Wpis z mikrobloga

Co się dziś #!$%@? Mireczki to ja nawet nie wiem. Siedzialem sobie w biurze a tu dzwoni pani kierownik że Mario Balotelli jest na lotnisku, zawsze wiedziała że lubię kolekcjonowac fotki z piłkarzami więc i tym razem uciesze się ze zdobyczy. Lecę szybko patrzę Mario idzie, podchodzę pytam się czy mogę fotkę, dosyć miły z niego chłopak, taksówkarze od samego początku 'Marioooo how are you mate'. Krótka rozmowa ze szkoda ze kontuzji się nabawił. Podziękowalem ładnie i wróciłem do pracy, myślę ale fajny z niego koleś wyślę mu nawet tweeta ' Thanks mate it was a pleaser to meet you today, thanks for that photo'. Potem dostałem wiadomość że to nie on!!! Po dochodzeniu okazało się że w jednej z firm koło lotniska zatrudnił się emigrant z Ghany i wygląda trochę jak on, jakie było moje zdziwienie gdy potwierdziło się że będę musiał poczekać jeszcze trochę na moje zdjęcie z Mariem. Taksówkarze już wiedzieli dawno że ktoś podobny tu pracuje i poprostu zawsze dla beki krzyczą na niego 'Mario'. Czekam na tweeta z odpowiedzią od Balotelliego. Mireczki dajcie plusika na otarcie łez #coolstory #przygryw #pilkanozna #supermario #sport
Pobierz
źródło: comment_iTfVBZh76OGlkwpuLIdackSoiimijnr5.jpg
  • 16