejna udana paka.

  #wykopaka #pokapake #chwalesie #cherrycoke
  pokaż całość

  źródło: IMG_20201218_193044.jpg

  •  

   @cherrycoke2l: no myślę, że zestaw testów covidowych na sprawdzenie smaku (słodkiego, słonego, kwaśnego i gorzkiego) masz zapewniony na najbliższy czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do rysunku butelki to wzorowałem się na twoim wpisie 6 lat temu :D wyszło trochę pokracznie, ale liczą się chęci nie xD daj znać czy dobre te smaki colki bo aż sam jestem ciekawy :D wszystkiego dobrego jeszcze raz! pokaż całość

  •  

   @kicjow: Bardzo ładny rysunek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety największa butelka, jaką miałem z tą etykietą miała pojemność 1,75 l. Dwulitrowe były tylko Coca-Cole Cherry kupowane na Czechach i na Słowacji :< W pewnym momencie rzeczywiście Cherry Coke zewsząd zniknęła i u nas zachowała się najdłużej. Ale nie szkodzi – najgorzej było, jak zastąpili ją Cherry Zero. Nie dało się pić, ale odpowiednie protesty zapobiegły katastrofie ;)

 •  

  Zapraszam na ostatnią letnią czwartkową rowerową ustawkę (co nie oznacza wcale, że będzie ona ostatnią w tym sezonie). Spotykamy się o 17:00 na Ołtaszynie na skrzyżowaniu Parafialnej/Zwycięskiej i jedziemy coś takiego.

  Zaproszenie kieruję raczej do tych, co jeżdżą szosami, ale jak ktoś się nie boi, to też będzie mile widziany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  W czwartek 03.09 zapraszam na 17:30 na rondo w Iwinach, skąd pojedziemy w taką trasę.. Pogoda zapowiada się spoko, takie niecałe 20 stopni, więc na pewno będzie git.

  ...a po rowerach chodziliśmy jeść lody. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu pokaż całość

 •  

  Rowerzystów, którym marzy się jutro dostać udaru słonecznego, zapraszam na 9:00 na rondo przy kościele na Klecinie (Wałbrzyska/Czekoladowa/Karmelkowa), skąd wyruszymy na Tąpadła i zaporę. Taka trasa: https://www.strava.com/routes/2731901981461367436

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu pokaż całość

 •  

  Dzień dobry. Zapraszam na cotygodniową bezdeszczową ustawkę okołoszosową dzisiaj, tj. 06.08.2020 o 17:30. Spotykamy się przy kościele na Ołtaszynie i jedziemy na południe. Tutaj proponowana przeze mnie trasa: link

  Tempo ostatnio nam wchodziło ~30 km/h, ale myślę, że jak ktoś jest nieco wolniejszy (takie 25+), to może śmiało dołączyć. Zawsze reszta może zwolnić albo poczekać chwilę.

  Zdecydowanych na wycieczkę (i tylko ich) proszę o zaplusowanie komentarza poniżej o treści "Plusuję, więc będę." – dzięki temu będę wiedział, czy na kogoś czekać.

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  Jak powszechnie wiadomo, w czwartki nie pada, więc zapraszam na cotygodniową (prawie) wspólną jazdę na rowerach szosowych, gravelowych bądź żwawszych MTB ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zaczynamy z ronda na Iwinach o 17:30, 23.07.2020 i pojedziemy coś takiego – mam nadzieję, że nie poprowadziłem trasy przez jakieś bardzo kiepskie asfalty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serdecznie zapraszam i bardzo prosiłbym o zadeklarowanie się poprzez zaplusowanie komentarza poniżej o treści „Plusuję, więc będę”. W przypadku braku chętnych rezerwuję sobie możliwość anulowania wycieczki i pojechania czegoś wcześniej samemu, bo mam urlop ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  497392 +112 + 92 + 69 = 497665

  112 – szybka jazda do Henrykowa z @Dewastators
  92 – tradycyjna czwartkowa, bezdeszczowa ustawka #rowerowywroclaw z @tududutududu i @wizkid. Tym razem pokręciliśmy się po Kocich Górach i ich rejonach pomiędzy Trzebnicą a Obornikami
  69 – z koleżanką @seeu, która kiedyś tu miała konto, ale usunęła. Za to ma nową szosę.

