Prostozchin
>> Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Pro << ~178 zł z Polskiego magazynu

Cena z kodem SINGLES19 lub ALIOFERTY50
Rozdzielczość nagrywania 1944p czyli więcej niż popularne 1080p

#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #kodyrabatowe #promocje #promocja #xiaomi #wideorejestrator #kamerasamochodowa #samochody #wypadek

pokaż spoiler https://pl.aliexpress.com/item/32962012167.html
+2
Baron_Al_von_PuciPusia
Kobieta kierująca toyotą uderzyła w tył innego pojazdu, a potem w dystrybutor na stacji paliw, inny samochód i ścianę budynku. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
- Toyota yaris jechała lewym pasem, w pewnej chwili najechała na tył volkswagena, zjechała na prawe pobocze na stację paliw, uderzyła w dystrybutor, samochód hyundai i w ścianę budynku stacji - informuje dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. - Nikomu nic się nie stało, uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.


Zdjęcie za RS, opis za 24kurier.

#szczecin #polskiedrogi #wypadek
+12
Prostozchin
>> Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Pro << ~166 zł z wysyłką z Polski

By osiągnąć taką cenę wpisz kod: PREZENTY50

Bardzo dobra kamera samochodowa.
Rozdzielczość nagrywania jest większa niż FullHD i wynosi 1944p.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #kodyrabatowe #promocje #promocja #xiaomi #wideorejestrator #kamerasamochodowa #samochody #wypadek

pokaż spoiler https://www.aliexpress.com/item/32947440270.html
+6
kotelnica
Gazeta Lwowska nr 255, 8 listopada 1865 r.
#archiwalia #wypadek #smiertelnewypadki #pozar #ukraina #kresy #ciekawostki
+14
grishko
10 listopada 2019, Pisarzowice, ul. Bielska, godz. 4.20 - Wypadek drogowy, samochód dostawczy uderzył w drzewo. 18-letniego zakleszczonego kierowcę ponad godzinę uwalniali strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych. Na miejsce zdarzenia po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Więcej: http://bit.ly/33zgwg4

#pisarzowice #strazpozarna #jrg #osp #policja #wrd #wypadek #drzewo #bielskobiala
+1
Trelik
Corsa vs Corsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wypadek #polskiedrogi
+8
Baron_Al_von_PuciPusia
Moment zderzenia norweskiej fregaty Helge Ingstad z tankowcem 8.11.2018 <<< znalezisko
Fragment z reportażu (6:29 w powiązanych) prezentującego przyczyny i przebieg zderzenia. Krótkie nagranie z kamery monitoringu zamontowanej na tankowcu Sola TS z momentu zderzenia obu jednostek.

W powiązanych reportaż.

#europa #norwegia #wypadek #wojsko #marynarkawojenna #ciekawostki #mikroreklama
+1
SynuZMagazynu
ale gość dostał ciosa od autobusu #wypadek +1
Baron_Al_von_PuciPusia
Moment zderzenia norweskiej fregaty Helge Ingstad z tankowcem 8.11.2018 <<< znalezisko
Fragment z reportażu (6:29 w powiązanych) prezentującego przyczyny i przebieg zderzenia. Krótkie nagranie z kamery monitoringu zamontowanej na tankowcu Sola TS z momentu zderzenia obu jednostek.

#europa #norwegia #wypadek #wojsko #marynarkawojenna #ciekawostki
+2
sildenafil
Warszawa, ulica Sokratesa gdzie BMW potrąciło śmiertelnie człowieka. Montują progi zwalniające. 30 metrów przed pasami.
#polskalogic #warszawa #prawo #bmw #wypadek #polskiedrogi

Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta
+610
janek_kombajnista
Osiemnastolatek, który od miesiąca miał prawko w gruzie z łysymi i popękanymi oponami. Co mogło pójść nie tak?
#wypadek z zeszłego miesiąca.
#polskiedrogi #bmw #motoryzacja
+294
ozjasz4-9
#bmw to stan umysłu (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#lodz #lodz #wypadek #polskiedrogi
+60
votheri
Dopiero niedawno w Boguchwale w tym miejscu jeden wypadek, dziś kolejny; jeszcze barierek nie naprawili po poprzednim.
#rzeszow #wypadek #polskiedrogi #bekaztransa
+9
NiMomHektara
Nowe informacje amerykańskich śledczych ws. śmiertelnego potrącenia kobiety w Arizonie przez autonomiczny samochód Ubera. (piesza, weszła na jazdnię w niedozwolomym miejscu)

#samochody #uber #usa #wypadek #technologia #nvidia
zjemciemwnocy
Witam, miałem dzisiaj wypadek. Otóż podczas skręcania na posesje, samochód z tylu wyprzedzając ze znaczna prędkością wbił mi się w bok auta i zatrzymał się na ogrodzeniu niszcząc je. Oczywiście sprawa przez policję. Jak się zachować jeśli chodzi o ubezpieczyciela oraz ile da się wyciągnąć żeby nie byc poszkodowabym? Samochód to BMW E90 2005
#odszkodowanie #ubezpieczenia #wypadek #kolizja #pomocy #kiciochpyta
+3
JaZestarym
A wy jak umilacie sobie postój w korku? #katowice #rudaslaska #wypadek +8
Dryblas
Zgadnijcie ile lat odsiadki grozi śmieciowi, który:

a) po pijaku
b) bez prawa jazdy odebranego za jazdę po pijaku
c) wjechał w przystanek raniąc dwójkę dzieci i starszą osobę
d) nie udzielił pomocy
e) uciekł z miejsca wypadku
f) porzucił auto
g) ukrywał się przed policją
h) był wielokrotnie karany za jazdę po pijaku

5 lat. Tak, 5 lat. Absurd.

"Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty - narażenia trzech osób, w tym dwójki dzieci, na "bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu" oraz spowodowanie lekkich obrażeń ciała, a także jazdy bez uprawnień. Za pierwszy czyn grożą mu trzy lata więzienia, za drugi - dwa. Łącznie może więc trafić za kratki na pięć lat."

Nie usłyszał zarzutów za jazdę po pijaku, ponieważ "został zatrzymany kilka godzin po wypadku i przekonuje że pił alkohol już po zdarzeniu". Nie usłyszał też zarzutów za ucieczkę z miejsca wypadku, ponieważ zdarzenie to formalnie nie było wypadkiem, ponieważ żadna z osób nie wymagała co najmniej 7-dniowej hospitalizacji.

Czyli ten śmieć ZYSKAŁ na ucieczce z miejsca zdarzenia.

Jest jeszcze szansa, że odpowie za jazdę po pijaku, ponieważ prokuratura zleciła ekspertyzę biegłym, żeby ustalić czy miało to miejsce. Może też odpowiedzieć za ucieczkę, jeżeli wydarzenie okaże się wypadkiem, bo np. któremuś z dzieci się pogorszy, jednak są na to (na szczęście) małe szanse.

#wroclaw #prawo #wypadek
+486
kubas_782
Jak można tak rozwalić auto 100m za PPO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#a4 #autostrady #wypadek #wypadkinadrogach
+1
Awerege
Ehh, cała Góra w jednym obrazku, nie trzeba nic dodawać (╯︵╰,) Przecież powrót do domu zajmie wieki.
#gorakalwaria #korki #transport #wypadek #wypadkinadrogach
SynuZMagazynu
#czarneblachy podobno jakiś dziadek jechał z zaparowanymi szybami nie swoim pasem #wypadek +9
matiJ
Takie tam napotkane na autostradzie bursztynowej. Do czasu aż ja się zatrzymałem, żeby pomóc i oznakować jakoś miejsce wypadku, nikt inny nie stanął. Pani kierująca i jej mama były w zbyt dużym szoku żeby chociaż trójkąt rozstawić. Jakiś dziki dzień, bo to 4 poważny wypadek na mojej dzisiejszej trasie. Mirki i Mirabelki uważajcie na drodze!

