Wpis z mikrobloga

@Petters: wiesz pracuję przed 4 monitorami, 2x27' 1x55' 1x230' i chcę zainwestować w coś ochronnego na oczy bo za 5 lat mogę mieć przez to problemy. Jak na razie nie noszę okularów i chciałbym przymierzyć coś żeby wiedzieć czy nie wywalę kasy w błoto na model który kompletnie mi nie pasuje.

@Nieinterere: Fajowe prawda :)
@zaxcer: Kluczem do tego jest właśnie to, co robią te okulary/f.lux - światło staje się mniej... inwazyjne (?). Ze swojej strony polecam zwykłe okulary ze specjalnym filtrem, niestety nie pamiętam już jak to nazywa. Ze zmienieniem barwy światła działa to cuda, oczy nie męczą się w ogóle. Oczywiście wybór należy do ciebie, te okulary też pomagają.
@Petters: sprawdziłem program, niestety nie mogę instalować na stacji roboczej oprogramowania innego niż dopuszczone do użytku przez adminów. Jednak na pewno zastosuję go w domu. Wiesz widziałem w optycznych sklepach jakieś zerówki do komputera z podstawowymi filtrami ale stylistycznie nie pasowały mi kompletnie i dlatego zacząłem szukać czegoś z Gamingowym designem, a skoro i tak firma płaci to... ;)