pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD

Kolega którego poznałem na etapie liceum mówił mi, że nasz wspólny kolega z mojej klasy z gimnazjum opowiadał mu historie, że mają takiego gościa w klasie (mnie) co w ogóle nigdy nie walił konia. Śmieszne, że chłop co lał pewnie na potęgę w gimnazjum sobie płeć
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vv4vv4:

pierwszy raz się spuściłem jak miałem rocznikowo 17 lat. Wcześniej tylko polucje nocne miałem. Kompletnie nie wiedziałem o co chodzi z tym całym waleniem konia xD


P------e. Ja se freda marszczyłem już jak z 11 lat miałem XD A polucji nocnej nie miałem nigdy w życiu.
  • Odpowiedz
#przegryw #s----a #masturbacja #waleniekonia Co robicie z nasieniem? Ja staram się palić papier ze wsiąkniętą w niego spermą w piecu, nie przepadam za wyrzucaniem go do kibla. Mam przez to wrażenie, że moja spuścizna przenika do wody, a paląc ją pozbywam się zepsutego materiału genetycznego na dobre.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Mandon Mi robili kebaba z plecaka, rzucali go między sobą, wyrzucali książki na korytarz, chowali plecak gdzieś, włożyli do plecaka co we wpisie, na drzewo go wrzucali wysoko, przywiązywali do rur czy wysoko gdzieś kładli, a ja nie za wysoki i takie o to były akcje, jeśli chodzi o plecak. U mnie akcji z pokrzywami nie było
  • Odpowiedz