#wypadek #autostrady #patrzwlusterka
+17
impossibru
Stłuczkowe mirki, pierwszy raz miałem stłuczkę i nie wiem jak to zrobić żeby po spisaniu oświadczenia było dobrze. Od razu piszę że to nie z mojej winy.
Sprawca jest w HDI/warta, ja w PZU. Moim celem jest poprostu porządne doprowadzenie auta do stanu z przed stłuczki(jeżeli nie lepiej). Żadnych pieniędzy luzem od ubezpieczyciela nie chcę, poprostu dobrze zrobione auto. Typowe kosmetyczne pierdzielnięcie + droga lampa xenonowa do wymiany (picrel). Gdzie dzwonić, co robić? Wiem że szkodę zgłasza się przez internet, ale nie wiem czy wtedy dostaje tylko pieniądze czy jak? Ktoś pokieruje?

pokaż spoiler #polskiedrogi #wypadek #stluczka #prawo #ubezpieczenia #ubezpieczenie #warta #ubezpieczenieoc #warsztat #mechanikasamochodowa i #bmw bo to ono wjechało w mojego złompla
+3
grishko
20 października 2019, Bielsko-Biała, droga S1, godz. 12.10 – Bielska drogówka ma nowy sprzęt. Do wymiarowania wypadku drogowego z udziałem motocyklistów policjanci wykorzystali po raz pierwszy nowoczesny tachimetr, optyczny przyrząd geodezyjny. Sprzęt usprawni pracę policjantów. Więcej: http://bit.ly/2Wdgbgf

#bielskobiala #policja #wrd #wypadek #sprzet #tachimetr #bielsko
+1
Atreyu
Protipy dla młodych i starych kierowców.

Wpis zainspirowany (naprawdę) megarozpaczliwym poziomem jazdy polskich kierowców - jaki widać zarówno na drogach, jak i wszelkiej maści kompilacjach w internecie. Już kiedyś było coś podobnego, ale tutaj na nowo.

Tak na szybko (kolejność bez znaczenia, tak wpadały mi do głowy):

1. Ktoś wyjedzie ci z podporządkowanej: hamulec i ucieczka w bok jeżeli mamy miejsce, później klakson i wyzywanie od kurew. Nigdy odwrotnie.

2. Jeżeli silnik zdechnie ci na środku dużego skrzyżowania, lub o zgrozo na przejeździe kolejowym - to starsze auta można przeciągnąć na rozruszniku. Wrzucacie jedynkę, nie trzymacie sprzęgła, kręcicie kluczykiem w stacyjce. Nie popsujecie w ten sposób auta, co najwyżej rozładujecie akumulator.

3. Jeżeli nie masz opon zimowych pod koniec listopada, to jesteś debilem (raz nie miałem, ale się wyklepało)

4. Odpalanie na kable: najpierw musimy kupić kable, tylko na Boga, nie za 2 dychy z marketu gdzie macie gruby kabel składający się z cienkiego drucika i pół centymetra obudowy udającej że sam kabel jest gruby (choć lepiej wozić taki niż nie mieć wcale). Jak już mamy to: plus do dawcy, plus do biorcy (tam gdzie padł akumulator), minus do dawcy, a drugi minus... najlepiej nie do minusowej klemy biorcy, a do samej masy tj. jakiegoś metalowego elementu u biorcy np. silnika czy blach pod maską. Po odpaleniu od razu ściągamy kable w odwrotnej kolejności.

5. Warto posiadać (co jakiś czas doładowywany) starter. To duży powerbank który możemy podłączyć do akumulatora żeby odpalić, jak w okolicy nie ma sąsiada/szwagra/taksówki/pomocy drogowej.

6. Nie ruszajcie nigdy do czasu aż na szybach/lusterkach zalega śnieg i lód, odśnieżanie dachu też jest bardzo ważne.

7. W zimie woźcie dodatkowe ciepłe ubranie w bagażniku, może się przydać w razi wypadku/stłuczki

8. Pod żadnym pozorem nie wyprzedzajcie pasem awaryjnym/poboczem, szczególnie przy wyższej prędkości. Nie musicie wypaść poza drogę, wystarczy że na skraju autostrad/ekspresówek na końcu pasów awaryjnych często zalega pył/żwir/kamienie/piach. Jak oba prawe koła go złapią, to żadne esp was nie uratuje.

