Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kapitanspock
kapitanspock

kapitanspock

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19013
  • Znaleziska 14866
  • Mikroblog 4147
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 32
sforce
sforce
14.06.2026, 14:41:11
  • 0
#gielda od jakiej kwoty to już grubas na GPW ?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 14.06.2026, 14:43:49 via Wykop
  • 8
@sforce: od ok. 100-120zł
  • Odpowiedz
IlikeTrains
IlikeTrains
12.04.2026, 22:47:04
  • 3
#gielda Łapki na razie nie urwane, shorty na ropę całe (duże depo ratuje dupę). Na WTI jeszcze uśredniłem. Czekamy na jakieś TACO.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 12.04.2026, 23:24:18 via Wykop
  • 1
@IlikeTrains: prawidłowo, jeszcze się zwróci
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 15.03.2026, 08:12:56
  • 1
nie no emocje jak grzybach xD
fajna ta #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

525

Gruzja wprowadza zakaz plastikowych butelek

Gruzja wprowadza zakaz plastikowych butelek

Rząd Gruzji wprowadza dwuetapowy zakaz plastikowych butelek na napoje: od 1 lipca 2026 r. zakaz podawania napojów w plastikowych butelkach w lokalach gastronomicznych, a od 1 lutego 2027 r. zakaz produkcji (z wyjątkiem eksportu), importu i sprzedaży napojów w plastikowych butelkach.

matixrr
z
georgiatoday.ge
dodany: 14.03.2026, 19:25:26
  • 202
  • #
    ekologia
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruzja
  • #
    przyroda
  • #
    zakupy
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 15.03.2026, 00:04:25 via Wykop
  • 33
@niedorzecznybubr: te w 2L szybko tracą gaz. Nie zauważyłeś, że najlepiej smakuje z puszki albo małej szklanej butelki?
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 14.03.2026, 23:34:43
  • 0
jakie szanse na wygraną Ferrari?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
14.03.2026, 23:37:11 via Wykop
  • 0
@kapitanspock: ronniego?
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 09.03.2026, 02:10:05
  • 0
Uhuhu ile vat mafia tuska przytuli #ropa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cybher2
cybher2
08.03.2026, 02:59:12
  • 0
#f1 Jaki jest sens wchodzenia do F1 przez zespół fabryczny tj. Cadillac, bez używania swojej jednostki napedowej?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 08.03.2026, 03:08:12 via Wykop
  • 1
@cybher2: a Alpine i McL ci nie przeszkadza?
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 08.03.2026, 03:21:34 via Wykop
  • 0
@xan-kreigor: ok, nie mam już pytań.
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 07.03.2026, 22:50:32
  • 1
Tylko nie mówcie, że strumyk nie działa.
Gdzie na lewo obejrzę Melbern?
#f1 #strims
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock
Autor
07.03.2026, 22:59:50 via Wykop
  • 1
@johnkashtan: buk zapłać kierowniku
  • Odpowiedz
asd123asd456
asd123asd456
asd123asd456
01.03.2026, 22:20:40
  • 1
Kogo powinna zaproponować Polska na nowego przywódcę Iranu?

#iran

Nowy przywódca

  • Kaczeniak 5.9% (10)
  • Tomasz Hajto 20.7% (35)
  • Popek 21.3% (36)
  • Kuba Wojewudzki 0.6% (1)
  • Jakiś jutuber 5.3% (9)
  • Krul 8.9% (15)
  • Paulina Henning Kluska 13.6% (23)
  • Czaskoski 22.5% (38)
  • Inny napisz w komentarzu 1.2% (2)

Oddanych głosów: 169

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 01.03.2026, 22:29:19 via Wykop
  • 0
@asd123asd456: Jaś Kapela
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
27.02.2026, 20:00:49
  • 6
#f1 Bestariusz 2026 z wkładką z sfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RitmoXL - #f1 Bestariusz 2026 z wkładką z sfela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_7840

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 27.02.2026, 23:40:16 via iOS
  • 1
@RitmoXL:
kapitanspock - @RitmoXL:

