Miesiąc EA Access za 5zł - tylko dla nowych osób. Niestety nie wiem czy trzeba mieć podłączoną do konta kartę czy można ze środków z psstore.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP5679-CUSA15082_00-EAAINTROPROMO1MO

NFS HEAT już dostępny w EA Access.
https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP0006-CUSA15090_00-NEEDFORSPEED2020

#ps4 #eaaccess #needforspeed
Pobierz patrol411 - Miesiąc EA Access za 5zł - tylko dla nowych osób. Niestety nie wiem czy t...
źródło: comment_1592292547fcJsXvVvPzv33UAY6ftp10.jpg
Jak to jest z tymi trialami w eaaccess?
1)Jak pobiorę teraz trial NFS Heat to jak 16 czerwca pełna gra się pojawi w eaaccess to będę musiał coś jeszcze pobierać czy jak?
2) A i jeszcze jak wygląda sytuacja z save'ami pogram 10h i potem będę mógł kontynuować czy od nowa?
#ps4 #nfsheat #eaaccess
Hej używa ktoś #eaaccess na #ps4 ? Mam 2 pytania:
1. Czy za EA Access można zapłacić jednorazowo za miesiąc za 14.99 środkami jakie ma się na PS Store czy konieczna jest płatność kartą i ew. anulowanie przedłużenia?
2. To działa na zasadzie streamingu czy po wykupieniu EA Access muszę zassać w całości wybraną grę z dostępnych w usłudze i będzie ona działać do momentu kiedy jest aktywny abonament?
#gry
Jeśli macie abonament #eaaccess, otrzymacie dodatkowe 14% zniżki.


@franelo: jestem prawie pewien że nie, to chodzi tylko o to że gra jest za darmo w EA Access. Masz zniżkę 86% obecnie, z EA Access możesz dostać "dodatkowe" 14%, 86+14 = 100%, bo jest za darmo. Oczywiście jeśli dodasz ją do biblioteki za darmo w ramach abonamentu to nie będzie twoja na zawsze, a tylko dopóki masz abonament.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak zacznę grać w coś przez #eaaccess, dajmy na to w #fifa20 i anuluję po czym za jakiś czas ponownie sobie aktywuję subskrypcję, to postępy w grach mi się wyzerują czy się to wszystko samo zapisze i będę mógł kontynuować tam gdzie skończyłem na poprzedniej subskrypcji?
@WirtualView: Nie wiem czy jest reguła odnośnie miesięcy. Bo np. taka Fifa wpadała dopiero przez wakacje a w tym roku wpadła już w maju. Podobna sytuacja była chyba z NFS który o tej porze roku już był w ea access a ten ostatni jeszcze nie jest. To jest chyba jakieś widzimisię włodarzy EA, bo od sprzedaży to też nie zależy bo taka Fifa sprzedaje się zawsze dobrze. O ile nie spodziewam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#ps4 #xboxone #pcmasterrace #starwars

Jutro wjeżdża już chyba ostatni dodatek do Star Wars Battlefront 2 - Scarif.

Historia gry jest niezwykła. Z najbardziej (słusznie) hejtowanego tytułu w historii, po dwóch latach aktualizacji i bliskiej współpracy z community, stworzyli grę naprawdę świetną.

Oczywiście zaraz pojawią się zarzuty, że gra jest prosta i nadaje się dla niedzielnego gracza ale co w tym złego? Jeżeli ktoś nie próbował to z czystym sumieniem polecam, chociaż dla
BlackFett - #ps4 #xboxone #pcmasterrace #starwars 

Jutro wjeżdża już chyba ostatni d...
@MvPancer: Oczywiście to czyste strzały , ale uważam że:
NHL 20 i Fifa 20 -Czerwiec - Lipiec. Chodź teraz patrzę w internety i piszą że NHL 19 dodali w kwietniu, więc kto wie może będzie podobnie z NHL 20
NFS Heat - Wrzesień-Październik
Fallen Order - Grudzień. No chyba że się będzie jeszcze dobrze sprzedawał to dopiero przyszły rok.