9. Między "zapierdalam ale mam kontrolę", a "o burwa wpadłem w poślizg obraca mnie malina leżymy" - granica jest cieńsza niż guma twojego starego w dzień kiedy zostałeś poczęty. Nie jeździjcie na granicy przyczepności na drogach publicznych.

10. Stan techniczny samochodu. Osobiście wolałbym jechać Corsą C 1.4 w dobrym stanie, ze sprawnym zawieszeniem i nowymi dobrymi oponami, niż E60 530d z rozklekotanymi wahaczami i chińskimi całorocznymi tanimi nalewkami

11. Jeśli widzisz że ktoś zaraz wymusi pierwszeństwo, puść go. Świętego Piotra nie będzie obchodziło że wg. polskiego kodeksu drogowego Ty miałeś rację w swojej Skodzie Citigo, a nie ta blondyna w Audi Q7 która w ciebie wjechała.

12. Kup kamerę - bez dyskusji. Zwróci się przy pierwszej spornej sytuacji. Tanie kamery to kiepska jakość i problem z odczytaniem blach jak ktoś ucieknie, drogie są drogie. Lepiej mieć drogą niż tanią, lepiej mieć tanią niż wcale.

13. Zapinaj pasy bo sobie głupi ryj rozwalisz przy najmniejszej kolizji. Pasażerowie też. Z tyłu też. Jak babcia nie chce zapiąć to nie jedziemy i czekamy aż zapnie. To działa.

14. Jak chcecie ustawić coś na nawigacji, zmienić playlistę na spotify, cokolwiek czego nie zrobicie bez odrywania wzroku - pobocze w bezpiecznym miejscu i awaryjne, o ile nie możecie zjechać na parking.

15. Jazda po mieście wokół komina, a trasa - to dwie różne sprawy. Jeżeli na co dzień jeździcie po mieście, a planujecie jechać swoim samochodem na wakacje - przed wyjazdem koniecznie pojedźcie na autostradę. Sprawdźcie czy auto prowadzi się stabilnie przy dużej prędkości, czy nic wtedy nie zaczyna się tłuc, albo czy nie zaczyna ściągać. Miałem kiedyś zrobić trasę 2.5k km, dzień wcześniej pojechałem na autostradę i odkryłem że mam niewyważone koło, co było czuć dopiero powyżej 120

16. Nie kłóć się z bagietami, nic nie zyskasz. To też ludzie (i kierowcy poza pracą), jak ich będziesz wkurwiał to nic ci nie zmniejszą, a i widełki w obecnym kodeksie są niewielkie. Staraj się być kulturalny i opanowany. Jeżeli zostałeś zatrzymany bez swojej winy, to w pkt. 12 masz rozwiązanie.

17. Obie łapy na kierownicy. Zawsze o ile to możliwe. Opieranie ręki o lewarek w manualu to podwójna głupota.

18. Ja wiem że dla niektórych auto to tylko przedmiot do poruszania się z A do B i tacy kierowcy pewnie znudzili się po pkt3 - ale zainteresujcie się minimalnie tematem. Nie ważne czy chłop, czy baba - każdy powinien umieć sprawdzić poziom ciśnienia w oponach (nawet jak macie czujnik), poziom oleju, poziom płynu hamulcowego, poziom płynu do wspomagania i poziom płynu chłodniczego, a także stan klocków i tarcz. Taki wizualny "check" wszystkiego, zajmuje mniej niż 5 minut jak już wiemy gdzie co jest, a przed trasą oszczędzi nam sporo nerwów.

19. Wiem że to czasy LTE i powerbanków, ale dobrze mieć w samochodzie (i to najlepiej na papierze) numer do swojego mechanika, na lawetę i do swojego ubezpieczyciela.