  #rowerowyrownik #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #100km
  pokaż całość

 •  

  476 034 + 13 + 89 + 306 + 4 = 476446

  Podsumowanie tygodnia:

  13 km – nieudana ustawka rowerowa. Pogoda była tak dobra, że wszyscy wycofali ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja zdążyłem dojechać na miejsce zbiórki i wrócić.

  89 km – tym razem udana ustawka #rowerowywroclaw #szosowywroclaw. Nie ogarniam do końca nicków wszystkich mirków, z którymi jechałem, ale było nas 8, jak dobrze pamiętam. Pokręciliśmy się po Kocich Górach, włączając w to Prababkę. Tempo zdecydowanie dynamiczne.

  306 – z planów miało być nad morze z @Dewastators, dojechałem do Bydgoszczy, za to koledze udała się ta sztuka (pewnie to jeszcze to opisze). Ze swoich własnych perypetii powiem tak: DO BYDGOSZCZY NIE DA SIĘ WJECHAĆ. Kombinowałem jakimiś lokalnymi drogami, ale okazywały się być piaszczystymi drogami leśnymi. Ostatecznie wjechałem przez DK5, z której nagle zrobiła się dwupasmówka (ale nie ekspresowa, tak że wszystko na legalu). Na szczęście znalazłem zjazd i udało mi się nie wjechać na S10. Do Bydgoszczy podążyłem drogą rowerową w budowie – szkoda, że z kostki, bo w samym mieście były one całkiem udane, asfaltowe. Nigdy nie byłem w tym mieście, ale wrażenia mam raczej pozytywne – lubię kamienicową zabudowę, a te były w wielu miejscach ładnie wyremontowane. Przez wcześniejsze opóźnienia na dworcu wylądowałem tylko jakieś 30 minut przed pociągiem.

  4 – powrót z dworca.

  #rowerowyrownik #rowerowywroclaw #100km #200km #300km
  pokaż całość

  źródło: IMG_20200627_120059 (1).jpg

 •  

  454 151 + 32 +100 + 93 + 118 = 454494

  Podsumowanie tygodnia:
  32 – MTB po Lesie Pilczyckim z @Cygan_z_wyboru i gołębiem, co usunął konto. Zupełnie nie ufam samemu sobie ani sprzętowi po wrześniowym i majowym upadku :<

  100 – P O T Ę Ż N Y peleton #rowerowywroclaw #szosowywroclaw w składzie: @a-one, @Dewastators, golomp (usunął konto), @KierownikW10, @kolkohyt, @krzysiekdw, @uysy i jeszcze jednym mirkiem, którego nicku nie ogarniam. Zapraszamy w czwartki o 17:30. Wcale nie jeździmy tak szybko (。◕‿‿◕。)

  93 – łapanie gości z Łodzi @solimoes i @sargento wraz z @ShortyLookMean. Miałem zamiar złapać ich za Oleśnicą, złapałem w Oleśnicy, więc prawie się udało. Niestety nie udało się zsynchronizować z kolegą @a-one, za co przepraszam :<

  118 – dzisiejsza pętla przez Pożarzysko na Tąpadła i z powrotem. Dawno podjazdów nie robiłem.
  #rowerowyrownik #100km #ruszwroclaw
  pokaż całość

  źródło: IMG_20200614_135219.jpg

 •  

  WITAM ROWEROWE ŚWIRY,

  jak zawsze w czwartki (czyli np. 11.06), niczym za króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, spotykamy się o 17:30 na ustawkach rowerowych. Jutro widzimy się przy rondzie w Łanach dla odmiany. Nawigator @Dewastators przygotuje na pewno ciekawą trasę. Serdecznie zapraszam na szosach, ewentualnie na gravelach bądź szybszych rowerach MTB (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  #rowerowywroclaw #szosowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu #ruszwroclaw
  pokaż całość

 •  

  407 612 + 32 + 40 + 39 + 300 + 4 = 408027

  Jazdy z ostatniego tygodnia.

