Wpis z mikrobloga

Nowe Tonsile Altusy mają być po 5 000 złota, także tego... nie wiem jak z dźwiękiem, ale mam poważne wątpliwości żeby te kolumny były tyle warte, w końcu ta konstrukcja się opiera na starych Altusach

#audio https://www.facebook.com/TonsilProducent/posts/760963640607151

#technika #audioboners #muzyka #tonsil #polska #przemysl #gospodarka #wrzesnia
Pobierz
źródło: comment_w8NVac5CpoLub6KLoOg0i0zdxmnPgaBX.jpg
  • 13
@jerzy110992: bo wiesz altusy to teraz produkt audiofilski, cena z 800zł za dwie kolumny była by bardziej realna, nie mowie już o tym że koszt wyprodukowania takich kolumn to pewnie poniżej 400zł
@m4rj4n: kosztu wyprodukowania nie znam ani nie jestem w stanie oszacować bo nie jestem w tej dziedzinie kompetentny, jednak wiem jak te kolumny grają i jakoś nigdy mnie na kolana nie powalały jakoś mega, mimo, że dźwięk nie jest zły :) Ale możemy się mylić, może ten zmieniony gwizdek i poprawiony niskotonowy zdziałają cuda! :))
@jerzy110992: Wyglądają tak- a widziałem je na żywo- że mogły by kosztować więcej- są wielkie masywne i "ładnie" wykonane- sam prezes Tonsilu stwierdził po krótkiej rozmowie, że faktycznie też czuł , że za tanio wycenili.

Ale umówmy się- kto komu zalezy na jakości dzwięku to kupi? Panie, to tłukło basem przeraźliwie (swoją drogą 1wsze Altusy z basem jakie słyszałem), i ogólnie nie spodziewałem się, że będzie aż tak źle.

Kilka pokoi
@mr_onion: heh, czyli zgadłem, że nie warte tej ceny, jeśli nie kupi ten co szuka dobrego dźwięku, to kto to kupi? nikt, więc czekamy na kolejną osobę, która przejmie markę Tonsil -_- Tonsil to nie ajfon, tutaj na wygląd raczej nikt nie poleci płacąc kilka razy tyle co za odpowiedniki z podobnymi parametrami
@mr_onion: Póki co nie mam okazji wspierać polskiego przemysłu w tej jego gałęzi, bo mam kolumienki, swoją drogą polecam, Magnat Quantum 653, nie łupią basem, świetnie się zgrywają z moim denonem pma-510, za te hajsy nic nowego lepszego nie słyszałem :)