20. Jeśli widzisz wypadek (taki gdzie już są służby i nie trzeba twojej pomocy) - to patrz na drogę, nie na wypadek. Zobaczysz sobie później na kamerce z pkt 12 i pokażesz w domu Grażynie. I patrz wtedy też w lusterka, czy ktoś kto nie czytał tych tipów właśnie nie wjeżdża ci w tyłek.

21. Prawidłowa pozycja za kierownicą (i w długiej trasie i w jeździe miejskiej w dużym ruchu) jest szalenie ważna. Powstał milion poradników, nie będę się powtarzał, poszukajcie. To samo tyczy lusterek.

22. Martwa strefa. Przed zmianą pasa nie wystarczą lusterka (i czujnik jak mamy w nowym aucie). Ruszcie też głową.

23. W korku nie trzymaj się 5cm za zderzakiem poprzedzającego auta. Owszem, zmniejszasz korek, ale problem pojawia się gdy trzeba puścić służby, a ty nie masz jak zjechać przed karetką bo sam się zablokowałeś.

24. Widząc karetkę (czy inne służby) nigdy nie hamuj gwałtownie, jak nie musisz to też się nie zatrzymuj. Zwolnij, zjedź na pobocze, daj się wyprzedzić, sygnalizuj swoje zamiary.

25. Wjechałeś w korku na skrzyżowanie, albo rondo z którego nie możesz zjechać, a zmieniły się już światła i blokujesz ruch? Zamiast stać jak małpa która ogarnia tylko kierunek przód/tył, możesz zawsze zjechać w poprzeczną drogę (tam gdzie chcą wjechać ci którzy na ciebie słusznie trąbią).

26. Nie jedź na zderzaku, nie testuj gwałtownie hamulców kiedy jakiś dzban jedzie tobie na zderzaku, nie trąb (szczególnie widząc obce blachy), nie pokazuj faka (chyba że masz pewność że uciekniesz)

27. Nie bój się wysokich obrotów (szczególnie w benzynie). Nie mówię że masz jeździć do odcinki po mieście, ale musisz wiedzieć jak zachowa się auto w sytuacji kryzysowej kiedy dasz burwie miodu, najlepiej jeszcze z redukcją. Znam kierowców, szczególnie starej daty którzy chyba nigdy nie przekroczyli 5k obrotów, no chyba że im weszła dwójka zamiast czwórki gdzieś w trasie. Za niskie obroty też nie są dobre dla silnika - ale to swoją drogą.

28. Świeżo zdałeś prawo jazdy? Albo dopiero kupiłeś swoje pierwsze auto? Nie czujesz się pewnie za kierownicą? Jak temu zaradzić? Jeździć. Najlepiej późną nocą bez ruchu. Najpierw na drogach które znamy bo np. wcześniej jeździliśmy z rodziną. Jeżeli w dużych miastach jakieś spore skrzyżowanie sprawia wam problem, przeanalizujcie je spokojnie na google maps. Później dacie radę w każdym tego typu.

29. Pamiętaj że twoja fabia 1.2 która całkiem sprawnie radzi sobie w mieście, może nie być taka żwawa jak podczas wakacji będziesz nią jechał z czterema pasażerami wraz z bagażem i chciał wyprzedzić kolumnę tirów. Znaj możliwości swojego auta.

30. To najczęściej odruch bezwarunkowy: ale jak widzisz przy większej prędkości lisa, jeża, kunę, kurwa gołębia - hamulec i wal. Jakkolwiek źle to zabrzmi skończy się co najwyżej na wyciąganiu truchła z chłodnicy o ile nie spanikujesz i nie odbijesz w bok. Nie ma co ryzykować wpadnięcia w poślizg, drzewa czy rowu - stawiania swojego życia i rodziny dla wiewiórki. Za to jeżeli widzisz dzika (lub całe stado), a już szczególnie albo przede wszystkim łosia to... masz przesrane. Ważący prawie 750 kilo samiec, wbijający do środka przez przednią szybę, to nic miłego. Zawsze staraj się ominąć, oczywiście wraz z hamulcem z ABS'em.

