Wpis z mikrobloga

za bycie chamem i dupkiem.


@JakisTamKtosek: widzę, że ktoś inny nim jest. Typowa neuropa jest typowa.

Zresztą zwykle dyskutantowi brak argumentów w rozmowie ze mną, bo nie zawsze trafia na swojego rówieśnika czy osobę o podobnym intelekcie. Wtedy dyskusja się kończy a ja na czarną.
obrażasz ludzi bez powodu.


@JakisTamKtosek: Atakują moją narodowość, to jest powód.

Publiczne znieważanie narodu polskiego i symboli narodowych jest w Polsce przestępstwem (art. 133 kodeksu karnego) i narusza dobra osobiste wszystkich Polaków
@arczer: Heh, kto niby znieważa naród albo symbole narodowe i dlaczego stosujesz odpowiedzialność zbiorową? Czy ja w takim razie mam prawo Cię zwyzywać za chuliganów ma Marszu Niepodległości? Jeśli tak, to czemu zarzucasz mi chamstwo ("widzę, że ktoś inny nim jest") za stosowanie Twoich standardów moralnych?
@JakisTamKtosek: Dobrze, przeszukam tag dokładnie, podeślę ci przykłady ale żeby praca nie poszła na marne to przy okazji będzie to zbiór który może posłużyć jako dowody. Póżniej już z górki, jako że to jest ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego to nie będzie problemu z administracją serwisu, wszystkie dane zostaną przekazane migusiem.
@arczer: No ok - jedna osoba która nawet nie udziela się często pod tagiem #neuropa. Reszta osób się nie udziela w ogóle pod tym tagiem a GangrenaM i BP111 nie powiedzieli w zasadzie nic kontrowersyjnego i czepianie się ich IMO było słabe.

A tak w ogóle to co Cię oburza w tym komentarzu? Przecież to samo o rodakach mówi Krul i połowa KNP o ludziach głosujących na PO czy PiS