Wpis z mikrobloga

Wie ktoś czemu to za cholerę nie działa na firefoxie? Jakąś linijkę trzeba dodać czy coś...

@FFFUUU - mam nadzieję iż i na Firefoxie będzie działać bo, bez tego chyba nie ma co liczyć na sukces nawet :-)

@Chudy_ - super, że na operze działa, tam nawet nie testowałem. Kilka godzina się zeszło więc miło, że widać. Może ten ranking też się uda zrobić..
Zaraz, zaraz... Ale stylem tego nie dodam, to musiałby być dodatek a`la Grease Monkey (ktoś ma w tym wprawę? :P) który doklei kod... Nie zmodyfikuje kodu html z poziomu css. Stylish tego chyba nie umożliwia.
o proszę :-) Fafu - powiedz mi jeszcze czemu styl nie działa pod FF i jak powstrzymać styl css przed byciem propagowanym na ramkę (chyba tylko selektor body się propaguje)..
@wtk_: jest jeden drobny błąd w Twoim stylu - przy najeżdżaniu kursorem myszki na opcje szybkiego zakopu, podświetlają się na biało i ich nie widać.
Dzięki stary, ja też ubolewam. Ten Wykop-Word to jakaś parodia. Przecież nikt tego nie będzie używał. Narobiłem się najwięcej podejrzewam... Wykop w ogóle nie promuje tego konkursu, łącznie jest mniej niż 50 głosów razem.. Powinna być walka na dziesiątki albo setki.
Napisałem już z tym do administracji. Konkurs zakłada rozreklamowanie wykopu wśród znajomych. Niniejszym to czynię na GG. Mam nadzieję, że administracja potwierdzi, że adresy IP i geolokalizacja klientów potwierdza to co mówię. Jeśli miałbym bezczynnie czekać i liczyć że ktokolwiek z wykopu wejdzie i spróbuje z własnej woli to konkurs musiałby trwać 5 lat. Zarzucanie mi tworzenia multikont jest pierwszym co się nasuwa na myśl, ale nie jestem w stanie udowodnić że