źródło: exported-image

Pobierz
  • Odpowiedz

714

UE chce zwalczyć z brakami kierowców. Ściągnie ich z Afryki i Bliskiego Wschodu

KE planuje wprowadzić regulacje dotyczące rekrutacji kierowców ciężarówek spoza Europy. Celem unijnego programu jest stworzenie jednolitego systemu rekrutacji kierowców m.in. z Egiptu, Bangladeszu, Maroka, Pakistanu i Tunezji.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 20.02.2026, 15:03:50
  • 290
  • #
    ciezarowki
  • #
    imigranci
  • #
    zycietruckera
  • #
    transport
  • #
    europa
  • #
    swiat
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 20.02.2026, 23:26:51 via Wykop
  • 9
@Dzejzkej: przecież to wszystko jest robione wg jakiegoś planu upodlenia społeczeństw, zabrania swobów i ostatecznie gdy już będziesz w dziurawych skarpetach wysłać na front

55

Od dzisiaj owoce i warzywa tylko z flagą kraju pochodzenia

Od dzisiaj owoce i warzywa tylko z flagą kraju pochodzenia

Od 17 lutego świeże owoce i warzywa oraz banany sprzedawane bez opakowań (luzem) muszą mieć wyraźne oznaczenie graficzne

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 17.02.2026, 07:34:40
  • 33
  • #
    zakupy
  • #
    warzywa
  • #
    mercosur
  • #
    rolnictwo
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polska
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 17.02.2026, 23:40:52 via Wykop
  • 5
Kupuję tylko holenderskie pomidory. Przynajmniej polacy mają pracę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

widmo82
widmo82
17.02.2026, 21:59:10
  • 15
Afera w sieci bo w #dino pracownicy są źle traktowani
ale myszy i ogólny chlew w #biedronka to juz coś do czego przywykliście xD

https://www.facebook.com/reel/1614122513040384

#gielda #afera
widmo82 - Afera w sieci bo w #dino pracownicy są źle traktowani
ale myszy i ogólny ch...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 17.02.2026, 22:47:35 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Secla
Secla
Secla
17.02.2026, 21:57:57
  • 0
Carve to chyba z litości wpuszcza #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 17.02.2026, 22:01:02 via Wykop
  • 0
@Secla: nie jest jeszcze taki stary, drugą młodość niektórzy łapią w tym wieku a doświadczenie ma.
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 15.02.2026, 23:50:18
  • 0
Ne znam się na modzie ale ta obecna młodzież w tych workach po kartoflach oversize bluzach wygląda jak żul z bronxu kitrający 2 harnasie. Kiedyś była moda na spodnie z niskim krokiem mass clinic. A to obecnie to jakieś pedalstfuu
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock
Autor
15.02.2026, 23:54:59 via Wykop
  • 0
@cutecatboy: nie interesuje mnie twoje choroby weneryczne
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock
Autor
16.02.2026, 00:28:56 via Wykop
  • 0
@nevermoon: byłem starym dziadem już w gimbazie
  • Odpowiedz
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 15.02.2026, 23:39:00
  • 0
Mam konflikt interesów. Wolałbym żeby ropka taniała a stawiam longi.
#gielda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czysto
Czysto
Czysto
16.02.2026, 04:21:03 via Wykop
  • 0
@kapitanspock: Najlepsza sytuacja, co się nie stanie będzie powód do świętowania ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak jak obstawiasz meczyk, jesteś za Barceloną, ale obstawiasz Real i zawsze jest git.
  • Odpowiedz
0caffe
0caffe
14.02.2026, 22:18:10
  • 9
Vice City, Ocen Beach, żółty Imfernus i ta nuta w tle ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1 #wieczornykacikmuzycznytaguf1
0caffe - Vice City, Ocen Beach, żółty Imfernus i ta nuta w tle ( ͡º ͜ʖ͡º)

#f1 #wiecz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 14.02.2026, 23:04:37 via Wykop
  • 2
@0caffe: no tak bardziej Cheetah
  • Odpowiedz

303

Populacja szopów praczy w Niemczech wymknęła się spod kontroli

Populacja szopów praczy w Niemczech wymknęła się spod kontroli

Pomimo odsztrzału ponad 200.000 szopów rocznie ich populacja w Niemczech stale się powiększa. Szacuje się że w 2025 roku było ich 1,6 do 2 mln osobników. Te miło wyglądające zwierzęta sieją spustoszenie w lokalnych ekosystemach oraz w miastach, przenoszą również wiele groźnych patogenów

boboliwo
z
phys.org
dodany: 06.02.2026, 21:49:29
  • 157
  • #
    szop
  • #
    szoppracz
  • #
    przyroda
  • #
    zwierzeta
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    ekologia
kapitanspock
kapitanspock
kapitanspock 07.02.2026, 12:35:28 via Wykop
  • 1
@kjungst: Już są. Jednego rozjechałem w okolicy Krosna Odrzańskiego.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.09.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 06.07.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking