•  

  „Mój kochany Tata to fanatyk programu Ten Świat Jest Nasz. Pół mieszkania wypełnione gadżetami...” ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie - potrzebuję Waszej pomocy w wypełnieniu ankiety (krótka!) i z tej okazji #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Do zgarnięcia:
  - 1x ręcznie wykonany CountryBall (średnica 15cm). Na piłce kolory biały i czerwony, także jak kto woli - polandball lub indonesiaball ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  - 1x kubek programu Ten Świat Jest Nasz (większej ilości na razie nie mogę rozdać, bo te na zdjęciu są już zaklepane przez widzów)
  Zasady te same co zawsze - po prostu plusik. Zieloni też mogą. Wyniki w sobotę przed południem.

  Żeby wypełnić ankietę wypada znać mój program. Można go zobaczyć klikając tutaj - ten odcinek obejrzało najwięcej osób - na FB, YT i CDA ma łącznie ponad 65 000 odsłon. Ankieta znajduje się tutaj (odpowiedzi na pytania otwarte nie są wymagane).

  Wszystko po to, żebym mógł przygotować drugą serię programu na dużo wyższym poziomie. Przy okazji zachęcam do obserwowania tagu #pokonactv („pokonać TV”) - wkrótce zacznie powoli nabierać życia.

  Miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  źródło: Wykop.jpg

 •  

  Mirki i Węgierki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzisiaj ruszam z tagiem #pokonactv („pokonać TV”). Z tej okazji #rozdajo - jeden ręcznie wykonany Polandball o średnicy 15 cm. Zasady jasne i proste - wystarczy plusik. Wyniki jutro w nocy.

  O co chodzi z „pokonać TV”? Wszystkie szczegóły tutaj - może ktoś jeszcze zdecyduje się pomóc. Na Wykop raz na jakiś czas będę wrzucał relacje z placu boju, głównie z podróży.

  PS. Polandball to nie pluszak - jest trochę twardszy :-)
  pokaż całość

  źródło: pokonactv.png

 •  

  #rozdajo #mirkoreklama #podroze #ekonomia #namzalezy

  tl;dr Rozdajo polandballa.

  Witajcie mircy!
  Pewnie nie każdy z Was wie, że trwa zbiórka na portalu polakpotrafi peel na realizację drugiego sezonu programu podróżniczo-ekonomicznego "Ten świat jest nasz", w którym @wojciechsiryk przedstawia odległe kraje, omawia je pod kątem ekonomii, historii, demografii, a wszystko zrealizowane jest w bardzo ciekawy i profesjonalny sposób. Zostały już tylko 4 dni do zakończenia zbiórki i pomimo, iż prawdopodobnie nie uda się przekroczyć progu 80 tys. zł autor oświadczył, że spróbuje odwiedzić wszystkie zapowiadane kraje (a są to: Tajwan, Botswana, Singapur, Liechtenstein, Monako, Malta, San Marino, Jersey, Guernsey) i każda złotówka z pewnością mu to ułatwi. Pierwszy sezon został nakręcony w całości z prywatnych środków autora i dostępny jest za darmo na jego kanale (link w komentarzu). W celu zyskania atencji, z plusujących zostanie wyłoniona osoba, która otrzyma polandballa (takiego, jak na załączonym filmiku, do wyboru: czerwono-biały lub żółto-czarny), a przy odpowiednio dużej atencji pula nagród może się zwiększyć. Zachęcam do wsparcia finansowego. Więcej informacji na stronie projektu:

  https://polakpotrafi.pl/projekt/ten-swiat-jest-nasz
  pokaż całość

  źródło: youtube.com

  •  

   @spider-man - dziękuję za inicjatywę! Bardzo mnie cieszy, że mimo wciąż stosunkowo niewielkiej liczby fanów, to co robię jest widoczne. Informację o tym, że nawet jeżeli nie zbiorę 80 000 PLN, to i tak spróbuję odwiedzić wszystkie kraje wymienione w treści projektu dodałem jedynie w komentarzu na facebooku, a tu proszę - została wyłapana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   @madry_i_mieciutki - nie zamierzam zajmować się polityką, dlatego prosiłbym nie łączyć mnie z partiami, czy politykami. Treści staram się prezentować rzetelnie i profesjonalnie. Na łamach mojego programu opowiadam o najbogatszych i najszybciej rozwijających się krajach na świecie - tak się jakoś dziwie składa, że najczęściej są to bardzo liberalne gospodarki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale! Często studzę zapędy do ideologizowania. W pierwszym odcinku opowiadałem o Hongkongu, czyli TOP1 jeżeli chodzi o wolność ekonomiczną na świecie i mówiłem także o NIE-liberalnych rozwiązaniach w HK - m.in. o budownictwie publicznym, czy licencjonowaniu przez rząd wielu form prowadzenia działalności gospodarczej. W czwartym odcinku opowiadałem o Chinach - wyraźnie podkreśliłem jak nisko w rankingu wolności ekonomicznej ulokowane jest to państwo i jak dużym graczem w gospodarce jest tam rząd. W piątym odcinku opowiadałem o Chile - podkreśliłem sukcesy ekonomiczne tego kraju, jednak opowiedziałem sporo również o nastrojach społecznych, które bywają bardzo anty-wolnorynkowe.

   @niepodszywamsiepodbiauka - produkują się w domowym zaciszu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominam, że to ręczna robota - mam nadzieję, że efekt będzie zadowalający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   PS. Przypominam, że tworzę program PODRÓŻNICZY. Gospodarka to tylko część programu. Do tego historia, społeczeństwo, życie codzienne i tak dalej. Zależy mi, aby w świadomości Polaków możliwie najszerzej zaistniały państwa, które często nie są znane właściwie w ogóle. Chyba warto, żeby jak najwięcej osób w Polsce wiedziało "na jakim świecie żyje" - wiedzy nigdy dość.
   pokaż całość

  • więcej komentarzy (10)

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika wojciechsiryk

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.

Osiągnięcia (2)