wpisy
Wszystkie
Archiwum
- 10
Miesiąc EA Access za 5zł - tylko dla nowych osób. Niestety nie wiem czy trzeba mieć podłączoną do konta kartę czy można ze środków z psstore.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO
NFS HEAT już dostępny w EA Access.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA15090_00-NEEDFORSPEED2020
#ps4 #eaaccess #needforspeed
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO
NFS HEAT już dostępny w EA Access.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA15090_00-NEEDFORSPEED2020
#ps4 #eaaccess #needforspeed
- konto usunięte
- Dante27
- janushek
- lenovo99
- Absynt
- +5 innych
- 0
Hej używa ktoś #eaaccess na #ps4 ? Mam 2 pytania:
1. Czy za EA Access można zapłacić jednorazowo za miesiąc za 14.99 środkami jakie ma się na PS Store czy konieczna jest płatność kartą i ew. anulowanie przedłużenia?
2. To działa na zasadzie streamingu czy po wykupieniu EA Access muszę zassać w całości wybraną grę z dostępnych w usłudze i będzie ona działać do momentu kiedy jest aktywny abonament?
#gry
1. Czy za EA Access można zapłacić jednorazowo za miesiąc za 14.99 środkami jakie ma się na PS Store czy konieczna jest płatność kartą i ew. anulowanie przedłużenia?
2. To działa na zasadzie streamingu czy po wykupieniu EA Access muszę zassać w całości wybraną grę z dostępnych w usłudze i będzie ona działać do momentu kiedy jest aktywny abonament?
#gry
- 1
@Joxek: 1. Ja natomiast uważam że tylko roczny da sie kupić za pomocą środków na koncie psn. Jak ci sie uda kupic miesięczny tym sposobem to daj znać.
#nfsheat w #eaaccess od 16 czerwca, szybciutko, czas sprzedawać #jedithefallenorder, bo czuję, że zaraz też wleci ;/
@MvPancer potwierdzone info?
Nie wiem, czy już było, ale w #playstationstore możecie kupić grę #fifa20 za 39 zł na #ps4. Jeśli macie abonament #eaaccess, otrzymacie dodatkowe 14% zniżki. Promocyjna cena do 18.06.2020 #promocje https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA15546_00-FIFAFOOTBALL2020
Jeśli macie abonament #eaaccess, otrzymacie dodatkowe 14% zniżki.
@franelo: jestem prawie pewien że nie, to chodzi tylko o to że gra jest za darmo w EA Access. Masz zniżkę 86% obecnie, z EA Access możesz dostać "dodatkowe" 14%, 86+14 = 100%, bo jest za darmo. Oczywiście jeśli dodasz ją do biblioteki za darmo w ramach abonamentu to nie będzie twoja na zawsze, a tylko dopóki masz abonament.
- patrol411
- janushek
- lizardking_21
- Roniq
- Cinkito
- +1 innych
@przejscianiema: zapisze się i będziesz mógł kontynuować.
@Kultafon: dzięki za info
- 0
@FedoraTyrone: chyba nie musisz kupować, @Ratusz1: wystarczy, że mu udostępnisz.
@Ratusz1: @Mega_Smieszek: żartuję sobie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) spokojnie panowie szczerze to nie chce mi się grać
- 2
- 2
@majzter: dlatego, że poziom graczy jest bardzo niski
konto usunięte via iOS
- 6
- Homer1991pl
- Elijahu
- Kalypsoo
- rEwx
- bianconerio
- +1 innych
- 4
@szebe: Bo w sezonach jest zerowy poziom graczy
- 11
@WirtualView: Nie wiem czy jest reguła odnośnie miesięcy. Bo np. taka Fifa wpadała dopiero przez wakacje a w tym roku wpadła już w maju. Podobna sytuacja była chyba z NFS który o tej porze roku już był w ea access a ten ostatni jeszcze nie jest. To jest chyba jakieś widzimisię włodarzy EA, bo od sprzedaży to też nie zależy bo taka Fifa sprzedaje się zawsze dobrze. O ile nie spodziewam
- 0
- 0
@frutson: ale nawet po tym okresie co mi sie ea access skonczyl?
siemanko, mam wykupione #eaaccess na #ps4 i gdy chce włączyc NFS z 2015r to po włączeniu single player mam błąd, że utracono połaczenie z serwerem gry NFS. Ktos wie jak to rozwiązać? #playstation #konsole #xboxone
@kopytakonia Może akurat serwer leży. Nie mam eaaccess, ale też czasami nie mogłem rozpocząć rozgrywki z tego powodu.
@kopytakonia U mnie normalnie działa, bo właśnie sprawdziłem.
@DESiGNER86: Kupilem abonament 8miesiecy temu a teraz dostaje grę za którą nie muszę płacić. Sam sobie odpowiedz.
#ps4 #xboxone #pcmasterrace #starwars
Jutro wjeżdża już chyba ostatni dodatek do Star Wars Battlefront 2 - Scarif.
Historia gry jest niezwykła. Z najbardziej (słusznie) hejtowanego tytułu w historii, po dwóch latach aktualizacji i bliskiej współpracy z community, stworzyli grę naprawdę świetną.
Oczywiście zaraz pojawią się zarzuty, że gra jest prosta i nadaje się dla niedzielnego gracza ale co w tym złego? Jeżeli ktoś nie próbował to z czystym sumieniem polecam, chociaż dla
Jutro wjeżdża już chyba ostatni dodatek do Star Wars Battlefront 2 - Scarif.
Historia gry jest niezwykła. Z najbardziej (słusznie) hejtowanego tytułu w historii, po dwóch latach aktualizacji i bliskiej współpracy z community, stworzyli grę naprawdę świetną.
Oczywiście zaraz pojawią się zarzuty, że gra jest prosta i nadaje się dla niedzielnego gracza ale co w tym złego? Jeżeli ktoś nie próbował to z czystym sumieniem polecam, chociaż dla

- 0
@patrol411: serio? To ja jak dzban uzeram sie kilka godzin z supportem, a rozwiazanie jest pod reka? XD
@devPie: Dogadanie się z supportem w obecnych czasach raczej niemożliwe. Tutaj masz( chyba) pełną listę gier https://www.psu.com/news/ea-access-ps4-games-list/
@TwojStaryTwojaStara: Wysyłamy wyrazy współczucia. Trzymajta tam się podczas ogrywania gównogierek od EA
@Vigorowicz mailem kupić anthem ale za tą samą cenę był access na rok ¯_(ツ)_/¯
@MvPancer: Oczywiście to czyste strzały , ale uważam że:
NHL 20 i Fifa 20 -Czerwiec - Lipiec. Chodź teraz patrzę w internety i piszą że NHL 19 dodali w kwietniu, więc kto wie może będzie podobnie z NHL 20
NFS Heat - Wrzesień-Październik
Fallen Order - Grudzień. No chyba że się będzie jeszcze dobrze sprzedawał to dopiero przyszły rok.
NHL 20 i Fifa 20 -Czerwiec - Lipiec. Chodź teraz patrzę w internety i piszą że NHL 19 dodali w kwietniu, więc kto wie może będzie podobnie z NHL 20
NFS Heat - Wrzesień-Październik
Fallen Order - Grudzień. No chyba że się będzie jeszcze dobrze sprzedawał to dopiero przyszły rok.






















#ps4 #nfs #gry #eaaccess