  32 – kręcenie się po okolicy na MTB. Najpierw z wiatrem i przy LG w Biskupicach wykręciłem swój najlepszy wynik, mimo że jeżdżę tam też szosą. Powrót pod wiatr, ale przejechałem się w końcu drogą rowerową z Domasława do Bielan. Przy okazji przetestowałem sobie nawigację z Garminem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  40 – szosą do Kątów Wrocławskich i z powrotem.

  39 – wcale nie deszczowa ustawka z #rowerowywroclaw w składzie: @Dewastators @kolkohyt @malapuma @niezasniesz @wizkid. Warto jeszcze raz podkreślić: WCALE NIE PADAŁO i przy okazji zaprosić szosujących (albo jeżdżących szybko) mirków z Wrocławia na cotygodniowe rowerowe ustawki o 17:30 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  300 – gminobraniowa trasa do Zduńskiej Woli przez województwo opolskie, wielkopolskie i łódzkie. Zasadniczo wiało mocno w plecy, ale że dość mocno kluczyliśmy po te gminy, to bywało różnie z tym wiatrem. Na uwagę zasługuje nadreprezentacja odcinków offroadowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na końcu zabrakło mi paru kilometrów do 300, więc dokręcałem na parkingu Biedronki i przy dworcu w Zduńskiej. I w ten oto sposób weszła moja trzecia w życiu trasa 300+.

  4 – z dworca we Wrocławiu do domu
  #rowerowyrownik #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #100km #200km #300km
  pokaż całość

  źródło: strava5682369351116200242.jpg

 •  

  380208 + 45 + 227 = 380480

  No witam, witam, dawno mnie tu nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  45 km – szlajanie się na MTB po okolicznych lasach wraz z @a-one @deryt @krzysiekdw @ppawel
  227 km – wyprawa z @Dewastators, @krzysiekdw i częściowo z @jakosdajerade oraz @ShortyLookMean do Zduńskiej Woli przez różne dziwne miejsca (między innymi Stolec), by zaliczyć parę gmin.

  W rzeczonym Stolcu zrobiłem ostatnie zdjęcie roweru niedługo przed wypadkiem, podczas którego pokrzywiłem kierownicę, zdarłem owijkę no i się poturbowałem. Ale wiadomo, trzeba być „Casually Deliberate”, więc wstałem, otrzepałem się, rower doprowadziliśmy do stanu używalności i pojechaliśmy dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takbylo

  A, właśnie: sprzedam kierownicę do roweru, szosowo-gravelową, TANIO.

  #rowerowyrownik #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #100km #200km
  pokaż całość

  źródło: i.imgur.com

 •  

  REKLAMA
  Dzień dobry, #wroclaw (tag dla atencji), wszystkich pedalarzy – tych szosowych, MTB, miejskich i innych zapraszamy na tag #rowerowywroclaw i Spamlistę. Organizujemy wycieczki duże (tych więcej) i małe (tych mniej). Można również skorzystać z wymienionych narzędzi i zaprosić wrocławską brać mirkową na rowerową wycieczkę wg własnych upodobań. Na pewno w tym sezonie powrócimy z #wroclawskitrzepakride, czyli do krótszych i wolniejszych przejażdżek po najbliższej okolicy.
  KONIEC REKLAMY

  Dzisiaj (15.05) wraz z @krzysiekdw wybieramy się na MTB do Lasu Rędzińskiego. Start 16:30 z FAT. Trasa tam i z powrotem wyjdzie około 40 km. Najlepiej zadeklarować chęć uczestnictwa komentarzem – w razie spóźnienia na pewno poczekamy, w przeciwnym razie istnieje szansa, że wyjedziemy wcześniej.