31. Jeżeli widzisz w lusterku że ktoś zaraz w ciebie wjedzie a już późno na reakcje/nie masz gdzie uciekać, puść przynajmniej hamulec. Zmniejszysz siły jakie będą działały na ciebie podczas kolizji, a jeżeli dodatkowo pukniesz gościa przed tobą - to przecież nie twoja wina.

To tak na szybko, może coś jeszcze mi się przypomni

#samochody #motoryzacja #polskiedrogi #kierowcy #motomirko #mechanikasamochodowa #drogi #nightdrive #wypadek #policja
+1297
bogdan-chwast-REBIRTH
Wypadek dziś na S8 przed Białymstokiem, sandwicz z 4 ciężarówek, jakby tam były jakieś osobówki pomiędzy to by była tragedia.
#wypadek #polskiedrogi
+10
nikifor
Dlatego często bezpieczniej jest jeździć po ulicy niż po ścieżkach rowerowych - nawet takich wygodnych jak na Sobieskiego. Kierowcy kojarzą, że mają ustąpić pierwszeństwa pojazdom na drodze z pierwszeństwem natomiast DDR to dla nich abstrakcja. Lepszym pomysłem byłoby zrobienie DDR zaraz przy ulicy jako dodatkowy pas a nie przy chodniku ale z drugiej strony dzicz też swoje zapieprza nawet jak jest ograniczenie do 50 :/

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa skręcając z Beethovena w Sobieskiego nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce przejeżdżającej przez ścieżkę rowerową
kierowcą mercedesa był znany polityk prawicy Artur Zawisza.


https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-wypadek-artura-zawiszy-potracil-rowerzystke-na-sobieskiego-1327024

#rower #warszawa #wypadek
+38
Maciek5000
Uważajcie na siebie transy. Dzisiejszy wypadek z Bury St. Edmunds.

#uk #wypadek #trucker5000 #zycietruckera
+3
grishko
23 października 2019, Ligota, ul. Zabrzeska, godz. 18.15 - Wypadek drogowy, samochód osobowy potracił dwoje rowerzystów, którzy w kompletnych ciemnościach poruszali się na rowerach bez wymaganego oświetlenia. Poszkodowanych odwieziono do szpitala. Więcej: http://bit.ly/33XxzIl

#ligota #strazpozarna #jrg #osp #policja #wrd #pogotowieratunkowe #wypadek #rowerzysci #czecho #czechowice
+1
matbea
Oto co magowie marketingu BWM zrobili po wypadku... Juz usunęli ale proszę zobaczcie... #bmw #wypadek +235
lewactwo
"CRISS-CAR" GARAŻ KRYSTIAN ORCZYKOWSKI

Mirki, czy polecacie ten warsztat samochodowy? Mam BMW do naprawy, rozbita przednia szyba, roztrzaskany przód po prawej stronie. Jechałem autostradową prędkością i chyba walnąłem w sarnę, ciężko powiedzieć bo jechałem pod słońce.

#warszawa #polskiedrogi #wypadek
+117
Prostozchin
>> Kamera samochodowa Xiaomi 70mai Pro << 200 zł z wysyłką z Polski

By osiągnąć taką cenę, trzeba pobrać Kupon sprzedawcy na 3$ z aukcji

Bardzo dobra kamera samochodowa.
Rozdzielczość nagrywania jest większa niż FullHD i wynosi 1944p.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #kodyrabatowe #promocje #promocja #xiaomi #wideorejestrator #kamerasamochodowa #samochody #wypadek

pokaż spoiler https://www.aliexpress.com/item/32947440270.html https://okqss.pl.aliexpress.com/store/sale-items/916581.html?
+2
Atreyu
Kurła no zdarza się najlepszym

#saab #renault #cotusieodpierdala #samochody #motoryzacja #wypadek
+4
donsalamanca
#opona #wypadek #pomocy zlapalem gume,Stuttgart brak zapasu tylko zestaw naprawczy opona zbyt rozjebana :( +2
grishko
20 października 2019, Bielsko-Biała, droga S1, godz. 12.10 - Wypadek drogowy z udziałem dwóch motocyklistów. Obaj motocykliści doznali obrażeń ciała, zespoły ratownictwa medycznego odwiozły poszkodowanych do szpitala. Więcej: http://bit.ly/2pxRQWf

