Wpis z mikrobloga

@jos: No i jak często udaje ci się w pełni wykorzystać te działo? Podniet tym czołgiem tylko dlatego, że raz na jakiś czas wejdzie ci HE za full jest bezsensu
@szczepan126: Nawet bardzo spoko i jeszcze go nie sprzedawałem, a M41 kupiłbym nawet tylko po to żeby stał w garażu bo wygląda przezajebiście. Jak dla mnie jeden z ładniejszych czołgów w grze.
@zgred: non stop wchodzi. 200-300 to norma na strzał

Średnio jednym strzalem zadaje 418 dmg. To podsumowanie dzisiejszych 15 walk. Wliczone wszystkie trafione strzały.

Trafiłem 57 razy na 73 wystrzały (78,1%)

96,5% trafień penetracyjnych (tylko dwa zadały 0 dmg)
@zgred: jak tam uważasz. I tak nic nie zmieni tego, że to miła odmiana od klasycznego pyrkania za 230 z rykoszetami co chwile.

Non stop są sytuacje że podjeżdża się do przeciwnika żeby oddać jeden strzał i uciec/rozwalić go. Do tego jest stworzony ten t49. Tu argument o celowaniu i przeładowani nie ma racji bytu. Z resztą, to przełądowanie w ogóle nie doskwiera.
@zgred: zauważ takie coś ; grając ru lub 1390 BEZ GOLDA możesz praktycznie każdy strzał dingnąć... na t49 takiego problemu nie zauważam :$

Do tego wszystkiego czas skupiania t49 wcale nie jest dużo gorszy od takiego 13 90 ... A różnica w działach to ponad 60mm ...