Ogólnie fan motorsportu i AC Milanu. Wiecznie uśmiechnięty normik. Skoro już tu jesteś to kliknij w pajaca - https://www.pajacyk.pl/#index. Dzięki ;)

 •  

  Jakiś czas temu skończyłem budować dom. Może niezbyt piękny ale swój, do tego wyszedł trochę większy niż projekt ale ciiii XD domek trochę na uboczu więc postawiłem płot, ale jakoś tak kurna łyso to wygląda. Na podwórzu mam takiego starego stara, w którym czasem z Karynką sobie rimcim cimcim ;) ale do rzeczy. Stwierdziliśmy, że sobie ogarniemy jakieś drzewka dokoła. Jako, że patriota 100% tak, że nawet alkohol piję tylko polski (Soplica, Sobieski czy Krupniczek) to postanowiłem, że kupię sobie jakieś polskie drzewka. Padło na cis (jak to dumnie brzmi) i jałowiec (bo przecież idzie do najdroższej kiełbasy, niech widać przepych).

  Powiem tak: jakby mnie ktoś dopuścił do wszystkich jałowców i cisów na świecie to bym zajebał. Ziemia musi być zajebista bo to nie urośnie, podlewać trzeba co chwilę bo usycha, kurwa dramat. Z cisa to nawet kleszcze spierdalają a pszczoły robią gniazda, a to i tak chuj przy jałowcu. Jebaniec kurwi cały czas salcesonem i co chwilę przychodzi jakiś żul po żarcie bo myśli, że grilla robię XD

  Wkurzyłem się, wyjebałem wszystko, kupiłem thuje i spokój. Rośnie na byle gównie, podlewasz jak się przypomni, 6.59 za krzak to jak za darmo. A najlepsza odmiana to szmaragd. Zielona latem, zielona zimą, po prostu wspaniale drzewo, które będę polecał wszystkim. Chociaż nie muszę bo widzę, że coraz więcej ludzi jest kumatych i od razu wybierają najlepsze drzewo a nie jak ja.

  Edit: byłem ostatnio w kiosku, patrzę a tam "Wędzarnia EKSTRA" i wprost napisane, żeby jałowca używać do najpodlejszego mięsa bo i tak zabija smak syfu...

  NOSZ KURW...

  ogrod #ogrodnictwo #dom #budowadomu #rosliny #ciekawostki #polska
  pokaż całość

  źródło: zielonyogrodek.pl

 •  

  Mircy co najlepsze na pędraki? W tym roku cos ich za dużo u mnie #ogrodnictwo #rosliny

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika tomund

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (6)