#bielskobiala #strazpozarna #jrg #policja #wrd #wypadek #motocyklisci #zakretidiotow #bielsko
grishko
18 października 2019, Pisarzowice, ul. Krakowska, godz. 13.35 - Wypadek drogowy, samochód osobowy uderzył z dużą siłą w drzewo. Zespoły ratownictwa medycznego odwiozły do szpitala kierowcę osobówki i dziewczynkę. Więcej: http://bit.ly/31tmg9f

#pisarzowice #strazpozarna #jrg #osp #policja #wrd #wypadek #drzewo #kierowcy #samochody #bielskobiala
Pogostemon
Mirki, moja pierwsza kolizja po prawie 10 latach jazdy. I nawet nie brałem w niej udziału, bo koleś zahaczył mnie na parkingu pod pracą. 4 elementy pogniecione, lampa do wymiany.
I z racji braku doświadczenia w takich sytuacjach, zastanawiam się co z tym dalej zrobić. Brać rzeczoznawcę prywatnie i czekać na propozycję ugody żeby coś tam w kieszeni zostało czy oddać do warsztatu współpracującego z ubezpieczycielem sprawcy i tylko czekać na zrobienie?

#motoryzacja #mercedes #w209 #wypadek #ubezpieczenia
+1
Qardius
#gdansk #wypadek
No nieźle jebło pod obc
+2
Account_executive
Ehh Mirki i Mirabelki, wczoraj wracając z pracy miałem kolizje. Kurier DHL wymusil na mnie pierwszeństwo, motocykl do kasacj (poszły lagi, lusterka, mocowanie tłumika, felga oraz przedni błotnik co najmniej). Kask pękł, ochraniacze na kolana również jak i kurtka porwana. Byłem w szpitalu ponieważ nadgarstek mnie strasznie boli oraz palec mam spuchniety. Na szczęście nic nie jest złamane..

Chcą się dogadać zamiast przez OC, czy wtedy nadal należy mi się odszkodowanie z pracy? Poleci ktoś dobra firmę żeby mieć pełen zwrot kasy oraz zadośćuczynienia? Wczoraj planowałem kupić jakiś inny motor, ale po dzisiejszej nocy mam załamanie i boję się poruszać. Na szczęście mam nowy samochód w automacie, więc jakoś mogę jeździć. Zwolnienie od szpitala do końca tego tygodnia.

Dodatkowo, poleci ktoś dobrą maść na stłuczenia, altacet się nadaje?

#wypadek #kurier #motocykle125 #motocykle #zalesie #prawo #odszkodowanie
+61
Sanczessco
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #predkosc #wypadek

Ile trzeba sypać aby móc oglądać drzewo z tak bliska?
+194
SebaD86
No i kolejny głąb w BMW (przypadek?) ominął rogatki i wjechał pod pociąg... Kretyn przeżył, pasażerowie stoją i będą narzekać na kolej.

Link do znaleziska -> https://www.wykop.pl/link/5173741/brzeg-samochod-osobowy-zderzyl-sie-z-pociagiem/

#bmw #motoryzacja #kolej #pociagi #pociagiboners #policja #wypadek #pkp #intercity #samochody #bekazpodludzi
+83
snejku-plisken
#samochody #auta #wypadek #stluczka #ubezpieczenia #polskiedrogi #ford
Mirki, auto miesiąc (╥﹏╥)
Dajcie plusy na pocieszenie. Jakiś dziadek wjechał mi w dupę. Na co zwrócić uwagę w walce o swoje z ubezpieczalnią sprawcy? Rzeczoznawca orzeknie szkodę całkowitą czy do odratowania (fot. koment)?
+5
polock
Kierowca osobówki nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu samochodowi ciężarowemu przewożacego cement. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki zginął na miejscu, kierowca samochodu ciężarowego wylądował w szpitalu
#polskiedrogi #wypadek
+7
Pokaż następne