  #rowerowywroclaw #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  Elo, rowerowe świry. Jak się nie boicie koronawirusa, to zapraszam na małą pętlę do Brzegu i zamku w Wojnowicach. Proponowałbym spotkać się jutro (10.05) koło 10:00* na Obornickiej (albo gdzie indziej, gdzie będzie wygodnie).
  Trasa

  Z Krzyków wychodzi mi pod 90 km, tempo umiarkowane (+/-26 km/h), mogę dostosować w dół, bo mi nawala coś ścięgno Achillesa, jadę szosą, więc tylko asfalty,. Serdecznie zapraszam.

  #trocheruchuwewroclawiu #rowerowywroclaw
  pokaż całość

 •  

  !!!!!BREAKING NEWS ZAMYKAJO LODOWISKO!!!!!

  Dzisiaj (11.03.2020) niespodziewane zakończenie roku łyżwowego z okazji koronawirusa o 21:00 #wieczorem na Spiskiej. Serdecznie zapraszam!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Naprawdę macie dziennik?
  A: Oczywiście, to poważne zajęcia łyżwowe i afterkowe. Na każdym spotkaniu wpisywane są oceny, obecności (bądź ich brak), uwagi itp.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Zaczyna się nowy tydzień, a wraz z nim nadchodzi kolejne spotkanie na łyżwach i przy piwie. 09.03, 21:00 #wieczorem – widzimy się na Lodowisku przy Spiskiej.

  BTW dodałem nowe pytanie do FAQ, jakby ktoś miał wątpliwości co do dziennika.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Naprawdę macie dziennik?
  A: Oczywiście, to poważne zajęcia łyżwowe i afterkowe. Na każdym spotkaniu wpisywane są oceny, obecności (bądź ich brak), uwagi itp.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Elo, #pcmasterrace. Po latach błądzenia jako #laptopnoble, w końcu #skladamkomputer po raz pierwszy w życiu. Target: coś koło 5k PLN (budżet elastyczny, chętnie dopłacę 10k, żeby mieć coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)) razem z monitorem, systemem, myszką, klawiaturą (te ostatnie nie „gamingowe”, chcę zwykłe bezprzewodowe Logitechy). Komputer do grania, aczkolwiek raczej nie gram w najnowsze tytuły – kupuję z myślą o wychodzących niedługo Baldur's Gate 3, Crusader Kings 3. Poza tym chcę w końcu ograć Wiedźmina 3. Oprócz tego Total Wary, Europa Universalis. Takie coś ułożyłem i morele chcą za to 4,4k. Oczywiście rozważam zakup w różnych sklepach, w celu optymalizacji ceny, ale w ich konfiguratorze dość fajnie się klikało.

  Procesor: AMD Ryzen 5 2600, 3.4GHz, 16 MB, BOX,
  Karta graficzna: ASRock Radeon RX 5600 XT Challenger D 6GB GDDR6,
  Płyta główna: Płyta główna Gigabyte B450M DS3H,
  RAM: 2x8 GB Patriot Viper 4, DDR4, 16 GB,3000MHz,
  Zasilacz (mam nadzieję, że z białej listy): SilentiumPC Vero L2 500W (SPC164),
  Obudowa: Cooler Master MasterBox Q300L,
  Dysk SSD: Samsung PM981a 256GB PCIe x4 NVMe (MZVLB256HBHQ)
  HDD: Dysk Toshiba P300 1 TB 3.5" SATA III
  Monitor: LG 24MP59G-P
  Windows 10

  Zastanawiam się nad zamianą obu dysków na 1x1TB na M2 z interfejsem PCI-Express x4 NVMe, jak np. ADATA XPG SX8200 PRO 1TB PCIe x4, co zwiększyłoby cenę o jakieś 350 zł. Chcę szybki dysk – mimo że jestem cierpliwym człowiekiem, to denerwują mnie długie czasy zapisu w lategame CK2 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
  pokaż całość

