Wpis z mikrobloga

@FaktyTVN: mnie nie, ale z mirkami nigdy nic nie wiadomo, poza tym ja tu jestem tylko dla śmiesznych obrazków ( ͡° ʖ̯ ͡°) Newsami, a szczególnie polityką się tu nie zajmuje... bo to nie jest dobre miejsce do tego. Po prostu jestem ciekawy tzw gównoburzy i czy dzisiaj gimbaza mentalna wymyśli coś ciekawszego, czy będzie krzyczeć tylko jak ta słynna pani od "super paria #!$%@?".
musimy Cię rozczarować, bo tak nie jest :) Ale wg tego toku myślenia to osoby muszące się wypowiadać na naszym profilu w takiej tonacji powinny być już bogate ;)


@FaktyTVN: to praktykanci/stażyści nie mają dzisiaj wolnego?
@FaktyTVN: Od paru lat nie oglądam waszych Faktów, ale podczas afery podsłuchowej postanowiłem sprawdzić jak relacjonujecie te zdarzenia i porównać z innymi stacjami. I takie nasuneły mi się wnioski:

- jeśli chodzi o jakąś aferę w PO to materiał o PO trwa 30% czasu reszte pokazujecie jak to za innych rządów było gorzej

- jeśli afera dotyczy partii opozycyjnej to cały materiał poświęcony jest tej partii

Podsumując to nawet takie również
@FaktyTVN: Ciekawe jak mam wam pokazać jak w TVN Player można obejrzeć raptem 6 odcinków wstecz, a na tej waszej śmiesznej stronie afera podsłuchowa to raptem dwa materiały??? Dajcie mi stronę gdzie znajdę wszystkie odcinki faktów to wam wprost to udowodnie:)
@FaktyTVN: Musisz mieć bardzo niewdzięczną pracę, mimo że Cię tu codziennie obrażają, szkalują, nie lubią wręcz to musisz tu codziennie przychodzić od 8 do 16, bo tego wymaga Twój pracodawca, wymaga ponad to, żebyś pisał tak jak pracodawca chce mimo iż sam chciałbyś to zapewne rzucić w diabły i usunąć konto. Współczuję Ci jako człowiekowi.