Wpis z mikrobloga

przez 2h zebrało mi się ponad 100 powiadomień, więc pragnę się ustosunkować do tego, co się odjebuje w związku z tym znaleziskiem

po pierwsze pragnę wyrazić swoje zdziwienie tym, jak wiele emocji i zaangażowania niektórzy mogą wsadzić w buldupienie na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

kiedy wchodzę na główną wykopu, robię szybki rzut oka na tytuł znaleziska, a później na opis. szybko oddzielam treść, która mnie interesuje, od tej, z którą nie zamierzam się zapoznać. w ten sposób odrzucam 3/4 znalezisk, a reszcie przyglądam się bliżej. dlatego nie rozumiem dlaczego tak bardzo niektórych boli to, że wśród kilkudziesięciu znalezisk pojawiło się jedno, który "zaniża poziom". przecież wystarczy je pominąć i scrollować dalej. chciałbym tu po raz kolejny przypomnieć o dobrodziejstwie czarnej listy. zamiast kolejny raz płakać mi pod wpisem, że psuję wykop.pl, po prostu mnie zablokuj i żyj sobie w idealnym wykopie, gdzie każdy wpis jest ambity, a każda dyskusja merytoryczna. co do samego znaleziska, jeśli na 400 osób, które je zakopały, na twarzach 1300 osób, które wykopały znalezisko, pojawił się uśmiech albo chociaż te osoby szybciej wypuściły powietrze nosem, to dla mnie cel został osiągnięty. śmiechaj i sprawiaj, żeby inni śmiechali. po prawie 2 latach na mikroblogu większość użytkowników zna moje poczucie humoru, ci, którzy je lubią, plusują moje wpisy i mnie subskrybują, a ci, których moje wpisy irytują, dodają mnie na czarną listę. tak to działa, handlujcie z tym.

pragnę także przypomnieć, że maść na ból dupy dostępna jest bez recepty

a co do usunięcia konta - oczywiście usunę, ale będziecie musieli poczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #lippaa #niskipoziom
powodzenia - przez 2h zebrało mi się ponad 100 powiadomień, więc pragnę się ustosunko...

źródło: comment_2LngJpAFENgGNjOLPwE85vgTQntSbVxN.jpg

Pobierz
  • 25