Plotki ploteczki z reddita. Istnieje prawdopodobieństwo że 19 listopada wydarzy się coś związanego z Fallen Order. I są 3 możliwości albo gra wyląduje w gamepass, albo gra wyląduje w EA Play ( czyli też w gamepass ale też na inne platformy) albo "use the force" nie dotyczy w ogóle tej gry i wtedy wszyscy się rozejdziemy. Więc jeżeli ktoś ma w planach kupno tej gry a ma EA Play to radziłbym poczekać

































#xboxone #xbox #xboxseriesx #eaaccess #eaplay