#gielda a co ten #syn2bio tak rośnie? #synektik nie kojarzę, żeby były jakieś newsy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

programista70k
- 0

perseweratywnosc
via Wykop- 0
@programista70k: insiderzy cos wiedza pewnie
- 2
- 2
@damer135: Nie wiem XD Sugerowanie, że czytam cokolwiek na ten temat
- 0
@imthehighestintheroom: nie wiem czemu ale to duo przypomina mi adbustera i scifun xd
- 12
@banzi mogłem kupić ( ͡º ͜ʖ͡º)
o cie panie juz 100% na papierze mam, szkoda ze tylko 30 sztuk po spinoffie.
o cie panie juz 100% na papierze mam, szkoda ze tylko 30 sztuk po spinoffie.
- 4
@let_it_be: gdyż posiadam te akcje których wartość pozwoli na kupno 4 kraftowych kebabów
@ProfesorP1ZDAN: witamy na pokładzie, życzę żeby wkrótce urosło do 10 kraftowych kebabów
- 3
- 4
- 16
@dudekk602: Jego Ekscelencja Pan Cezary Kozaniecki
@dudekk602: @UsmiechnietyAnon 380 incoming
- 4
@HAMSKLOSS89: tak to wygląda, albo ludzie wierzą, że wejdzie i skupują akcje.
@HAMSKLOSS89: @perpetz też o tym pomyślałem
@dudekk602: powiedziałem sobie: nie patrz dzisiaj na wykresy... i nie patrzyłem. A potem zobaczyłem Twój komentarz i nie wytrzymałem.:( Dokupujesz?
- 0
@wonskyhonsky: celuje w 270 lub 275, do upośledzonego brata pewnie też dorzucę
- 3
- 4
- 3















