Wpis z mikrobloga

Cześć, mam ogromną prośbę do wszystkich użytkowników/mirków ;). Studiuję medycynę i jestem załamana stanem wiedzy w naszym społeczeństwie, a także tym jak o siebie dbamy. Dlatego chciałabym sprawdzić czy dotyczy to tylko osób, z którymi ostatnio miałam kontakt czy jednak jest to szersze zjawisko. Z tego powodu chciałabym prosić o wypełnienie ankiety https://docs.google.com/forms/d/1FbPnnMK57KGePlP4yFVRKZ-PxVbEtElbhktr7K_Qiec/viewform

W razie jakichkolwiek pytań czy wskazówek proszę o kontakt i bardzo dziękuję za pomoc :)

#lodz ##!$%@? #studbaza #licbaza #medycyna #ankieta #cycki #januszemedycyny #rozowepaski #zdrowie #obrazekdlazwiekszeniaatencji
c.....n - Cześć, mam ogromną prośbę do wszystkich użytkowników/mirków ;). Studiuję me...

źródło: comment_rPmGezIRDczv01k12UK6DbUTEuFizvq2.jpg

Pobierz
  • 13
Studiuję medycynę i jestem załamana stanem wiedzy w naszym społeczeństwie, a także tym jak o siebie dbamy. Dlatego chciałabym sprawdzić czy dotyczy to tylko osób, z którymi ostatnio miałam kontakt czy jednak jest to szersze zjawisko.


@confashion: Nie lepiej wprost powiedzieć, że potrzebujesz tego do pracy domowej?
@confashion:

>Czy jest Pani/Pan w stałym związku (powyżej 4 miesięcy)? *


Ilu do tej pory miała Pani/miał Pan partnerów seksualnych? *


Proszę zaznaczyć przedział wiekowy, w którym rozpoczęła/rozpoczął Pani/Pan współżycie:


macie wy honor i godność człowieka, takie pytania na mirko? xD
@confashion: Zrobisz. Traktuj użytkowników jak dorosłych ludzi. Nic by się nie stało gdybyś napisała, że potrzebujesz tego np. na zajęcia itd, a wyniki możesz przedstawić później na mirko. Myślę, że wtedy oprócz wytknięcia Ci naprędce założonego konta wypełnilbym też ankietę. :-P
@hidd3n13: w opisie napisałam, że chcę sprawdzić kogo dotyczy sprawa :). Jeżeli wszedłbyś w link, dostałbyś wiele więcej informacji, o których uznałam, że nie ma sensu pisać tutaj ponieważ niezainteresowani nie będę i tak czytać :)
@confashion:

Uważaj, aby nie popełnić selection bias. Pamiętaj, aby w tytule pracy zaznaczyć, że obiektem badania byli użytkownicy forów internetowych i portali społecznościowych, a to się nijak ma do ogółu społeczeństwa. Do tego dodaj na koniec możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie podanych informacji. Poza tym profesjonalizm, który już na swoim etapie edukacji powinnaś opanować, wymaga zawsze podania celu dla jakiego zbierasz informacje. Powinno być to umieszczone chociażby u góry ankiety.