Staram się skonfigurować Portfolio Performance aby wreszcie wiedzieć jak dużo tracę na giełdzie ( ͡º ͜ʖ͡º) Na razie wklepałem ręcznie IKE XTB i kilka transakcji z ALIORA. Nie wklepałem jeszcze głównego konta XTB(tu się już zaczyna dziać bo są 3 waluty i dużo transakcji). Zastanawiam się czy nie popełniam tu jakiegoś błędu, byłoby fajnie gdyby ktoś potwierdził albo doradził jak to zorganizować.
Czy taka konfiguracja jest ok,
Czy taka konfiguracja jest ok,






















#gielda #myfund
źródło: image
Pobierz