 •  

  Nadchodzi czwartek (05.03), a wraz z nim kolejne spotkanie łyżwowe #wieczorem o 21:00 na Spiskiej. Zapraszam!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Dobry wieczór, okazało się, że nie umrę od koronawirusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak że nie będę Was jutro zarażał na łyżwach. Spotykamy się w poniedziałek 02.03.2020 o 21:00 #wieczorem na Spiskiej. Przypominam, że rozpoczynamy ostatni miesiąc łyżwowych zmagań – wiele okazji na poprawę ocen już nie będzie!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  Jak co tydzień, zapraszam na łyżwy w poniedziałek 24.02 o 21:00 #wieczorem. Lodowisko przy Spiskiej.

  Przepraszam za wołanie dwa razy, ale za pierwszym razem pomyliły mi się dni. Stary wpis już usunięty.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler

  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Po tłustoczwartkowym (20.02) obżarstwie polecam jazdę na łyżwach – najlepiej z nami o 21:00 #wieczorem przy Spiskiej.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

 •  

  Poniedziałek 17.02.2020 = dzień łyżwowania na Spiskiej o 21:00 #wieczorem

  Herezja przychodzenia na 20:00 została pokonana, więc powrót do standardowego FAQ.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Witam, jutro 13.02 czwartek, tak więc spotykamy się o 21:00 #wieczorem na Spiskiej.

  Dzisiaj FAQ nie będzie, zamiast tego bulla potępiająca herezje Cygana z Wittenbergi @Cygan_z_wyboru nt. błędnego przychodzenia o 20:00 (oczywiście nikogo wtedy nie ma).

  Boleść i smutek sprawia nam ciężar, trudno nam spokojnie powiedzieć, co od jakiegoś czasu do nas dociera od wiarygodnych świadków i drogą opinii, a nawet naocznie dojrzeliśmy już wiele błędów, o których mogliśmy także przeczytać. Niektóre spośród tych błędów (jak przychodzenie na łyżwy o 20:00 i wychodzenie około 21:00 potępione już na soborach i w konstytucjach Naszych poprzedników), zawierają znane herezje cygańskie, a inne opinie są heretyckie, fałszywe, gorszące, obrażają pobożne uszy, zwodzą proste dusze chodzące na lodowisko o 21:00 i biorą się z błędnych umiejętności łyżwiarskich, podawanych przez miłujących złudną chwałę tego świata w ich dumnej ciekawości, gdy wbrew FAQ, chcą wiedzieć więcej, niż jest nam dane. To ich przychodzenie na 20:00 nie jest wsparte mocą FAQ czy spamlisty, ale wedle słów św. Facetki, nie znalazłoby uznania, gdyby nie pozór oparcia się ich przewrotnych nauk na łyżwiarskim świadectwie, tyle że źle rozumianym. W ten sposób utracili wszelką bojaźń lodowiskową i będą się ciągle przewracać.

  Popisano

  Cherry Colus II, pp,

  Episcopus Lodoviscae,
  Vicarius Nuisi,
  Successor principis 2137,
  Summus Pontifex Spiscii Universalis,
  Primas Gaiae,

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: papież z łyżwą.jpg

 •  

  Zapraszam na łyżwową inaugurację kolejnego ciężkiego tygodnia pracy. 10.02.2020, 21:00 #wieczorem, Spiska.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Najważniejsza część zaczyna się w 1:59.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  +: g.........a
 •  

  Czwartek to tradycyjnie dzień łyżwowy, więc zapraszam dzisiaj (06.02) o 21:00 #wieczorem na Spiską.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Zapraszam na poweekendowe spotkanie łyżwowe – 03.02.2020, 21:00 #wieczorem przy Spiskiej. Liczę na większą frekwencję niż w zeszłym tygodniu.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  +: g.........a, johni4k +2 innych
 •  

  Weekend coraz bliżej, a poprzedza go oczywiście czwartkowe (30.01) spotkanie na łyżwach. Spiska, godz. 21:00 #wieczorem.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Znowu niedziela wieczur :/ Można pocieszać się poniedziałkowymi (27.01) łyżwami o 21:00 #wieczorem przy Spiskiej. Zapraszam!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  +: P........k, krzysiekdw
 •  

  Już prawie weekend, więc aby przyspieszyć przyjście tego upragnionego czasu, polecam łyżwowanie z nami – 23.01.2020 (czwartek), 21:00 #wieczorem przy Spiskiej.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  yo yeah
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  20.01.2019 to Blue Monday, tak że zapraszam na łyżwy na Spiską o 21:00 #wieczorem, żeby nie dostać depresji.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Zapraszam na dzisiejsze łyżwy 16.01.2019, 21:00 #wieczorem przy Spiskiej.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Kiepsko tak rozpocząć tydzień bez łyżew, więc zapraszam 13.01 o 21:00 #wieczorem na Spiską.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Siemanko, witam w kolejce na lodowisko i zapraszam na wejście, 09.01 21:00 #wieczorem przy Spiskiej.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Można przewinąć do 1:38.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Zapraszam na kolejny odcinek łyżwowych zmagań na lodowisku przy Spiskiej, 06.01.2020, 21:00 #wieczorem.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Poniższe nie wymaga komentarza. Wystarczy posłuchać i odlecieć myślami na Czarny Kontynent.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Witam. Ze mną już trochę lepiej, więc zapraszam na noworoczne łyżwy 02.01.2020, Spiska, 21:00 #wieczorem.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Niestety Toto Africa nie weszło do top100 Topu Wszech Czasów, ale cieszmy się tym, czym możemy: U2 też nie weszło ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Mam nadzieję, że nie wyjechaliście na święta, bo jutrzejszy poniedziałek (23.12) jest doskonałym dniem, by pojeździć na łyżwach. Spiska, 21:00 #wieczorem.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Macie czas głosować na Toto w Topie Wszech Czasów do 27.12.
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Czy to oznacza, że nawet nie próbowali mi doręczyć paczki tylko od razu zostawili ją w punkcie pick-up?

  #dpd #kurier

  źródło: i.imgur.com

 •  

  To dla mnie emocjonujący tydzień – #wykopaka, IX część Gwiezdnych Wojen i 7. odcinek Mandalorianina, stąd bardzo nerwowo wyczekiwałem dzisiaj fajrantu, by odebrać w końcu swoją paczkę i mieć jedną z tych rzeczy już za sobą. Najpierw jednak musiałem przebić się przez zakorkowany Wrocław, zrobić zakupy (przezornie odpuściłem sobie słodyczy!) i dopiero wtedy mogłem udać się (prawie pobiec) po przesyłkę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Drzwiczki się otworzyły, a moim oczom ukazało się naprawdę wysokie pudełko. Wyciągając je, zorientowałem się, że jest długie na cały paczkomat. Z dużym obciążeniem wróciłem do domu. Po zdjęciu papieru moim oczom ukazało się takie o to fancy pudełko:

  https://i.imgur.com/tfzpjVl.jpg

  A w nim, już po rozpakowaniu to, co na zdjęciu poniżej. Czyli:
  – zestaw klocków Lego ze Star Wars ( ͡° ͜ʖ ͡°),
  – krakowski koczkodan (przetrwał, zaraz będzie pite),
  – Coca-Cola Cherry (jak na to wpadłaś to nie wiem!),
  – Beef Jerky – dobra sugestia niebieskiego – żeby szybciej odebrać paczkę, zrezygnowałem z kolacji,
  – krakowskie ciastka: miodulka i krówka – nie jadłem tych specjałów, wyglądają ciekawie,
  – nugat o smaku Tiramisu,
  – pianki,
  – losowe cukierki,
  – smok wawelski, któremu ułamałem skrzydło przy rozpakowywaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  – pocztówka z Krakowa (dołączy do mojej kolekcji).

  Sprawcą tego wszystkiego okazała się być niejaka @Cairenn, której bardzo dziękuję za tę paczkę. Banan na ryju zapewniony na resztę dnia!

  A, i przy okazji chcę podziękować organizatorom Wykopaki. Drugi raz wziąłem udział w tej zabawie, zaś wcześniej dwa razy w Wykopoczcie. Za każdym razem moje uczestnictwo było niezmiernie udane (。◕‿‿◕。)

  #tylewygrac #wygryw #chwalesie
  pokaż całość

  źródło: IMG_20191218_180054.jpg

 •  

  Moja #wykopaka czeka na mnie w paczkomacie. Teraz przeżyć w pracy 8 godzin. Ten tydzień doprowadza moją cierpliwość do granic możliwości, z tym hype na Star Warsy i oczekiwaniem na dwutygodniowy urlop. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 •  

  Kolejny poniedziałek, a więc kolejne spotkanie na łyżwach i afterku 16.12 o 21:00 #wieczorem przy Spiskiej. Zapraszam!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Kolega zaśpiewał pięknie zaśpiewał „Africa” a capella. Takiemu utworowi na pewno należy się wysokie miejsce w Trójkowym Topie Wszech Czasów. Proszę głosować! Link
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Zapraszam na tradycyjne czwartkowe łyżwy (jak obiady czwartkowe u króla Stanisława Augusta Poniatowskiego). 12.12.2019, 21:00 #wieczorem, Spiska.

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Głosujemy w Topie Wszech Czasów! TOTO – AFRICA
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Czy dostaje się jakieś powiadomienie, jeśli nadawca paczki do mnie się zweryfikował? Bo tak się zastanawiam, czy czasem nie przetrzymuje tej osoby, a czekam na jedną drobną rzecz do mojej paczki i w sumie mógłbym trochę wcześniej zweryfikować
  .
  #wykopaka

 •  

  DLC do #masseffect są tylko na Origin? Cena koło 120 zł to trochę za dużo jak na tak starą grę, a chciałbym w końcu ją przejść z dodatkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

 •  

  Niedziela wieczur i humor popsuty? Nic nie szkodzi, bo to oznacza tylko jedno – poniedziałkowe łyżwy (09.12) o 21:00 #wieczorem przy Spiskiej. Zapraszam!

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  Typek poleciał do Afryki tylko po to, żeby zagrać tam wiadomą piosenkę, a Ty pewnie nawet nie zagłosujesz na nią w Trójkowym Topie Wszech Czasów…
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Nie wiem, czy muszę wołać, ale żeby tradycji stało się zadość, to przypominam o dzisiejszych (05.12) łyżwach o 21:00 #wieczorem na Spiskiej.

  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Q: @kwiatencja, wzięłaś dziennik?
  A: NOOO BO JA WŁOŻYŁAM DO INNEJ TORBY, A POTEM WZIĘŁAM TĘ DRUGĄ I POTEM TRAMWAJ NIE PRZYJECHAŁ ECH
  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  Dzisiaj piosenkę, na która powinniście zagłosować w Topie Wszech Czasów (Link) puszcza Baby Yoda we własnej osobie.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

 •  

  Jutro poniedziałek, więc czas na łyżwy! 02.12, godzina 21:00 #wieczorem. Zapraszam serdecznie! I pamiętajcie o głosowaniu na Toto w Topie Wszech Czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  FAQ:
  Q: Mogę też przyjść?
  A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

  Q: Jak was poznać?
  A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
  A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

  Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
  A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

  Q: Jak odzyskać RiGCz?
  A: Przyjść na łyżwy.

  Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
  A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.

  pokaż spoiler Osoby jeżdżące zbyt dobrze nie są wpuszczane.


  Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
  A: Nie obchodzi nas czy chcesz czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
  A: Według instrukcji: „Naucz się hamować zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

  Q: Pojeździłbym na łyżwach ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
  A: Zbierać na protezę.

  Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
  A: Zapisać się na spamlistę tutaj.

  Q: Kiedy aktualizacja pytań?
  A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

  Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

  #lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu

  W Afryce nie mają co jeść, a gościu robi z jedzenia instrumenty XD
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika cherrycoke2l

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.